Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen, csakhogy ma reggel elhuztak naszutra, ugyhogy egy ideig nem latjuk oket
Csináltak rólunk fotókat is, remélem hamarosan látjuk mi is magunkat kívülről.
Hali
Csutka nagyon szep volt, Andras szinten joooooo hangosan brummogtak a fiuk, en meg dudaltam, mint akinek elment a maradek jozan esze is szerintem joooo buli volt! a fiuk nagyon szepen kicsiptek magukat
Jó reggelt kívánok mindenkinek! Milyen volt a szombati esküvő?
Szevasz
Jó reggelt Hölgyek és Urak.
majd megtanacskozom ezt apammal, a meg nem ertett vegyeszzsenivel
ahogy ismerem, neki az a Kolloidika konyv is mond valamit, velem ellentetben
Márpedig bizonyos szitukban az olaj lehet gáz. Nagyon is. A gáz viszont sosem lehet olaj, ha már itt tartunk...
Jó reggelt!
az olaj az folyekony anyag, a gaz meg ugye gaz ugyhogy az olaj nem lehet gaz
az nagyobb baj, hogy hajnalok hajnalan mar nagyon szar szoviccek jutnak eszembe
Joreggelt
arra jutottunk, hogy megvarom, amig magatol jelentkezik. ha fontos, megteszi. ha nem, akkor az se fog segiteni, hogy en keresem
És mire jutottatok?
Almodj vidam dolgokat.
Na, hogy megtippeltem, hogy az olaj volt a gaz!
jo ejt mindenkinek
helo
Uraim,
a ritka szar mai napra valo tekintettel, eldolok aludni
mindenkinek Joejszakat
?senki?
Tenyleg... hamar igy betudtam keveredni a forumba akkor megkerdeznem, hogy keszule valaki szept. 20adikan a "Devaira"?
Okes Borso
Ugylessz!
Meg 1szer mondom, hogy nem 1000rezni akartam vele csak beroffenteni, hogy megye egyaltalan, es szerintem szerelo nincs aki ezt ellenezne. Amugy haromnapos hasznalat utann belkerult az apukam autojaba a "kopogos olaj"
felre ne ertsd, orulok neki, hogy vegulis nem lett baja, csak hat eleg meredek dolgokat irtal le
mostantol csak gyonyoru motoros kepeket szeretnek toled latni
Hú baszki Béla kocsi olaj NAGY GÁZ KOCSI OLAJ TILOS
a kecetelés a legkevesebb a kuplungodat úgy szét B@SZOD hogy rögtön cserélheted is
a motorokba való olaj és az autóba való nem csereszabatos, mivel az autók többsége száraz, míg a mocik többsége nedves /olajban mozgó/ kuplunggal van ellátva.

Örülök Borso h 1 kis mosolyt csalhattam az arcodra !
FIGU
A "haverem" az a szallito volt es szinte egyaltalan nem ismertem.
Sajnos nem igazan van idom sokat idozni a gep elott, de ha elolvastam volna akkor is beletoltottem volna, mert akkor is nagy fejem lett volna
Nah de minden jo ha a vege jo
ertem en, de meg ha igy is van ... az uzenofalon napokig tema volt, hogy NEM szabad belerakni kocsiolajat, raadasul pont akkor, amikor te ezt csinaltad.
raadasul a haverod siman vihetett volna olajat is haza, hamar a blokkot hazavitte
Szia!
Ezt a csomagtartot en keszitettem. Ket napi munka, volt vele es egy kis agyalas.
Ok majd lefotozom