Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JóReggelt!

Arról kérném ki a véleményetek,hogy egy Z750 mennyire megfelelő túrázásra?Azt tudni kell,hogy Én és a Párom 200 kg fölött vagyunk és úgy gondoljuk,hogy lehet,hogy nagyobb gép kéne a picsánk alá,de viszont mindkettőnknek a szívecsücske a Z750.Meg az is számít,hogy ráférjen a popsija a hátsó ülésre és kényelmes legyen viszonylag hosszabb távon is.Mert kiegyeznénk mi egy Ezres Cbr-el is,csak azon a hátsó ülés nem túl nagy.
Várom az okosságokat. :]

Pás!
Sziasztok Kedves Z-és Barátaim!
Sajnos azon szomorú pontra jutottam, hogy volt munkahelyem "jóvoltából" a nagy anyagi minuszt már hónapokon át tartó erőlködésen át sem tudtam leküzdeni, ezért meg kell válnom hű- és legmegbízhatóbb társamtól a motoromtól...

Gondoltam, mielőtt mindenhova feldobom a hírdetést előbb nektek szólok, hogy hátha áérdekel valakit ez a kis gép.

Adatok:
2006-os Kawasaki Z1000-resről van szó. A teljesítmény adatokkal mindenki tisztában és hogy milyen élményeket képes nyújtani.
A motor 1. tulajdonosa vagyok és legszívsebenn soha nem válnék meg tőle, mert tökéletes társam a mai napig is.
Színe lamborghini orange, amit akkor kapott, amikor tavaj egy kicsit merészebben vettem egy hajtűt és olyan 50-60-nal elcsúsztam a homokos aszfalton, ami egy nagy beton parkoló placc mellett volt szerencsére. Így csak randa horzsolások lettek rajta, de sajnos a km órát a gyári kormány már nem tudta megvédeni és megrepedt a kijelző. Így a kijelző nem működik, de a többi feényjelző lámpa az igen.
Ekkor kapott Laser EXtreme sport dobokat, aminek megvan a garancia kártyaája, az CE igazoló kártyája (rendőröknek) a fojtása és a matricái is.
Új D.I.D. lánc van rajta, mini irányjelzők és rendszámtartó valamint aluminium láncvédő.
A gumik még egy szezont kibírnak (Micheli Road Pilot).
18000-res szervzen volt túl tavasszal, azóta kb 2000 km-ert mentem vele, de aki nagyon pontosra akar menni, annak ajánlom a szervízt (Big-Bang), ahol kompjúterre csatolva a cuccot halál pontosan megmondják mennyi van benne.

Ajándékba adom hozzá a gyári dobokat (a jobb oldali horzsolt, de simán javítható).
Jah, és a kis szerszámosa is megvan hozzá.

Képeket tudok küldeni, de vannak az adatlapomon ról a képek!

Irányár 1.800.000.-

Akit érdekel annak éjjel s nappal elérhető vagyok a 06 70 948 43 41-es telszámon ill., a hetei.miklos@chello.hu-n.

Széles utat mindenkinek és csak ÉSSZEL!
stét!

Gondoltuk haverommal holnap elmegyünk tekerni ide. B és C pont között tetszőleges számú fel-le-fel-le... Valakinek van kedve csatlakozni?
Nem voltam mindíg ilyen öreg. Fiatal és kisportolt szőke kékszemű macsó voltam, mint most a fiam.
Igen egykor tengeri szörfön nyomtan, nagy vitorlával. A legkisebb szellő is tolta, mint egy gőzmozdonyt. Ráadásul azért volt jó, mert nem süllyedt el, ha ráálltál vagy feküdtél. nagyon jól lehetett napozni rajta. Közel 3 méter hosszú volt.
te tudsz szorfozni?
Hű de régen szörföztem.
koszi , en elmentettem
arra meg nem gondoltal, hogy az a csomagtartot a hatadra kosd lehet, hogy en is autoval megyek, de majd meg kiderul eppen azt se tudom, mit csinalok 10 perc mulva
az "egyeb" dolgok alakulnak? sikerul jo megoldast talalni?
Balázs barátom is csatlakozik, akivel a múlt héten találkoztatok (Hornet).
Ja, a számom valóban nem volt még publikálva... 30-241-6851
Igazából a dorogi tó tűnik esélyesebbnek.
Másrészt én mindenképp autóval megyek, mert motorra egyelőre a Thule nem gyárt tetőt...
a dorogi to jol hangzik, csak vannak csaladi kotelezettsegek is, legalabbis egyelore ugy tunik, ugyhogy reszemrol csak ettol fugg a dolog a bikini mar merult egyet, de ez nem lehet akadaly
ha kitalaltad hogy hova es mikor, ird ki ide, mert a telefonszamodat nem tudjuk
Hát igaz ami igaz ...
Nyakig vagyok munkával meg egyebekkel is...
A szabadidőm jelentős részét a házikó körül töltöm, mert egy kissé el vagyok havazva az otthoni függő ügyekkel.
Most hétvégén gondoltam ki kellene használni a még ígért nyárvéget s valami vízpart mellé kellene keveredni.
Ráadásul van egy régi szörföm, melyhez sikerült minden kiegészítót ismét beszerezni és üzemképessé tenni.
Ha minden jól megy akkor két célpont lehet, Füred vagy Dorogi tó.
Ha valakinek van kedve csatlakozni és akár szörfözni , majd üzenek, hogy mi lesz a végcél.
Az ominózus fürdőruhát is érdemes lenne vízbe meríteni, amíg még jó az idő...
azert ez eleg nagy szegyen lenne ennyi felnott ferfira nezve
Hello!
mi a helyzet? te is nagyon el vagy tunve
Látod Te tartod össze a csapatot!
Kidőlsz és máris széthullik a brigád...
Hello megint
mi ez a hullahaz?
Akkor jó. Egyébiránt fogalmam sincs.

Ja és jónapot!
Ok-ok ez csak 1 barokkos túlzás volt
egyébként az vagyok , kevés az alvás igényem , napi 5-6 óra tökéletes
meg aztán nagyapám aszonta aki sokat alszik keveset él
dolgoztam a gépen és nem vettem észre h már hajnalodik, este nyugisabb nem ugrálnak a srácok a fejemen és nem kérdeznek hülyeségeket sem
FIGU
Joreggelt
hogyhogy akkor fekudtel le nem vagy te ilyen ejszakai bogar vagy megiscsak
Hali drága !
Izgi az a lila pizsi , csak az a baj h én akkor feküdtem amikor te keltél ,
ezért aztán szerintem nincs is szükség a pizsire
FIGU
kicsit beteg vagyok, akarmennyire is jo a hangulat faj a pocakom, de majd az is elmulik
hogyhogy motorozol? munkaval mi a helyzet?
Ma motorozással kezdem a anpot, uh minden rendben. Viszek vizsgáztatni egy gixxer600at.
Te hogyvagy?
joreggelt
mi a helyzet?
Jó napokat
nem, nem erdekel
te eleted, te dolgod
Na mi van? Mindenki csicsika? Na akkor csöcsike... ccakát.