Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a baj, hogy olajcserekor szinte bármit beleönthetsz, jobban fog muzsikálni - legalább az első beindításkor - , hiszen a friss olajat szintetikusnál is ugyanúgy megérzed mint a normált pl. váltáskor. Magyarán lesz egy fáradt(abb) olajos benyomásod (szubjektív) egy friss olajéval szemben.
Akkor marad a hagyományos, vöröshagymás-pipás-vérszívós változat. Modernt meg fogjál magadnak!
Üdv.!
Nekem ilyet öntöttek bele a kötelező szervíznél,se jót,se rosszat nem tudok eddig(2500km)mondani róla!Kipróbálok a 6000-es nél majd mást,és akkor lessz viszonyítási alapom!
hidd el, a mai piocas emberek nagy tobbsege mar igen technikas, es nem fenyegeti ilyen veszely
azt is mondhatnam, hogy tulkepzettek
De figyelem, ha túl eredményesen kezel, egy igen közeli hozzátartozód pár éven belül apunak fogja szólítani!
biztos az a ket liter tea tehet mindenrol, amit ma mar megittam
Olyan is van, de az egy gyors mozgású fajta és egyéb téren is fordítva működik... Olyan kell?
a piocas ember nem az, akinek van egy olyan furcsa izeje, ami ha megtelik verrel, akkor megno
Borso, láthattad: takarítás után vacsorát kell készítened.
De ha akarod, enélkül is meggyógyítalak: szerzek piócás embert.
Egy kellemes vacsora közben?
Van ilyen, h munka terápia , de ott izzadni kell ám az a lényeg !
Hello FIGU
a kadba fulladas vicc volt, senki nem gondolta komolyan a negativ hullamok tegnap tetoztek, mert a szombati motorozasban valoszinuleg egy kicsit meghultem. de mar viszonylag jol vagyok, igy aztan itthon is maradok a heten. terapias jelleggel vadul nekialltam takaritani
ok, megbeszeljuk, hogyan juthatsz hozza
Helló kedves B rs !
Azért mert borsó , még nem kell minden zöldséget összehordani, mik ezek a negatív hullámok
kádba fúlás, meg betegség meg ilyenek , ha süt a nap nem beteg az ember .
Ja a CD valami autodata szerűség, mert akkor engem érdekelne, de ha csak a használati utasítás ami könyvbe is meg van felesleges .
FIGU
Velem megoszthatod ha úgy gondolod.
Joreggelt!
apropo szerviz! valami egeszen mast kerestem a fiokban, de megtalaltam cd-n az en Z-m (2003-2006) szervizkonyvet. komplett, angolul, rajzokkal. vagyis amit a szervizben hasznalnak, ha nem tudjak osszerakni ha valakinek esetleg szuksege lenne ra, szivesen megosztom vele
volt a kadban kb 5 centi viz, ez a veszely nem fenyegetett
kicsit most ugy erzem, mintha csak velem tortennenek ilyenek , de tuti, hogy ti csak nem meritek elmondani nagy nyilvanossag elott
Én és a kollégám is a Naked-hez hordjuk a Kawát. Nagyon rendes a szervizes srác. Végig ott voltunk a motor mellett. Láttam, hogy mit csinált vele, és elégedett voltam a látvánnyal és az eredménnyel.
Lehetőleg a kádba se tessék fulladni, mint ahogy a minap próbáltad...
Túl sikamlós volt az olajos téma, azon csúsztál meg?

tuti, hogy nem fogok belehalni
A jó az túlzás, de viccesnek vicces jópár jelenete. A "sztori" felejthető
Azé valld be, nem vagy Te olyan beteg! :)
Akkor pihenj sokat!
Szia,
reszleteket lattam belole, de akkor nem fogott meg. azt mondod, jo?
Jobulást.
A Werner c. német rajzfilmekhez volt már szerencséd?