Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogy kideruljon a (fel)igazsag, hazafele felhivtam draga Edesapamat, aki szerint -amennyiben nem tiltasig forgatja valaki a motorot - nem lehet baja az autoolajtol a motornak, hacsak az abban levo esetleges adalekok nem karositjak, vagy oldjak pl a kuplungtarcsa alkatreszeit (azokat a kis butykoket a lamellan... vagy mi )
DE, van egy nagyon kedves csaladi baratunk, aki az AGIP kenoanyag uzletaganal volt kutatomernok, es ha apu atkuldi a mail.cimet, akkor megkerdem, mi az igazsag mostmar engem is nagyon erdekel, hogy megis lehet-e baja a motornak, vagy sem
a valaszig kis turelmuket kerem
akkor ez egy baromi hosszu ev lesz pedig kifejezetten szeretem a karacsonyt
nahhh, en is eltolom a bringat hazafele es kicsit helyrepofozom magamat
hatha holnapra jobban leszek

csok Mindenkinek
Csak vicc vót, nyugi... az elkúrtuk az meg ugye... nademindegy, én már nem vagyok itt...
Sajnos előírás, hogy a választható nyelvek között a magyarnak is szerepelnie kell. GYerekek is használják a programot (ovitól- egyetemig).
Na én léptem pajtások. További jó mulatást! És szép estét. És kellemes éjszakát. És jó reggelt. Hát és természetesen boldog karácsonyt, hanukát és húsvétot...
Biztosan masszíroz.
Nekem jobban tetszene a megijedt és elkúrta helyett az elijedt és meg..
Egyébkéntmeg nem igazán én méltatlankodtam a topik szakmaiságáért, hiszen ha tudják mások, ha nem Borsót márpedig férjhez kell adni az idén.
Különben meg megyek haza és az ehhö szükséges előkészületek foglaltak el annyira, hogy szóhoz juthattatok.
magyarul nem tudjak ezt neked megcsinalni
Minek magyarítani?!? A felhasználó tanuljon meg angolul és slussz...
Már megint programot magyarítok. Nagyon unom már.
Mert rosszak vagyunk... nagyon...

Hol van Figu?
nahhh! megjott a masik Huligan is
csak nem dolgoztal egeszen idaig
Rossz hatással vagyunk mindenkire.
Most már mindegy. Elkúrta. Nem kicsit, nagyon...
szerintem most meg is ijedt kicsit
Leslie egy pillanatra nem figyelt és máris szétoffolja ő is a fórumot... pff...
sokkal
nesze nektek szakmai forum
Torta is lesz a habon...
Borso, ugye máris jobban vagy?
torta is lesz
Vagy a tortából kiugró nyuszi?
Ő a hab a tortán.
hmmmm nem is tudom... lehet őt is meg kellene kérdezni...
Már csak az a kérdés, Borsoval mi legyen...
Útban sincs, hiszen másik lakásban lakik...