Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én már itthon vagyok.
es MOST elhuzok haza.
csingiling
Figuuuu bakker, válasz erre gomb! Így most Borsó kisasszony nem tudja, hogy neki írtad. De ha már így van akkor addig beszljük meg amíg nincs itt, hogy mennyit késsünk vasárnap?
Jól talpnbasztkodtuk egy colostokkal:) Aznap este mindenki menekült a srác elől, részegek voltunk, ő pedig bosszúra éhes
Hát kezit csokoládé !
Jó lesz ez a hétvégi program , bár most még nem tudom lesz e rá időm , és ha nagyon őszinte akarok lenni nem is a meccs miatt mennék
FIGU
ÉN küzdeni?
mondom, hogy "egve maradt a vilagitas" egyszeruen a nezesemmel agyonvagom oket
Akkor meg csak simán szarjuk le. Amikor vége a meccsnek mi úgy is hazajövünk, majd te megküzdesz velük...
na persze
aztan a vegen ingunk-gatyank ramegy, mert minden heten kovetelozni fognak, ha meccset akarunk nezni
Lópikulát, gondoltam öszedobjuk rá a zsét és valami profikat rendelünk a nagyiknak, hogy befogjuk a szájukat...
CSUCS bakki .... "valasz erre"
de a showt, te és Robis adjátok.
Széééééééép
Akkor meg kapnak csippendél sót...
csupa nyugdijas nenike van
Kapnak inni ők is...
hozna valaki fuldugot a szomszedoknak
Rendben rendben. Kaptok olyan pregame showt
Zseni vagy
ital ugyan nincs otthon, de longdrinkes pohar akad, 6 db biztosan ugyhogy lehet bemutatni
Natessék! Máris megvan a mi pregame show-nk! Mix műsor! Amúgy mostantól minden hétvégén van 8-10 meccs. Vagy több. Úgyhogy rendszeresen lehet ilyen alkalmakat szervezni...
Szerintem ez jó. Mire kezdődik maga a meccs addigra már van hzangulat. És persze nem fordul elő olyan, hogy ülsz és a 15. percben még rajtad keresztül mászik be valaki a helyére... a múltkor lent voltam Szombathelyen amikor a Arsenal játszott itt. A legdrágább szektorba vettem a jegyeket, de bassza meg a félidő felénél még rajtam keresztül másztak a késők...
Van még hely a vasárnap esti meccsnézéshez?
illetve, nagyon szívesen felajánlom szerény hajlékomat a soron következő labdajáték megtekintéséhez.
es meg presszionalni kell oket, hogy kimenjenek
en nem ertem ezeket az embereket... sok megaloman orult utalom az ilyeneket
Előjáték rulez....

Rolling Stones koncert, F16-os vadászgépek 30 perces bemutatója, a csapatok bemelegítése stb... ilyen szarságok szoktak lenni...