Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah...knapetya. Nincs nálatok sofőr meló?
Jóvanna..lehet hogy már simán az agyamra megy az h nem tudok krúzolgatni
Megteszem amit lehet, hogy ne menjél el németországba... nem érdemelnek meg...
Mer sose vagy itt meg alig írsz. Ennek semmi köze ahhoz, hogy van-e éppen motor a segged alatt vagy nincs.
Értem én...kiskölyökként ez a sorsom
Szólok én...
amit en nem nagyon ertek
ujra offolunk egesz nap, csak egyszeruen hozza kene szolni
Mióta nincs motorom, illetve nincs nálam, azóta kicsit outsiderként érzem magam itt.
a tobbit majd ha talalkozunk
de ha nem lesz belole semmi, akkor is kijar a segitsegert
Már dolgozom az ügyön. Még nem mondok semmit, de lehet sikerül valami. És nem lesz messzebb mint ahova most bejársz naponta. Max egy kicsivel.
az osztrakokat nem szeretem, es ez elegge korlatozza a lehetosegeket
baromi valogatos egy liba vagyok, nem dolgozom akarhol na meg aztan, akkor meg ritkabban latnalak benneteket
Szerintem nem olyan szar a helyzet!
Német diplomád van , át kell menni Osztrákiába melózni,
ha a határhoz közel találsz lakást napi 30 km kb. oda és vissza nem gáz
ha tényleg ezt akarod szerintem simán megoldható
bár nem örülnénk neki
viccelsz tankonyvon lehet a legjobban aludni
en is gyakoroltam par evig, tiszta betumintas lett a fejem
Hali!
Ez a katonaság előnye, én azóta tudok mindenhol aludni , még állva is ,
de autóban különösen, 3 évig jártunk Pécsre suliba szinte állandóan elaludtam,
pedig szinte mindig próbáltunk tanulni útközben
FIGU
Én is erre vágyom. Békés nyugalmat. Nekem az alvás már akkor is megy, ha én vezetek.
en meg voltam mar Kanizsan, csak eppen nem lattam semmit se Zeg fele olyan szep utak vannak, ha arra mentunk tovabb, mindig tatott szajjal bamultam kifele az autobol ha lenne mibol megelni, azt hiszem, lekoltoznek es akkor tuti lenne mindenkfele haziallat, kiskert
es most kihuzom a kezem a bilibol
Régen én sem tudtam autóban aludni. Manapság ez már nem probléma...

Amúgypedig nincs már senki akit üdvözölnék Kanizsán... sajnos... de ez egy másik történet...
az ugy van, hogy sose tudtam meg autoban aludni, kiveve azt az egyetlen alkalmat, amikor tavaly ugyanigy mentunk le de azert kibirom
mert ugye vasarnap valami finomat kell sutni Robis keresere
Vígasztaljon, hogy nem kell sokat ülni az autóban. Végig autópálya van már szerencsére. Másfél óra kényelmesen ha nem álltok meg egyszer sem. Kitartás!
Süss valami finomságot is, ha kérhetem.
sajnos hajnali fel8kor indulunk es jon a fonokom meg a kollegam is
a fonokom elegge meg volt szeppenve, mert fel 7kor tudtam csak elindulni bentrol es elegge szitkozodtam elotte a hulye otletei miatt de meg nem tudja, hogy le fogom csusztatni a heten, akarmi is lesz

most eppen a vasarnapi menun torom a fejem
Most már full végig autópálya van. 200 km, szerintem kényelmesen másfél óra. Kedd lévén nem lesz talán olyan nagy forgalom sem. Mi dolgod?
Vau vau! 6ig voltál bent? Igazi sztahanov lettél... Mikor mész NK-ra? Lehet veledtartanék...
Knapet,
otthoniaknak uzensz valamit holnap megyek Nagykanizsara csak meg nem tudom, hogy mennyire lesz jo leautozni, meg vissza
el se hiszed, milyen nehez volt az elso nap az iskolaban