Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyi maradhat, ha jó lekvárt tud befőzni.
Ilyesmire nem emlékszem, de én benne vagyok. Kurva jó kerítő vagyok... vagy jó kurva kerítő?!? hmm nem emlékszem hogy volt...
van egy lakasom, amiben a Nagyim lakik, akit ugye nem lehet kitelepiteni
a fel meg .... amiben jelenleg lakom, csak a fele, vagy valamivel kevesebb meg a bank tulajdona
Ooooóóóó TE egy nagyon jó parti vagy! Mitől másfél? Amúgy a diploma a legjobb mert az folymatosan tudja termelni a zsozsót!
rendelkezem masfel lakassal, motorral, kocsival. egy diplomaval, de az nem fejezheto ki keszpenzben
akó jóh...
dehogy szoltal rosszat
Engem csak a lóvé érdekel, meg a lakás, telek ilyesmi... a többi csak púder.
Biztos százalékot ígértél a hozományodból, csak már nem emlékszel, Ő pedig azóta rajta van az ügyön...
Már miért lennél útban? Ez egy kézenfekvő poén volt, de ha rosszat szóltam akkor kussolok...
Arra próbáltál célozni, hogy Tomi helyében Apu helyett inkább a leány-nyal, öö akarom mondani a leányzóval cserélnél .... ,izé eszmét a súrlódással fejlesztett hő hideg pontokba juttatásáról ?
el se hiszem, de knapet hetente legalabb egyszer ferjhez akar adni
utban vagyok
Látom máris a lényegnél vagy.
Vagy az öreggel de az esküvő részleteiről, meg a hozományról...
Kellő számú minta = saját tapasztalat + elsőkezű infok, pl. saját hideg lábaid gazdájának nyilatkozatai.
És máris az univerzum működésének átlátásához "nélkülözhetetlen" infohoz jutott a nagyérdemű...
Annak a Tominak akkor elment az esze. Én ha mennék hozzátok, biztosan nem az Öregeddel (már bocsi) beszélgetnék.
es azt gondolod, hogy ez most igy vicces, de volt olyan altalanos iskolas osztalytarsam, aki ca 5 eve, 11 evvel az iskola elvegzese utan egyszercsak csongetett nalunk. en ajtot nyitottam, eloszor ledobbentem, majd megorultem, hogy de kedves, Tomi atjott latogatoba a masodik meglepetes akkor jott, amikor Tomi kb kikerult az ajtoban allva es kozolte, apamhoz jott beszelgetni
tuzszeresz haverom neha beszelget vele a robbanoanyagok szaghatasairol, illetve hogy azok hogyan befolyasolhatjak a keresokutyakat
nem, nem apamra utottem
Nézd,
Ha kinyomtatod a kérdést és alkalomadtán lefárasztod vele és azok után hagy hírmondót belőled, meghallgatom a híreket... Csakmer: hallójónapot, gipszjakab vagyok a sportmotor fórumból és az a helyzet, hogy ön nyert egy telefonos beszélgetést autós ill. motoros motorolajok témakörében - becses leánya ezúton is tisztelteti, ill üzeni, hogy neki köszönje majd meg... - no ez vicces szitu volna. Nem?
Akkor inkább valami tréfásabbat sütnék el
mit jelent a kello szamu minta
es kulonbenis, nem ROLAM van szo, hanem ugy ALTALABAN a hideg labu/orru/fulu noszemelyekrol HA csajoznek, esetleg tudnek nyilatkozni ebben a kerdesben, de pasizni is csak ritkan szoktam, igy aztan oket sem erdemes meginterjuvolni
Az lehet is, nem is , de hogy fázik, az biztos(abb).
nezd!
ha gondolod, megadom az egyetlen, draga jo edesapam telefonszamat es Ő tuti elmagyarazza neked ha ert hozza, ha nem sejtesem szerint ert hozza nagyon kedves ember, pokoli sokat tud ilyen temakrol beszelni es neha meg en is megertem


Nem azt mondtam, hogy feltétlenül spéci ( és ezzel összefüggésben 3x drágább ) csak, hogy más. Ha ebben a témában mélyreható ismereteim lennének akkor hidd el szívesen megosztanám a világgal.
Ebben a témában kellő számú mintából durván általánosítani fogok
Amelyik nőnek hideg a lába, annak forró a szerelme.
De el tudja valaki mondani, hogy miben nyilvánul meg a speciális volta a motorokhoz való olajnak? Amúgy pedig nem értesült róla se a kawa, se a yamaha, hogy űrtechnikás olaj kéne az újabb blokkjaikba, hogy az eredeti angol gép-/szerelési könyveikben rég elavult API SG (\'93 v. előtti motorokhoz való - kawa 96-03 típushoz), API SE (1979 v. azelőtti - R1 \'04-05) minősítést javallanak?
API minősítések érvényes/lejárt

Szóval kéne az a mért és az adatlapján is szereplő jellemzője az olajnak amelyik mutatja, hogy a motoros olaj mennyivel kiválóbb, mint amit autóhoz fejlesztettek (lobbanáspont, viszkozitás, teljes bázisszám, stb). Egyrészt, mert érdekel, másrészt, mert Neked sem feltétlen érdeked egy dologról azt gondolni, hogy spéci, ha ezt semmilyen módon nem lehet mérni, hanem csak hinni. Parából nem veszek semmit.

A fordulatszámot nem érdekli a viszkozitás, max annyiban, hogy nagyobb lesz a sűrűbb folyadék súrlódási és pumpálási vesztesége, tehát kevesebb teljesítmény marad. Ez versenymotornál lényeges, ellentétben az élettartammal... De ott épp ezért szárazkuplunggal mennek és máris lényegtelen, megcsúszna-e a kuplung a betöltött kenőanyagtól, ha olajfürdős volna.

Az a pék még elmegy, de ha cipőt készítene.. abban kevés köszönet volna.