Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hátfájásomat leszámítva ja. Megint hordanom kell a merevítő fűzőmet. Igaz így nagyon vékony a derekam.
Lusta voltam visszanézni
de nagyon fitt valaki ma reggel es szavakesz
es minnya elhuzok ertekezni
A nem tudod kinek már kész a szervize, a Borsónak a szemre hányás csak akkor megy, ha bevesz valami rossz gyógszert.
Sziasztok!
Köszi a képet Horizsoo. Nagy kő esett le a szívemről. Csak azért aggódtam, mert suzukiéknál meg yamaháéknál pont középen van.
Nem Ursulának kéne a recepteket megírni?

Majd ne felejtsd el a szemére hányni a már nem emlékszem kinek, hogy mire elkezdődött a motorja szervizelése, abba maradt az ég vizelése. Úgyhogy kár volt a kora reggeli negatív hullámokat kibocsátani.
koszonom kedves Bubo

maradok tisztelettel:
Ursula
Recept:
Meleg ital (~40°C) 30-60 percenként 1 adag, köztes időben mentacukorral való nyálképzés. Kendő (motoros pl.) nyakra tekerése.

phD Bubó
Munkaundornak lehetne gondolni, ha nem tűnne úgy, hogy alapjában véve elégedett vagy a helyeddel...
Én munka után kocsikázom 200 km-t, cca. Cegléd oda-vissza. Majd elviszem az előlapot, hátha Kossuth-ot hallgatok közben.. (vagy Satrianit, vagy Gary Moore-t)
lecci lecci feltetlenul
Kendő, meleg ital, mentacukor. Írjak receptet?
nem meg mindig hanem most igazan de ennek ez a rendje nalam
ha otthon maradok, mert elozo nap TENYLEG szarul voltam, akkor hihetetlen gyorsasaggal egeszen jol leszek. aztan a masodik munkaban toltott nap megint kitor rajtam a nyavaja
ma meg ceges "mulatsag" is lesz, fozessel, allitolag szorakozassal, ugyhogy nem fogok fel 4kor hazamenni
Én kitűnően, köszönöm. Te viszont eszerint még mindig csak gyógyulóban.. Jobbulásot!
kukkorekol a fene fajt a torkom egesz ejjel es hajnalban mar nem tudtam aludni
igaz, nyelni sem nagyon, ugyhogy inkabb felkeltem
hogysmint?
Éjjel a baglyokkal , hajnalban meg a kakasokkal kukorékolsz? (Te is?)
Joreggelt
Jó reggelt! :)
ize asszem inkabb ne
vagy sugd meg vagy mittomen
Meg hát! Vagyiss... ööö... izé... el hát! Én is elmondjam?
Te meg lefényképezel minket ahogy öten szorongunk a kanapén és jól felrakod ide mindenki okulására, hogy íme a nagyszájúak gyülekezete... szép...
Látom nem Neked kell félned a vasárnaptól!
szerinted mi a fraszkarikaert nem ajanlgatattam eddig, hogy jojjenek?
de halistennek csak a szajuk ilyen nagy, aztan majd megszeppenve ulnek egymas mellett a kanapen es csondesen ragcsaljak a ropit
Meccsnézésnek álcázott orgia!
de O legalabb elmondta
most mar sejtem, mi lesz vasarnap