Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,
megmaradok, delutan lesz csak a haziorvosom muszakban, ugyhogy majd akkor kiderul, mi bajom van.
Szia Borso! Voltál orvosnál? Mit mondott? Gyógyulj meg minél előbb!
Joreggelt
a heten mar sajnos nem fogok tudni bemenni dolgozni
oké:D

Jut eszembe: fuchs silkolene.Ezt az olajat ismeri/használja valaki? Állítólag a kawasakik szeretik nagyon...
ha lehet, ne kapj infarktust
nem szeretek korhazba jarni es temetesre se
Tipp: ne autóba való legyen az az olaj.
További szép estét és jó mulatást. Idegállapotomra és helyzetemre tekintettel most kilépek a picsába... pápá
Most már csak valami jófajta olajat kéne lőni...Valaki tipp?
Én is gondoltam rájuk...De most megerősitettél,köszi:)Akkor a héten elmegyünk olajat cserélni...
akkor Naked Motors az Ulloi uton
Bá ha tud valaki kéz alatt pecsétet,akkor szerelő is jó:D
Márkaszervízt szeretnék, ahol pecsételnek is.Legalább egy- két évig be kéne tarani a garancia feltételeit...
Amit csináltam az autójával azt nem nevezném karistolásnak...

De egyébként igaz, a munkahelyén már úgy fogja elmondani, hogy egy buzi száguldozó motoros nekiment mint egy barom... meg a faszijának is majd hazudni kell valamit...
imadnivaloak, az biztos
foiskolan annyiszor megneztuk, h szerintem tudom kivulrol de azert nezd meg a trailert, mert ebben benne van az indianer, meg arra a valasz es kb 2 honapja ezen rohog az egesz cegunk
pokolian figyelmetlenek az emberek. csak azert, mert nekik nem lehet bajuk, ott a kasztni, ugy gondoljak, hogy nem is kell figyelniuk. ez a kislany se fogja egy het mulva tudni, h o mit csinalt, csak te leszel a hulye motoros, aki osszekaristolta a kocsijat
Hat sajnos, hogy 6000renkent kell cserelni! Ne erts felre nem az anyagi reszere ertem, hanem arra, hogy annyira kisporoltak belole az anyagot, hogy maskepp nem tudod eletbentartani a Kawat.
Jó értelemben idióták. Én imádom az ilyesmit. Nem, hogy annyira nem tudok németül, hanem semennyire. Nekem magyarul is bejött.
Elintéztem egyedül. Ügyesen szépen, ahogy a csillag megy az égen...

Annyi volt egyébként, hogy a Szerémi úton jöttem befelé. 6 körül. Rohadt nagy dugó. Néha megindult a sor. Rendőrök mentek a sorban, úgyhogy kicsit viszavettem. A Prielle előtt bementem a külső sávba az autók közé. Gurulunk, lassítunk mert utolértük a sor végét. Ekkor csak azt érzem, hogy valami hozzáér a bal lábamhoz, nézek oda, hát egy sötétkék kombi Mazda6 anyosülésével nézek farkasszemet. Fék meg minden, de már eleve majdnem álltunk. És csak jön. Fék elenged és úszok az árral. Szépen rádőltem. Erre kiszáll, hogy megverjen. Mondom neki, te hülye vagy? A rendőrök látták mi volt, ők is kiszálltak. Csaj pórul járt, index nélkül akart sávot váltani, rajtam keresztül. Szemre olyan 200 a kára. Nekem csak az ijedtség... de a rohadt kurva anyját egészen konkrétan... próbáltam betörni az üvegét is, de nem sikerült úgy az esés...
csak Neked, csak Ma
indianeeeeer!
Idianeeeeer! sajnalhatod, h nem tudsz annyira nemetul, h megertsd
de ez most eppen az eredeti film es vess meg, de imadom
Bully egy idióta... meg a egész sleppje..
egyik barom se nez oldalra ... sot, a visszapillanto tukrot sem hasznalja kozepen
de ha bantanak szolj! elintezem az illetot
Monnyuk ő járt szarabbul ( kormányvég és protektoring illetve sisak rulez ), de egy pillanatra nagyon beszartam...
Darth Wader nagyon gonosz! nade majd er-cvó-dé-cvó jooool megmutatja nekik
(videozok...)
Ezt magyarázd el annak a buzinak amelyik úgy vált sávot, hogy nem néz oldalra...