Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meccsnézéskor én a földön szoktam ülni. Csapattal sokszor csináltunk ilyet. Pontosabban csk-kal és edzőkkel.
reszemrol rendben
Robis? barki mas? tessek jonni, max szerzek kempingszeket, ha nagy lesz a tomeg
Hát én a vasárnapra szavazok...
ertem
NY Jets-New England, NFL, 2. játékhét (élő) - Favre bacsi ugyis atiagzolt
Minessota-t elvből nem szeretjük. Green Bay nem érdekel. Vasárnap kik játszanak?
Ha a nagy vitorlával nyomtad, akkor egy kis szél is tolja, mint a gőzmozdony.
Anyukad ezek szerint kepben volt
mentegetozni nem akarok, de fontos nezni- es drukkolnivalom volt, ugyhogy nem tudtam menni ezen kivul az en draga egyetlen apukam hazi szilvasgomboccal vart a dunakanyarban este 9kor , ami valljuk be, kihagyhatatlan ajanlat
kepek keszultek a nagyon szeles probalkozasokrol?
Sziasztok!
Off:
Hát én is hiányoltam egy-két tagot a tóról...
Csak sajnálhatjátok, hogy nem jöttetek. Idő szuper volt, szél már néha sok is.
Anyám visszefele jövet felhív a kocsiban, beszélek vele, majd búcsúzóul hozzáteszi, hogy nagyon vigyázzunk a motoron hazafele ...
ajanlatom a kovetkezo:
kedd, vagyis holnap este 20:00 Green Bay - Minnesota
vagy vasarnap, de az csak 22:00kor. nekem nem akadaly, en elalszom ha nagyon nem birom mar, ti meg majd kisettenkedtek popcorn, ropi, csoki, kola, uccsi (...) van/lesz HA jon valaki
Én is benne vagyok.

Most beszélnek a black out szabályról... mennyire durva már. Ha nem fogy el a meccsre az összes jegy 72 órával a meccs előtt akkor egy meghatározott körön belül a tévé nem közvetíti, mondván tessék kimenni és megnézni élőben... tudják bakker hogyan lehet megtölteni a stadiont.
Énénénénénén!
en mar gondoltam ra, hogy ossze lehetne jonni es joooool megnezni egyik este
knapet lehetne a szakkommentator , mi meg csak ragnank es izgulnank meg hangoskodnank a szomszed neni ugyis este 6kor mar alszik, ot nehez lenne felebreszteni. hely van, legalabb par embernek
van kedve valakinek az egyik meccset "tomegesen" megnezni
ha nem, akkor kapsz egy virtualis ragtapaszt a szadra
Vigyek rágcsálnivalót és üdítőt? Végig üljük?
Az amerikai foci egyik nagy okossága a futó óra. Ha játékba kerül a labda akkor sem fújják le ha lefut az óra... na itt is ez lesz a főszereplő. De most már kussolok.
akkor, ha lehet, ne is aruld el
bar nem hiszem, hogy kepes lennek vegigulni 4 orat otthon , de azert megprobalom. hogy legalabb a veget lassam
Én már tudom a végeredményt. Na az nem tetszik, de azért a meccs maga eddig jó. Most van a második negyed 2 minute warning.
en este az elso negyed vegeig SEM birtam ebren maradni
de ma igyekszem haza es bevagodok az ismetles ele, mert nagyon kivancsi vagyok! joooo volt az elso 10 perc, amit lattam tobbe-kevesbe
Értekeztél? Magyarul megmondtad mindenki mi a tuti?

Amúgy éppen NFL meccset nézek. Sport2-ön most ismétlik a Carolina - San Diego meccset...
mert eddig ertekeztem nem fajt, csak nem volt olyan fenomenalis
minnya valaszolok
Sokan fejlődtek, de egy hét kihagyás után nagyon feltünő volt.

Amúgy volt egy ilyen stori kinn is túrázos román rendszámú mocis jönn és segítek neki elmenni megköszöni, majd tova száguldott a szerpentinen. Megállunk a gyereket megetetni egy benzinkúton, s ott a motoros, majd odajön s megkérdi, hogy magyarban ilyen rendesek az autósok? Erre én: Nem mind, de azok mindenféleképpen rendesek akik motoroznak is. A Srác erre: JA!?. Reménykedett. Még pár szó váltottunk majd mindenki ment a maga útjára.
Hali!

Ez érdekes mert én pont valamelyik nap jegyeztem meg egy ismerősnek, hogy egészen jól változott a helyzet idehaza. Észrevehetően eltűntek az ilyen szándékosan rádtartók. Az más kérdés, hogy alapvetően nem látnak ki az autóból, de a figyelmetlenség az konstans jelenség.
Monnyuk kérdés is volt benne... de még nem jött válasz...
Hali mindenki!

Na újra itthon (melóhelyen). Erdély szép volt, de rövid volt. Az idő kegyes volt. Csak az oda úton esett.
A hegyekben kanyarogva eldöntöttem ki kell menni motorral is.
Még nem olvastam vissza, de majd összeszedem magam és nekicsapok.

Amint észrevettem az autósok nem fejlődtek itthon. A melóba jövet képes volt szándékosan a terelővonalra ráhúzódni, nehogy elférjek, néhány baromarcú. Ezt nem értem miért jó neki. Így éli ki pervez vágyait? Meglát egy motort és azonnal keresztbe teszek neki? Értem én hogy irigykedik, hogy elmegyek, de ne tegyen keresztbe, hanem jöjjön motorral és ázzon ő is.
Megjött köszönöm. Válaszoltam is.