Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jooooestet
szeretem a vilagot
Miezapörgésittenszmájli
Ááádehogy... az meg micsoda?
Gonoszka
Bízzuk ezt a gyufaszálakra...
Engem viszont már mentett meg a hangos kipuffogó. Autón is motoron is. Úgyhogy én a hangosra szavazok.
Szia Lac!
Remélem égeszségileg jól vagy,gondolom gyáriban horrorisztikusak az árak!
2007-08-as modell nem tudom van-e már bontott!
A gyári "tuning" tükreim meg vannk azzal be tudok segíteni!
Énénénénén, megfájdul a hátam a földön alvástól.
Szerintem ezt Knapettel kellene megvitatni
nagy helyeselobajnok vagyok
annak ellenere, h a fiuk szerint kell a hang, nekem abbol meg sosem volt bajom, hogy nem hangoskodtam
orulok Borso, h egy velemenyen vagyunk
UGYE!
jooo az ugy csondesen, en is azt mondom
Láttam olyan megoldást, hogy a gyári van kb 10-15 cm-el rövidebbre vágva, illetve a hanggátló kivéve.
Nos az sem kutya! S kinézete alig más mint az eredeti!
Az tuti
Dehat nekem tetszik a gyari, s igy maradok szolidabban
Szia!
Én hasonlóképp voltam még a kezdetekben. A gyorsforgalmin befele jövet többször előfordult, hogy nagyobb speed motorok utolértek, majd beálltak mögém/mellém ...
Ha a gyári kipufogót lecseréled valami ütősebbre, s akkor még az is megfordítja a fejét aki nincs kint az utcán...
Hat ja
Ahogy erkeztem felejuk, ugy lattak robogonak asszontak . Nemtoom talan mert lent van a lampaja
Mongyuk a varos "gorei" is foldig ero keppel bamuljak a gepet, es mar, mar hallom ahogy mondjak, hogy "mi is ilyet kell vegyunk ome me ez a tuti verda"
Ha igy ha ugy, de ember nincs aki ne forditana ra a tekintetet. Es akarhogy is buszkeseggel tolt el, meg ha az elismeres a Japan mernokoke is.
Sikerült eldobnom a motort. Most már a gipsztől megszabadultam, már csak a motort kell rendbe hoznom.
Amúgy egy bontó (dunántúli) telszám is nagy segítség lenne.
Mi történt? Sérültek az elemek? Lemaradtam valamiről? Gyári hátsó és első indexek vannak csak illetve a rendszámtartó, odaadtam Borsónak, tőle kérdezd ha ezek kellenek. Nem tudom, hogy felhasználta-e már a cuccokat.
Pont ezt akartam kérdezni, hogy jó kicsi lehet ha még egy hálózsák sem fér el a földön. Monnyuk 5 hálózsák az ugye már más szitu. És abból egy Figu. Majd sorsot húzunk, hogy ki alhat az ágyban Borsó mellett...
Pedig azt hittük közös szórakozás lesz vasárnap este...

De úgy is kell, csak keményen! A csajok nem szeretik a puhapöcsöket... már úgy értem... hoggyyy... izéé... na szóval értitek.
Sziasztok!
Hosszan tartó néma szemlélődés után most egy kis segítséget szeretnék kérni. Alkatrészt szeretnék beszerezni a mocimhoz(Z750 '08). Esetleg ha valaki tud valakit, akkor szóljon nekem legyen szíves. Amúgy kell egy faridom lámpával kompletten, kormány, első lámpa + azt körülvevő idom. A sok kis apróság nem fontos egyenlőre.
Előre is köszi a helpet.
Miért, mekkora az a lakás, hogy nem férne el Csucsu a hálózsákkal?
felraktam elrettentésképp
aznap is leteszteltem a nap káros hatásait
ooooo feltetted azt a jol sikerult kepet
hát persze viszont aki engem fotózott, hááát nem rossz , kéééne