Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neked is.
valóban...
Jóreggelt.
hivd szását, és megszabadit töle,,,
erre szokták mondani, hogy mindennek megvan az ára,,,
én viszont szívesen megszabadulnék a főnökömtől ....hmmm, mondjuk örökre. merre motoroztál? még mindíg árulod a kicsikét?
Sziasztok
a hetvege remek volt tegnap ooooolyan jot motoroztam, h csuda tiszta boldogsag vagyok azota is! jol elfaradtam, ugyhogy itt kellett bepotolnom a lemaradast fonok tovabbra sincs, ugyhogy egyelore nem kell megszakadni. bar mar szivesebben szakadnek meg inkabb, minthogy itt rontsam a levegot
Nalatok mizu?
Szia Borso! Látom,ma már "dolgozol" . Hogy telt a hétvége?
jo reggelt, kérsz egy kávét,,?
Joreggelt!
ahogy nezem, lassan atvedlek valami felelmetes szornyetegge eddig baratsagos, kedves kislany voltam (...), most meg egy verszomjas, orjongo es villamlo szemu fekete ozvegy leszek pedig meg nem is lattalok mergesnek
na majd tobbet mosolygok
az nagy pofatlansag, hogy reggel, amikor bejovok a munkahelyemre, az elso es legfontosabb dolgom, hogy szerezzek egy kavet es kilakkozzam a kormeimet
Ha nem befecskendezos akkor milyen?
Estét !
Hát szó ami szó, én már láttam Borso szemét szikrázni , meg is ijedtem .
Arról nem is beszélve h itt zúztál el a kertek alatt Drágaszág , és nem is szóltál ?
FIGU
Egyébként a Lime partin egy pillanatra tényleg megijedtem Borsótól, csak amikor belenéztem a szemébe, akkor láttam, hogy ölni nem fog.
Vadállat? Hm... A motor színe alapján fekete özvegyre tippelek
Most már én is.

Amúgy inkább vagyok gyk mint gyp...
Én már jelentkeztem.
gyk: gittuschkukacyahoo.com
a "kukac" helyettesítendő a "@" jellel...
Igen tényleg moziszoba. Ha már ez a munkám (többek között). Ennél a háznál a kikötésem volt, hogy szeretnék egy saját moziszobát. Az előzőnél a nappali volt kinevezve. A vdeót csinálom, csak most be kell fejeznem egy szoftver magyarítását, mert nagyon szorít a határidő. Most is csinálom. Még 2-3 napi munka van vele. De közben gyártom a videót is. Rajta vagy (egy darabig).
engem tuti nem fogsz zavarni csak en se zavarjalak teged
Én már jeleztem Csutkának, hogy mennék, ha nem zavarok, vagy untatok valakit.
ezmost kb olyan volt, mintha valami verszomjas, orjongo vadallat lennek
pedig tenyleg moziszoba, mi? inkabb azt mondd meg, mikor lesznek meg a csodavideok a penteki mulatsagrol?
kedden kifaggatjuk Csutkat, hogy tenyleg szeretne-e, ha ott vonulna egy csomo motoros az eskuvojen es attol fuggoen, hogy az mikor lesz, mehetunk utana, vagy vasarnap.
es TERMESZETESEN! jojjon mindenki, akinek csak kedve van
Már nem mertem közben írni, mert féltem, hogy kapok. Egyébként a moziszobát készítettem elő festéshez. A cuccokat pakoltam át egy másik szobába. Meg a kocsiról leszedtem a deffektes kereket, holnap viszem a gumishoz.
Tőlem OK.
az az utvonal volt, ami a masodik nem-sikerult velencei turara ajanlottam, csak velence felol. ha jovo hetvegen jo ido lesz, el akarok menni az arboretumba, az is nagyon szep hely. sajnos a lovasberenyi Cziraky kastely egyre romosabb, ugyhogy csak a karbantarto bacsival beszelgettem. latnivalo alig volt igaz, a hatalmas gesztenyefak es az egesz kert, ami meg megvan, bamulatosan szep