Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyik se
hajnalban aludtam el, olyan vagyok, mint a felmosorongy, de a lelkem ude es fiatalos
vasarnapra tuti rendbejovok mi a helyzet A szekhaz-projekttel?
Jó reggelt drágaság. Kipihented magad? Friss, szexi és üde vagy?
Joreggelt
Azért nehéz összekeverni a Z-t egy robogóval . Ennyire nem ismerik nálatok a Kawa Z-t? Szégyeljék magukat.
Szevasz
fejlemeny van munka ugyben
Jó reggelt
Jooooo a fotos, mi?
jujj micsoda jó képet raktál be magadról
Joreggelt
igen, egyelore ugy allunk, hogy vasarnap este 8 korul van nalam gyulekezo, aztan 10tol meccsnezes a szakkommentatori szonyegcsucskot knapet foglalja majd el, a tobbiek felolem kezen is allhatnak, ha ugy lesz kenyelmes gyere, orulnenk neked
Hát 50-50 % az esélye !
Igaziból nem is biztos h jól vágom a programot , drágaszágnál ,
este 22 óra körül meccset néztek meg sütiztek vasárnap?
FIGU
Jó éjt Mindenkinek!
shenki sehol?
no akko csa
jo ejt!
Bakker...
A varos motorosai csodajara jarnak a szivemnek
Meg nem raktam fel a festes utann a matricakat, igy nem "irja" rajta a nevet.
Volt mar:
Mi ez KTM?
400as ez a motor?
Azt hittem, hogy robogo ahogy kozeledtel.
Ez egy Honda?
Ja es egy gyerek miutann rendesen levorosodott az irigysegtol, bekopi: nekem ingyen se kene

Hat igen nekem 5 eves almom valt valora, es itt meg nem is ismerik a Kawa legendas Z modeljet
Zsír

Főműsoridőben üres a fórum
Szerbusztok
Hát egy sima autózás nem is nagyon hozhat pénzt. Volt tárgyalás is, vagy xsak kirándulás?
ha a kanizsai ut nem hozott egy fillert se a konyhara, akkor ma nem dolgoztam meg a penzemert, ebben biztos lehetsz
Csak óvatosan azzal a munkával. Engedj oda másokat is.
es most, hogy betegre dolgoztam magamat, el is indulok haza
De tagadom. Határozottan... gyűlölöm... nem szeretem a művi dolgokat. De persze kinek mi. Pap meg a paplan ugye...
ne tagadd, tudjuk, hogy szereted, ha zizzzzeg
Szeretsz sms-t kapni? Én már összerezzenek amikor zizeg a telefon... foglalkozási ártalom...
atleptem a sarga vonalat
de most megjavult, amig beszeltem az ugyfelszolgalattal ugyhogy most boldogsag van szeretek smst kapni, de ha nincs velem a ZERŐ, akkor ugye az se megy
Pffuuuu akkkor most kasza lesz? Vagy csak a főnökök kaszálnak, ti meg dolgoztok?
Ez azért van, mert dolgozunk az új székházon és olyan drágák vagyunk, hogy csökkenteniük kellett a szolgáltatás erejét, hogy ki tudjanak fizetni minket.