Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jónapot! Én meg motoroztam. Egészen szellős a forgalom a városban. Igaz majdnem 11kor indultam otthonról...
Alumenumet is lehet alakítani úgy, hogy ne legyen rideg, törékeny. A kulcsszó a hő. Felteszem, hogy akik ezzel foglalkoznak üzemszerűen, ezzel tisztában vannak.

Amúgy meg nincs bocsánat!
szepjonapot :)
voltam doktorbacsinal, vettem egy csomo konyvet es neztem a kacsakat a vajdahunyad varnal :D
nektek is ilyen jol indult a nap? :D
Azért alunál nem mindegy mennyit kell, mert elfáradhat (elgyengül+rideggé válik) az anyag az igénybevételtől. Ha meg nem aluváz, nézzétek el egy "autós" olajat használónak..
Jóreggeltet...
Csak egyengetik.
Hála istennek
Egyengetik vagy hegesztik is? Utóbbinál egy varratvizsgálat se árthat.
Egyértelmű. Mindent le fogok tesztelni, mielőtt elhozom, illetve nagyobb távokba bonyolódom.
Hurrá, azért teszteld le az egyenesfutást is a nagy öröm közben.
Jóreggelt.
Mégis vannak dolgok amik fel tudnak dobni.Tegnap voltam megnézni a bringámat.Már majdnem kész, hétfőn jön vissza a vázjavítótól. Összerakják és készen is van.Már csak egy valag pénzt kell adnom és minden a régi
Jó reggelt!
(Neked is!)
lila
Joreggelt!
Milyen pizsama
FIGU
Szép...
Ja, oszt mostanaig kerestem
joccakat
Mi a túró van, ilyen korán fellőtték a pizsamát?
Szerbusz ifju Padavan
veled mi a helyzet?
van egy tapsolos lepkem, ha az valamit segit az onerzeteden, szivesen kolcsonadom
Csak a saját nevemben tudok nyilatkozni. Szarul és már büszkén sem...
Hi

Hogy vagytok?
Ezér' ezer köszönet! :)
Hát meg kell abschlukkolni a schlumpájznival.

És mi ebből a tanulság? Aki másnak kertbe kerál annak fetymerütymetyityi...
OK
Csak ma nehogy több vizet engedj mint tegnap, merakkor vízbefúlsz mielőtt férjhezadunk egy izmosmagasokos piócásemberhez...
Van egy kis izgága csávó, aki már olyan 'népszerűségnek' örvend, hogy már várom a hírt, hogy egyszer hazafele menet spontán megruházza valaki.
Öcsémet már vagy ötször vágta meg. Ablakon fólia, még át nem írt autó, stb. Csupa életveszélyes szabálysértések... Ezeken kívül más praxisa nincs is öcsémnek a rendőrséggel...