Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

komolyan mondod, hogy mindenfele hulye elojatekok miatt ki akarsz koltozni azok koze az idiotak koze
Jogos, közben rájöttem, hogy a pregame show-t idehaza nem közvetítik. Érzem én, hogy ki kell költöznöm...

Ha én vetkőzök akkor mindenki elmenekül...
majd jatszunk "kicsi-a-rakast"
Akkor nagy küzdelemre kell számítanod.
vagy senki, vagy mindenki
bar utobbitol inkabb eltekintenek vacsora utan
esetleg a szonyegen kivansz osszecsapni a tobbiekkel es meglatjuk, hogy harman le tudunk-e donteni a labadrol vegulis semmi akadalya, de a kamerat es egyeb, keprogzitesre alkalmas eszkozoket a bejaratnal elveszem
Esetleg egymás után bemutattok egy vetkőző-show-t és mi majd pontozzuk.
Rendben köszönöm, az úgy vélem tartható lesz. Helyszín, ahogy olvasom Borsónál?
Ez ügyben is info-t kérnék. Ha nem publikus akkor : tom@eniac.hu-ra.
a vacsit meg ertem de pre-game show vetkozni fogsz, vagy mi a szosz?
Vasárnap este 10 óra. Ha jól sejtem. Illetve találkozó olyan 8 körül mert előtte ugye vacsizni is kell. Meg van a pre-game show stb... 22.00 a kickoff...
elmeltileg az eloadas vasarnap este 10kor kezdodik, mert a ... amerikaiak miattunk nem kezdik korabban a meccset
lehet jonni elobb, aztan amig nem jon knapet, osszebeszelhetunk mindenfele felinformaciot a jatekrol a vegere meg megvilagosodunk
Javítok:

... van egy fölös jegyem ...
Köszönöm!
Így nem teljesen süketként nézem majd a műsort ...

Végül is mikor lesz az időpont, mert a hétvégén Debrecenben van egy pár ismerőssel megjelenésem Tiesto bácsinál. Erről jur eszembe vagy egy fölös jegyem is... Hátha valakit érdekel...
meg kisparnat is kapsz hozza, ha jo leszel
Igen, de nekem kanapé kell.
okay! mert most viszem szervízbe, rendbe rakatok mindent a gépen, aztán amint van rá jelentkező, megy a háztól! ha hozzád kerülne, akkor tudnám, hogy jó helyen, jó gazdánál van!
YoYoYo...mindenképpen. A héten amúgyish akartalak keresni
Csucsu majd ha ráérsz keress már meg telefonon!
Ééééééés újra van netem:)
azt hiszem, hogy hazifeladatnak elozetesen kiolvashatjuk a http://www.nfl.hu/ -t
aztan jon a szakkommentator es vegkepp osszezavar mindenkit
Ja és készültek képek is, de azt majd szűkebb körben publikálom
Benne vagyok, legalább bővítem az ismereteim e téren.
gyere te is amcsifocit nezni
Az átlag vitorla amivel a többi embert láttam menni az 5 - 7 m2 között volt az erős szél végett.
Az enyém 6,4-es, az épp kezelhető volt még. Ellenben jött egy 'emberke' 50 év körül kb. 120 kg.
Hozott egy akkora tepsi szörföt, mely szinte elbírta állóhelyzetben és rátett egy 9,5-es vitrolát...
Én mire 'átcsoszogtam' a túloldalra kb 4-szer fordult meg.
na akkor majd a tobbiek ulnek a kanapen, mert en egyedul is a foldon ulve nezem