Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

en hajlando vagyok "felaldozni" magamat ( ) es autoval odaviszek mindent, aztan kotenykeben varom a diszes tarsasagot
en is benne vagyok, csak azt aruld el, hogyan juttatjuk el odaig a grillt
vagy mindenki otthon megsutogeti a maga kis pecsenyejet, bedugja a kabatjaba es elhozza
Szerintem kéne egy Mátra vagy Bükk motorozást tartani, és valahol megállnánk egy kis sütögetést tartani és egy laza piknikelést nyomnánk.
Ámen! Pontosan hánykormikorhol?
Milyen király lesz, a következő Z találkozón, Borsó süt nekünk, Csucsu keveri a piákat (szigorúan alkoholmentes) FIGU szórakoztat minket remek anekdótákkal, én meg nevetek nagyokat.
Meg nekem is de finom volt .

Olaj ügyben én Agip 10w-60-ast használok régóta több motoromban is
/csak azért mert ezt tudom olcsón beszerezni/ és hibátlan volt minden motoromban .
FIGU
milyen szep, karvastagsagu palacsintat csinaltam neked
OFFtopik :
Juteszembe:
Elf Sport 4 Campione
RACE products range
100% synthetic
Base 100% PAO
10W-60
JASO MA
Ezzel történetesen csúszott a kuplungom (ZX-7R) a ringen úgy 11000-től. A helyette beletöltött 15W40-el nem. Amiből nem feltétlenül következik, hogy szar (max a kuplung: kopott v. a rugók fáradtak), de az előtte lévő Repsol fullszint se okozott ilyet.
Palacsintát és tölteléket bele. Fincsi volt. És alapos...
Csutkahoz is vittem palacsintat bar nem lett tokeletes, de azert egesz sok elfogyott belole
Alighanem a következő Z-fórumos motorozásokra muszáj lesz készülnöd valami kis batyuval...
Én bármikor képes vagyok sütit enni. Nekem süthetsz
Nyamm-nyamm...éhes lettem!
a szingli elet nagy hatranya, hogy nincs kinek sutni-fozni
ha mindet magam ennem meg, mar en sem fernek be a bejarati ajton
a pitenek egyetlen baja, hogy talan nem eleg edes, de azert igazan finom volt az elso szelet
szevasz
Jónapot! Hogy elrepült ez az egy év...
Te, Borso, szerintem már csak az a hiba, hogy nem tudják a kérőjelöltek a címet, meg az esetleges emeletet (a szükséges létramérethez)...
Amúgy a süteménnyel csínján kell majd bánnod, különben szíved választottján pár éven belül látni fogod konyhai sürgés-forgásaid sikerét..
Tudhatnád, hogy nem iszom sört...
(egyébként dícséretes! )
hat persze mar a hutoben van
Sört is hoztál?
most viccelsz
mar az almaspite is keszen van
Mi az, hogy mivan? Inkább az a kérdés, ki van-e takarítva, a kutyafádat!
(csak szoktatás a majdani férjezettséghez )
namivan
Ebben igazad van,egyébként az egyik kereskedő ezt a márkát,a másik meg egy másmilyen márkát favorizál,teljesen eltérőek a szervízelési szokások a Kawa szervízek házatáján!