Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Z-vel nyomsz egy erőcsúsztatást, és akkor simán beteszed.
Ehhez nagy íven kéne menni, amiben vagy a szomszéd igen dekoratív, ám tüskés bokra, vagy a meggyfánk (fából sajnos, nem fánkból..), esetleg az utcai vízcsap némileg akadályozna. Ill. ésszerűségi okra (ezt hiszitek el nehezebben ) és önbizalomhiányra hivatkozva.. najó, igen, tulajdonképp csak R1-el nem megy, de egy Z-vel megpróbálhatom.. Akad itten donor?
Talán az ifjúsági irodalom terén megmaradt hiányosságok okozták? Azt úgyis nemsoká ápdételed...
90 fokos forduló esetén, abszolút elvihető a kapu, mert jól ledöntöd, és húzod neki. És így nem is látod, hogy nyitva van vagy nem.
Vagy ez az eriggyel nem menne?
Végülis jelen esetben különösen ügyes húzás volna egy 90 fokos forduló után belerongyolni... Különben meg nem Z-m van, úgyhogy az én motorom nem bontókalapácsként van üzemeltetve vala.

Inkább nézzétek, hátha még nem láttátok:motoros bemutató olasz módra (anno)
Biztosan a gyógyszer teszi amit kaptál Cicamica.
ezen jot rohogtem, csak 5x olvastam el, mire megertettem
ez ciki
csiling csiling...
Máskor tessék azt a tolókaput lassabban megközelíteni és időben megállni.
vau vau
Az eladónak érdeke volt megkímélni... pénz beszél a többi kutyaszar...
Az eladónak érdeke volt megkímélni.. Bár azt nehezen viselte, mikor kritizálva hasonlítottam a ZX-7R-hez a kezességét, de az ilyesmi nem hit kérdése. (a 7R a hátuljának megemelésével nagyon fordulékonnyá tehető, az R1-et meg a kormányteleszkóp is hátráltatja). Amúgy meg ott a kawa is, "csak" össze kell rakni. Addig bőgetni se lehet, mert kitagadnak (nincs a blokkon kipuff, ezügyben tegnap esztergáltattam a könyöksorhoz 4 közdarabot - csak mostan deszkacsavarozás van a tolókapunkra, nem motorszerelés).
krimiket es ifjusagi irodalmat van egy kis elmaradasom korabbrol
(Borso)
Jaizé. Milyen könyveket vettél?
es mennyit voltal utana korhazban
Ezt miért is? Hogy a vonalkód ne legyen túl halvány?
Milyen motoridentitásról teccik beszélni, naccsád?
Hogy R1-et venni is kawás pólóban mentem?
na igen olyankor nem marad mas, mint HASAT BEHUZNI
Hát nekem amikor volt hasonló szitum én beszabehu... simán... Nincs ebben semmi férfiatlanság, amikor 70-el közeledik két autó és nincs köztük elég hely...
nem mertem ilyen nyersen, durvan fogalmazni
Arra célzol, hogy beszart szegény?
Most viccelsz bolondozol? Van aki nem ismeri a Jenőt a polgár urat?!?!
Csucsu valoszinuleg a nadragjat melegitette valami egeszen massal a behatas alatt
az olomiiiinyijum temahoz nem kivanok hozzaszolni a szinesfemgyujto szakmunkasok mindent elvittek lomtalanitaskor

motoridentitasodat tekintve ugyan kicsit rendszeridegen vagy de majd ezzel megoldjuk a kisebbsegi kerdest is egybol
No igen, kérdés, hogy mindenütt tudják-e melegíteni ahol alakulnia kell. Azt meg feltételezem, hogy Csucsu a behatás idején nem a vázat melegítette egy gázlámpával. Meg azt is, hogy csak pár milliméterről van szó.

Bocsánat meg nem is kell, ha maguk engem meghátrányosítanak szocpolitikailag, mindenféle konkrét tényt mellőző indoklással, adatok nélkül. Megyek is panaszra a polgár úrhoz, a Jenőhöz...
(a polgár jenő.. - ha ismeretlen volna, bár kétlem )
na uuuugy konnyu
fel 8kor elindultam, menet kozben meg rajottem, hogy mennyire jo, hogy nem a belvarosban lakom mar itt is megvan minden, kiveve az orult es KRESZ-t nem ismero autosokat