Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ebbe, ha lehet, ne menjunk bele
ja ertem az mas
inkabb megfurdok,hatha addig megjon a valasz is
Nem szabad általánosítani , még ha a társadalom nagy része ezt is teszi
Per pillanat semmi. Csak a jövőre nézve kérdeztem... vecsési lakos lévén pl a gyorshajtások hozzájuk kerülnek...
Megkérdezhetem...
Mi a probléma velük a létezésükön túl...
Mert csak úgy. Tudod mit kell tenni ha a gázbömbébe nem zrityál a rotyó?
Monoron a rendőrségen vannak kapcsolatok? Nemrég harmadszor gyűlt meg velük a bajom...
mert miertis
Szia!
Köszi, őt hallomásból én is ismerem. Miután Borsó célzott rá, egyből eszembe jutott.
Az elérhetősége nem volt ugyan meg, de most már ez is megvan.
Másrészt eredendően monori lakos volnék és a helyi vagányok már többször említették anno.
És mostani vecsési rezidenciától sem esik túl messze.
Kezdesz belegabalyodni mint majom a cérnába...
a tapasztalat, kedves FIGU, a tapasztalat
Szevasztok!
Ha bőr ruha varrás, szabásról van szó ajánlom a Cölöp nevű, nagy hírű mestert, versenyzők is hozzá szokták vinni a cuccukat, én a Bitter Sanyától kaptam a címét anno!
Fekete Béla
Cegléd, Kender út 14
Tel: 06 53 312179 mobil: 06 20 3372355
Üdv FIGU
Ja és Drágaszág Borso a magasság illetve az izom zárja E ki az agy létezését
ezek valamiert azt hittek, h egyszercsak nagy hirtelenseggel majd megmellesedek
de vegulis kedves toluk, ok nem adtak meg fel
(nem kell batoritani, jo igy, ahogy van )
Egyetértek
Mondjuk a hibátlanságáról nem tudok nyilatkozni... Szombaton csak a nyakpántot tudtuk megcsodálni

Knapet,
ellenben a kinti ára igencsak versenyképes az itthoni mellett...
Semmi gond nincs a kinti rendelésekkel, itt a baj az volt, hogy hallgattam másokra, akik okosabbnak tűntek...
jaja, kettő felsőt kaptál. Egy picit meg egy nagyot.
Ismered azt a mondást, hogy a kivétel erősíti a szabályt?
ellenpeldanak ott a bikinim
AZ aztan igazan hibatlan vetel volt
aaaaaaaa csak nyugodtan max. nem leszek ezzel olyan egyedul
Na ezért nem rendelek én semmit neten. Soha. Csak olyanért adok pénzt amit meg tudok fogni előtte a két kezemmel és ki illetve fel tudok próbálni.
Akartam írni valamit, de nem tudom mit. Íráskényszerem van mondanivaló nélkül. Ez azért gáz, nem?

Kipuffogószelep
Aranyom szerintem ez a ruci Angliából jött a Thomas-nak. Kicsit drága lenne a csere-bere.
a masik, amit meg megprobalhatnal, hogy a kereskedesben, ahol vetted, megkerdezed, ki tudjak-e cserelni.
nem tudom, mennyibe kerult a ruha, de elmeletileg megteszik. egy probat meger
Nagyon köszönöm, várok egy hetet, s ha nincs érdeklődés, akkor feltétlen érdekel.
Mivel eddig is volt másik 'lájtosabb' szerelés, illetve a pályázásokat lekéstem , most elvileg ráér a dolog.
Bár ha nincs érdeklődés és átszabás megvan, akkor azonnal keresek valami időpontot még idén egy kicsit pályára menni...
az Aprohirdetesek kozott biztosan talalsz erre embert, de ha ugy dontesz, h nem adod el, akkor szolj, felhivom a baratnomet a telefonszam es a nev miatt
neki kompletten atvarrtak es ki is bovitettek a ruhajat. nagyon szep munkat vegeztek, amennyire en ezt meg tudom itelni
Ez nem igazán jutott az eszembe
Tudsz ilyen címet?
A helyzet az, hogy teszek egy próbát, ha kell valakinek akkor OK, ha nem akkor ez jó alternatívának tűnne.
Az 50-es viszont rajtam is így állt: ;-)