Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

stimmt
Volkai Orsolya 209 399 477
Hogy szóltam volna ha szombat éjszaka beszart a telefonom és elszállt az egész tartalma?!?! Telefonszámok, képek, sms-ek, naptár minden... resetelte magát a köcsög... De persze erről sem tudhattál, hiszen nem szóltam. De most szólok. Úgyhogy kérek mindenkit akivel eddig kommunikáltam pl telefonon az legyen olyan drága és dobjon rám egy sms-t a nevével, hogy újra el tudjam menteni a számát. Köszi.
Borsóka, hidd el nagyon hiányoztál, már azt hittük, hogy tényleg férjhez mentél a hétvégén. És mi meg lemaradtunk. Csak azért nem mertelek telefonon hívni, mert féltem, hogy zaklatásnak veszed.
jaj neégessééé már kösz jól csak ne kelljen fürdeni
na meg a reggeli zivatar kicsit lehűtötte
Hello Balu
Hogy vannak az egeseid?
köszi ha rám gondoltál, de lehet kéne egy beutaló, de szerencsére ma nem süt a nap
hat amirol nem szolnak, arrol nem tudok
DE! vegre dolgozhatok ezen a zsenialisan szar munkahelyen
Honnan veszed, hogy másnak nem hiányoztál? Egyfelől olvass csak vissza itt. Másfelől pedig akiknek hiányoztál, lehet nem voltak olyan helyzetben, hogy kifejezésre juttassák hiányérzetüket.
szerintem csak beverte a fejet, amikor elesett biciklivel
masnak se nagyon hianyoztam egesz hetvegen. eltekintve azoktol, akikkel a hetvege jelentos reszet toltottem
Joreggelt
Nem akartad megbántani ezért igent mondtál? Megint ugyanaz a valaki, vagy valaki más, de megint megkértek?
Jóreggelt!
Nagymaroson ( vagy Leányfalun ezt mindig keverem ) hétvégéztél?
Joreggelt
Hali!
kedves vagy, de ekkora mazlim meg nekem sem lehet viszont tegnap megint megkerte valaki a kezemet nem akartam megbantani, de lehet, hogy be kene utalni egy szanatoriumba gyogykezelesre
Borsó, csak nem bepasiztál? nagyon nagy a csend nálad. Kezdhetünk féltékenyek lenni?
Helló extraként sportlégszürövann csak.Száp állapott az alsó deknin egy kicsi karc.
Hát remélem nem! Mert akkor ellopták a motoromat
eltuntem, mint az aranyora
es most is eltunok
paaapaaaaaa
Hop voltal?
Joreggelt Uraim
minden csudaszep, szorfozni nem voltam. ellenben kaptam reggelire vajas kalacsot es a tegnapi vacsora hazi szilvasgomboc volt
ezzel be is fejezem az OFFolast
tovabbi kellemes napot!
Borsó szívem, merre vagy? Remélem a szörfözés jól ment?
Helo! Van vmi sérülés a motorodon?És extrák?KIpufogó stb?Képet tudnál küldeni róla?
Ha megveszitek az új superbike-ot, abban van most 45-ért kimondottan motorhoz jó minőségű kamera. Kicsi és jól rögzíthető. Elvileg...

Üdvözlet
Sziasztok,

Eladő sorba került a nagy Z-m.
Minden tökéletes, megkimélt, nagyon vigyártam rá. Ha valakit érdekelne ...

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
A kiskamerát egy pánttal lehet rögzíteni a sisakra vagy pl. a motor villájára. Nekem nagyon tetszik, de majd meghallgatom a véleményed.