Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beléptél a tiltott zónába...
megerkeztem
mindenem rajtam van, meg egy nagyon szar ebedet is kaptunk viszont a pannon nem hajlando ma kozremukodni es budapest hataraban elvette a tereromet fel is hivom oket mindjart, hogy megis mi a szoszmosz van
Amúgy nem vesztettél semmit, hogy nem láttad a várost. Szülőhazám de mégsem vagyok különösebben büszke rá. Igazi prosztóságba süppedt az elmúlt 10-15 évben... Zalaegerszeg úgy elhúzott mintha puskából lőtték volna ki...
OOoooo navégre! Minden porcikád épen maradt?
itt vagyok, ragyogok, mint a fekete szurok
Kanizsabol SEMMIT nem lattam, viszon volt szerencsem egy igazi osemberhez, akinek csak a kobunko hianyzott a kezebol
Én használtam a mobilos elérhetőséged, de nem jött válasz. Ugye nincs baj? Bízom benne, hogy csak éppen nagyon üzleteltek ezért volt...
Ne siess, dobjál be valamit reggelire!
Olyan sokáig voltam fent, hogy elkezdődött a Green Bay meccs. Nem néztem végig, de amíg láttam nem volt nagy tűz. Mondtam én, hogy a vasárnapot válasszuk! 3kor feküdtem le...
Haho! Mondd meg nekik kérlek, hogy én üzenem, ha bármi bajod lesz akkor halálnak halálával fognak halni. Aztán porig rombolom a cég telephelyét, beszántatom és behintem sóval...
Sőt már megjártam a bölcsödét, óvodát és az asszonyt is elvittem dolgozni. Most meg várom a teherbevert gipszkartonos csapatot akik 8ra ígérték magukat, de per pillanat a telefont sem veszik fel.
jah
amugymeg JOREGGELT FIUK
es most elszaladok ha kellek: mobil, postagalamb, fenyposta
azaz
de ahogy nezem, ma megint en leszek a krumpli feju palacsinta vagy masiniszta
kezdek kisse szemelyisegzavaros lenni
JóutatKanizsára.

Óvatosan kérlek...
kanizsai,, kanizsai állomásra,,elöl űl a,,, masiniszta, hátul meg a trallalallla--lala-la-la,
Baszki Petya, most feküdtél le, és már ébren is vagy?
Jóreggeltetettt!
Joreggelt
irany Kanizsa, paaa paaaa
Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó reggelt mindenkinek!
Most aludni térek nép. Jót ne halljak! Szép estét.
Akkor ezek szerint ott leszel vasárnap?
Hát ezt örömmel hallom mert jó lenne már 1 frankó koktélt inni
Remélem olyan kontaktok akiket én még nem kérdeztem, de mindenképpen megköszönném, és hálás lennék ha körbekérdeznétek. Kibaszottjóvagyok annyit kell tudni:)
hat en mar neha nem is tudom, ki mit erdemel
akkora kaki azert nem lehet, hogy a nemetekhez menjek
Normális nincs. Sajnos... Viszont az éjszakában van egynéhány kapcsolat, ha gondolod körbekérdezünk. Felteszem arra érted a normális melót, hogy nem idény vagy rendezvényes sztori hanem valami folyamatos, állandó?
Hihetetlen, hogy a szakmámban profi vagyok(minden vicc, és gizdaság nélkül) és nem találok melót.Normális melót, olyat ami az én szintemhez illik a vendéglátásban.