Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyenkor orulok, hogy ilyen keveset autozok a varosban
de ha lehet, legkozelebb ne egy auton probalj meg szunyokalni
Ha már motorozás... ma mindenki hülye volt az utakon.

Délután ráfeküdtem pl egy Mazda6 jobb oldalára...
Többször volt szerencsém ezt a műsort vizuálni. Mozgott az egész autó...
Nem különösebben érdekel, hogy észreveszik-e, azt mondták annak idején, hogy 6000-ként kell szervizelni. Az előző 1000-nél volt, most 6842-nél tartok. Megnéztem tegnap a szevizfüzetet, 6000 a második szerviz. Akkor hogy is van ez?!? Mindegy, holnap bejelentem. Valahova. Ha már nem lenne garis, eszembe sem jutna márkaszervizbe vinni.
az enekles nepszeru nalam is knapet latott mar hatulrol, ahogy razom a fejem a kocsiban utana kicsit feltem, hogy hivja az apolokat, de megusztam
en sajnalom a felnotteket, akik nem tudnak magukon nevetni es olyan merevek, hogy majdnem belehalnak. pedig egy mosoly olyan sokat jelent neha a masik embernek. nem csak gyereknek, hanem a felnotteknek is! ugyhogy vidam zenevel szorakoztatom a szomszedaimat ennek oromere
olyat sajnos nem tudok max annyit lehet csinalni, h megkerdezem a sracot, hatha tud valami okosat. de ebben nem nagyon biznek. ha az segit valamit, es megbetegszem, akkor rezzenestelen arccal beviszem barhova a motorodat es "kipislogom", hogy ne vegyek eszre a dolgot
ennel tobbel sajna nem tudok szolgalni
Így van, sose feledd el, hogy voltál te is gyerek. És akkor mindíg fiatal maradhatsz. Engem is sokan komolytalannak tartanak (elsősorban az asszony), de már nem fogok megváltozni. Kevesebb van hátra, mint mögöttem. Én ma is imádok játszani, szórakozni, bohóckodni. A lányom ezt értékeli is. A barátaim többsége, sokkal fiatalabb nálam. Amikor iskolában tanítok, akkor is óra után a gyerekek körém csoportosulnak és kérdésekkel bombáznak. Az ilyen dolgok fiatalon tartanak. Éneklek a zuhany alatt (mert a kádból nem tudnék kimászni), a motoron és a kocsiban is.
Én márkaszervizt keresek ahol rendesen leszervizelik a kicsit, és pecsételnek is. Ja és a figyelmetlenségem miatt túlfutott km miatt nem rúgják szét a seggem. A hét második felében lenne jó. Monnyuk szerda vagy péntek. Tudsz ilyet? Most komolyan...
Freko,
markaszervizt keresel, ahol a szervizkonyvedbe is rendesen bepecsetelnek, vagy szerelot keresel, aki korrekt es tisztesseges munkat vegez?
de meg hogy! a cirkuszi foka elbujhat mogottem
ilyenkor csak az jut eszembe, hogy ha egyszer lesz gyerekem, remelem azzal is pont ilyen orulten fogok tudni viselkedni es nem lesz belolem sosem egy megkovult, kockafeju felnott

az olaj-tema engem eppen erdekel, de annyira megsem, hogy ket hetig csocsaljuk. megkerdem a szakembert, aztan elmeselem, amit megtudtam. aztan felolem etolajat is tolthettek bele en konkretan amugy sem tudom, hogy a csodakezu szerelom mit toltott bele de mivel meg eletben vagyunk mindketten, nagyon rossz nem lehet
Hiányoztál baby! Látod, ha nem vagy itt, máris mindenféle marhaságról dumálunk. Ezt az olajtémát is már nagyon túllihegtük. mindenki azt tölt bele amit akar.
A lényeg, hogy sikerült kimásznod.
az a neni, aki azon a hires kepen kikelt a habokbol.... na az kutyafule volt hozzam kepest
konkretan meg ulto helyembe kicsuszott alolam a fenekem, uh hanyattcsusztam a kadban halistennek hab ezalkalommal nem volt, hogy meg az orrom is pamacsos legyen
amugy jol vagyok, nem ittam, nem drogoztam szimplan ilyen bolond vagyok
A füröckélés az a fürdés és az evickélés keresztezése? És milyen volt?
az ember lanya elmegy furockelni es tessek! azonnal temanal vagytok
Pedig arra is tökéletes volt...

Nekem csak ilyen szokványos autóim vannak, voltak. Mindig is... ez az én betegségem... másnak meg más.
Jó de az sem szokványos bevásárló autó.
Jaaa nem az Olds-ba... Lancia Integrale-ba... még 3 éve... Skyline turbó, mókolt bél stb... na abba nem volt mindegy, hogy milyen olajat teszünk...
Az OK, a te autód, különleges, mint vasak között a harapófogó
Hát én korábban vettem autóba, autóba való olajat literenként 7800 Ft-ért...
Olvasgattam egy kicsit.
Amennyiben egy olaj nem rendelkezik JASO MA minősítéssel, az nem alkalmas olyan motorokerékpárokba, amelyek olajfürdős kuplunggal rendelkeznek. Tehát a tétel úgy igaz, hogy minden motorkerékpárba való olaj alkalmas autóba, de nem minden autó olaj alkalmas motorba. Az autó olajok olcsóbbak, mert nem kell az olajos kuplungot is kezelniük, ezért nem jók motorkerékpárba. A motorkerékpárba való olajok drágábbak, de felesleges autóba tölteni.
Ez magának a személyiségnek szólt. Ritka fajta a műszakilag fejlődőképes/érdeklődő nőszemély.

Ám a törpök élete nem csak játék és mese: Borso, ha csak pirosig forgatom (13750), nem tiltásig (14250? 14500?), akkor se lehet baja? (az a helyzet, hogy a kawa pályanapokat is teljesített autós olajjal - értsd API CI-4 minősítésű Shell Rimula - és pörgetve volt rendesen; azért CI-4 olajat teszek a motorokba, mert azok teljesítik a legjobb API S..-es (SJ SL SM) minősítéseket, míg a legtöbb csúcs API S.. -es csak a már igen avítt CF-4-et, ill. ezeket (C-s) nagy terheléssel üzemelő haszongépekbe szánták)
Szasztok!
Tudom hogy sokszor volt már téma,de utálok sokat lapozni, szal megint kérem, hogy valami jó szervízhelyet mondjatok légyszi bp-n vagy környékén.Kösz
tudom
mostmar viszont engem is erdekel az igazsag
A Belanak volt gondja as autoba valo olaj miatt.