Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egyik amcsiautós srác használ ilyet. Azt mondja 108 ezerért vette akciósan. Ráadásul amúgy is teljes értékű digit kameraként használható, a "mobil" optika csak plusz extra. Majd jövő héten elkérem tőle és megvizuálom hogyan működik. A sisak vagy motor rögzítés még így is kérdés.
Ez nagyon karaj. Az ára ellenben rémísztő. 158 000 Ft.
Halisztok!

Motoros videózásra találtam most egy tök jó ötletet... meg fogom nézni közelebbről magamnak...

www.samsungsportkamera.hu
Akkor nézz szét az Apró rovatban. ott vannak eladó plexik. Üdv.
Sziasztok!
Még új vagyok itt. Lehet, hogy lerágott csont, de plexit keresek 2004-es z750-hez (felfogatóm sincs) Bolti ár alattira gondoltam, vagy más típuséra ami jó hozzá és olcsóbb! A felfogatást megoldom. Előre is köszönöm!
Szevasztok. Súlyos anyagi gondok miatt eladó lett a motorom meg, a ruhám . A motor 2004 évjáratú Kawasaki Z 750 Piros 21000 km-rel Jó állapottban elsö tulaj Magyarországi költség mentes Hitelezhető.Az ár 1000000ft A ruha shoumy szürke fekete kétrészes 52-es ár 70000 ft. Érd :06-309763617
Sziasztok!
Aki jön aki nem én most indulok a dorogi tóra. Aki bevállalja lehetősége lesz szörfre állni.
Csá.
Üdv!

Köszönöm a tanácsokat.Akármennyire is Z750-et szerettünk volna,kicsi lesz az alánk.Vagy veszünk kettőt,csak kár,hogy nem tehetjük meg. ;] Ami még monkettőnknek bejön az a Honda CB 1300,és ez jó választásnak tűnik.

Na Pás!
Láthattalak ma délelőtt a Régi Fóti úton?
Sajnos a holnapi szörfözést kihagyom, mert elfeledkeztem arról, hogy csinálnom kell a moziszobámat. Jó mulatást.
Nagyon rendes vagy, de ha nem akarod magad lejáratni velem akkor nem ajánlasz be Ugyanis állatira nem értek egyik szakmámhoz se igazán... A szofverekhez értek csak és onnanis leginkább ahhoz amihez grafikai ízlés kell és grafikai program ill. szépérzék.
Ejjha! Ez igazán remek lenne! Mert ismerve a magyar software piacot ezen téren, igen csak telített a most tönkrement cég, és felmondó (120) ember miatt :)
Előre is köszönöm Borsóka, hátha lesz belőle valami
nakérem volt egy gyors futásom. de elrendeződött. viszont amíg elmentem újpestre és vissza 3 új kicsZ-t is láttam. 2 narancs és egy fekete. lépek is tovább mert...ööőő... nem tudom. de megyek. pápá
még mindig jobb ez így, hogy az okos hülyéskedik... mert amikor a hülye okoskodik na az dühítő...
ez esz kerdese
afenebe pedig azt hittem, jo poen lesz
szerintem te annál sokkal de sokkal okosabb nő vagy, semminthogy full sminkelve mennél szörfözni... szerintem.
Bizony azt mondják...
Nem is szoktak evégett panaszkodni... Másért se...
jaaa kérem akinek másfél lakása van...
dehogyis
AZ fel sem merult bennetek, hogy EN is osszevizezhetem a hajam es eppen az arcomon folydogalo sminkkel rohogve ulok egy szorfon
pedig nem artana, mert neha en sem tudom,hol lakom
rajtunk köszörüli a nyelvét a beste... pedig némelyek szerint szexis a kopaszodó fej az őszülő halántékkal...
Ja, bár most sem igazán értem, mert és sem a latin fekete hajkoronámról vagyok híres...
csak átböngésztem a fotókat amiket különböző alkalmak apropóján ide felraktak kedves fórumtársak... mondanám, hogy tudom hol laksz, de hazudni csúnya dolog...
uristen
mikor kerultel mogem, hogy fel tudtad irni
felírtam a rendszámod...