Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

arra nem gondoltal, h eladas helyett inkabb magadra igazittasd
lehet, h azzal kevesebbet vesztenel, mint az eladassal
Nagy...
Hiába próbált mindenki az 52-es méretre rávenni, én túl vékony vagyok hozzá. Alpinestars-t próbáltam ott az 50-es tökéletes volt. Azt modták a Dainese egy fokkal kisebb méret. Hát nem az...
Igazság szerint pont egy picivel nagyob, mint kellene. Azóta már megpróbáltam egy 50-est az 'üzletben', az lenne jó... Elvileg ott is 54-est akartak ránézésre rám adni
Kicsi vagy nagy? Mekkora a mérete?
hogyhogy nem jo
melyik reszeden nem illeszkedik megfeleloen
Sziasztok!
Hétvégén megjött a várva várt ruhám, ma végre kézbe vehettem, s a méret mégsem jó...
Legszívesebben sírva fakadnék, mert abszolút patent, s maximálisan álom párosítás lett volna a motorhoz...
Feladtam egy hírdetést is, de ha valakit érdekel itt a csapatból, az keressen meg...
Ilyen az én formám. Mindig minden lényeges dologról lemaradok... nálam ez már rutin.
en ertettem, de knapet nem volt ott
annyira el volt foglalva a nyakkendokotessel, hogy lemaradt a beszelgetesrol
Orsi tudod, hogy mire gondolok. Beszéltünk róla az esküvő előtt. Tökéletes nő vagy, erről meg is győződhettem személyesen. .
latod neki meg nem vagyok eleg noies almas pite ide vagy oda
de ezt a legy-temat ne feszegesd tovabb, mert minden ellentetes meggyozodesem ellenere latens homoszexualisnak foglak gondolni es egy vilag omlana ossze bennem
a magas izmosoknak kicsi az agya csak szolok elore, ha megis nagyon ragaszkodnal ehhez a kategoriahoz
Komplett a csapat! YMCA... . . ... YMCA..... . . . . .
A magas izmos legyeket kedvelem...
Ennél jobban elő tud jönni a nő valakiből? Borsó helyében ezen most megsértődnék. Hallod Orsi?
Próbálom előhozni belőled a nőt cicamica.
knapet, akkor Te leszel a bőrrucis fickó a FIGU az indián és meg a zsaru. Borsó jöhet építőmunkásnak, Ügynökünk meg a cowboy, Csucsu meg a katonalegény. Van még valaki
te megorultel
keressek neked egy szep legyet
Nem csedtem be semmit... de a legyet bekapnám... ha érted mire gondolok...
ize ... te mit szedtel be
ez is megfelel az indianos helyett
Mond ez neked valamit: YMCA?
csak azt ne mondd, h tele van a nalad lakas hasonlo jelmezekkel
Akkor a protektorra majd felhúzok egy bőrköpenyt, a sisakra tollakat ragasztok és felcsatolom a tomahawkomat...
Cicam! appam, kesz vagyok
nade, a nyarsat a hatadba szurva visszuk oda de felolem kezd kisse indianos lenni a mulatsag huhogva ugralni is fogtok a tabortuz korul
Cicám, nem grillezünk, hanem mondjuk nyárson sütünk. utána a tábortűz körül énekelünk és táncolunk.
A köténykét nem tudom másképpen értelmezni és elképzelni...
ereztem, h valaki le fogja csapni, pedig en NEM UGY ertettem
Nudibár rulez! Akkor még belépőt is szedhetsz...