Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen ismerek személyesen is ilyen embert.
tyuuuuuuuuuuuuuuuu mennyi randa suzuki
aztan hova adnak el ennyit belole
az utolso fel mondat kisse elvette a kedvem
Tegnap megint ( mint minden héten ) kikötőben dolgoztunk. Többen kérdezték, hogy hogy néz ki egy ilyen hajópakolás. Nos íme:
Hi,
Az enyém is akkora!
Ez egy közel 10 éves deszka, nem fér jelenleg be a garázsomba , még próbálom kialakítani neki a helyet, a plafonra valahogy felfogatni.
Mindenre jó, napozni, aludni, hajóvontának, mindent bír...
S mivel igen rég volt alattam is szörf gondoltam bemelegíteni pont jó lesz.
Eldőlt az uticél: Dorogi tó. Holnap.
Aki ismeri, a strandot balról kerülve ki lehet menni egy úton a szabad részre, ahol be tudok az 'uszállyal' is jutni a vízhez.
Akinek van kedve szívesen látom egy szörfözésre. Viszek fényképezőt is...
neked van otthon varazsgombod
vagy kartyat vetettel reggel, hirtelen ha ismersz ilyet, azert feltetlenul szolj
Ebben az esetben ez nem igaz, met japánban az európai méretű védőruci túl nagy. Oda külön kell gyártani.
Borsó hülyén nézne ki egy kis emberrel, mikor szép magas leányzó. Hozzá egy 183 cm magas és 89 kilós barna hajú és szemű pasi illik.
Hello!
Vecsésen tudok autóvillamossági munkát. Fix, bejelentett. Ha gondolod rákérdezek, hogy aktuális-e még.

amúgymegjóreggelt
Ennek is megvannak az előnyei...
azaz
Z-örny Ella
szoornyu vagyok, tudom en is
Minap még a nagydarab izomagyakkal volt problémád.. Neked semmi se jó...
Ez a Te problémád...
Ha agyonütjük a japókat, akkor vehetünk herlit, trumfot, meg dukatit, esetleg ~hjózungot.
Azt inkább mellőzném.. Inkább ültessenek fel kisebb szumósokat (nagyobbakat meg a váz varratainak vizsgálatára) :)
Egyébként egyesek mondják, és némely esetben igaz is, hogy kis ember nagy bottal jár...
az unokanoverem jatekfejlesztessel, vagy mi a szosszel foglalkozik, ugyhogy megkerdem, hatha ... mit lehet tudni
Számítógépes játékfejlesztő lennék, amúgy megy autó-és autóvillamosság szerelő, de ehhez csak hobby szinten konyítok.
De nem tervezem munkanélküli maradni, mert most sem vagyok már az, csak nincs állandó melóm ami elég kb csak magam ellátására, de ahhoz, hogy valamit is kezdjek, ahhoz egyelőre ez kevés (a kiesett 6 havi fizetésem mellett ).
Joreggelt
sajnalattal kozlom, hogy a mai pasik kozott egyre tobb a madarcsontu, torpenovesu a magam 60 kilojaval kb egy sulcsoport vagyok veluk akar ferfi is lehetnek
ussuk agyon a liliputi japokat akkor rendes embereken/emberekkel fognak tesztelni
Amúgy viszont, meg amúgy túrónak nagyon igazat adok

(max annyival toldva, hogy két személyre a csúcs túragépeken kívül nemigen akad gyárilag kellően feszes rugózású motor. Pedig ha ülésenként két japót ültetnének fel (úgyis gruppen-beállítottságúak) a mérnökeik tesztelni, akkor a liliputon kívülre exportált példányok használhatósága jelentősen emelkedne.)
Figy! gondolom nem akarsz ezek utan munkanelkuli maradni , de mihez ertesz?
valoszinuleg nem nekem vannak a legjobb kapcsolataim a vilagban, de hatha ... szoval mihez ertesz?
azt hiszem a lelki tamaszon kivul sokkal nem szolgalhatok. azt viszont nagyon remelem, hogy megoldodik a dolgod
Jó Reggelt!

Kedves Borsóka, sajnos ez a helyzet asszem teljesen halott ügy... Már a szüleimhez is vissza kellett költöznöm emiatt, hogy a költségeim a lehetőleg minimálisabbak legyenek, ráadásul a cég telephelye is megszűnt és ma reggel kaptam egy fasza levelet a bíróságtól, hogy mint felperes újra írjam a kereseti papíromat, mert valami nem felel meg a nemtom milyen törvény nemtom milyen paragrafusának... Kezdek attól félni, hogy az ügyvezető keze elér a Munkaügyi Bírósághoz is...
Tényleg nagy összegekről van szó, de azért köszönöm a jókívánságokat és ÁMEN!
amugymeg JOREGGELT
Szia Coro!
igazan nagyon sajnalom, hogy igy alakult
remelem, hogy inkabb a munkahelyi gondok oldodnak meg es vegul nem kell eladni a motorodat. ha idokozben tudok valakit, aki motort keres, ajanlani fogom a tiedet!
felejtsd el akkor ezt a motort, vagy.. futóműve puha alapban is, mindent elnyel. ezzel a súllyal meg nem tud mit kezdeni. eleje annyira könnyű lesz, hogy nem tudsz kanyarodni.
megoldás persze van, s nem nagy kltg. a gyári rugó kihajít, s bele egy erősebbet. ez kltg-ben nem jelent sokat, olyan 50 rugesz. akkor tudsz vele menni, amúgy nem. ha annyira tetszik, ennyit meg megér. de előttwe beszélj Corsaroban Bucival, vagy Ohlins emberrel... van, menniy, megoldás-e? ha nekem nem hinnél :o))