Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jelentem a Hisztis hazaert
szo se rola, gyulolok elkesni es en ugy terveztem, hogy 5re kint leszek, hogy alaposan korbe tudjak csokolni mindenkit rendesen azert en meg nagyon jol ereztem magamat
koszi mindenkinek ezt a nagyon remek delutant/estet
Az már ott az új blokk benne? Ha igen, akkor bíztatóan haladsz. CSak így tovább. Bonts pezsgőt amikor feldübörög az Ezredes.
Üdv mindenkinek, én is remélem, hogy mindenki hazaért. Borsó is. Remek nap volt, jó sokan összejöttünk. Élveztem ezt a napot. Igaz Borsó az elején kicsit megijesztett. Kicsit ideges volt.
Üdv otthon mindenkinek, remélem mindenki éppségben hazaért.
Jó volt és a kobi is finom volt. S írni nem tudok tele szájjal.
Hja szorolap is van
Figyelmetekbe ajanlom a Devai Turat is
Ezuttal szeretnem megkoszonni mindenkinek aki a "blokkhozjutasomba" segitett!
Kiemelnem Gittat aki annak ellenere, hogy nem ismert, megis rengeteget segitett nekem.
Szo mi szo a forum nelkul nem johetett volna letre ez a blokkvasar(nomeg Gitta nelkul )
Asszem a forum a celjat teljesitette...
Koszonettel: Fiu
Jooestet!
Szép Jó Estét!

Na, ma volt időm és utánanéztem a dolognak...
Hívtam a szervízet, ők beázásra gyanakodtak, azt mondta a srác, hogy szerinte a vészleállító ázhatott be....
Hazajöttem és nekiálltam, elsőnek az aksit szedtem ki, - mondom rápróbálok arra amit mondtál - aminek a negatív ága szabályosan lötyögött, az is csoda, hogy eddig működött valami is rendesen. Aztán megnéztem a vészleállítót is, de annak semmi baja nem volt. Összeraktam és -egyenlőre- minden OK.
Kíííváncsi leszek, hogy tényleg "csak" ennyi baja volt e.
Szerintem kaphatott egy nagyobb szikrát, ami valami feszültség védelmet bekapcsolhatott és ez áramtalaníthatta a mocit.
Tényleg remélem, hogy csak ennyi baja volt...


Nagyon köszönöm, hogy segítettetek...
Mert teljesen megzavarsz. Össze-vissza beszélek melletted.
nahhhh. .. melegszendvics, mi?
az elobb is mar magyaraztal valamit, hogy neked mindegy hol, csak ki ne maradj belole ezeket sose magyarazod mar ki
Szendvicset. Már írni sem tudok, Borsó összezavart.
Akkor csinálj szendvicst, rakd be előre és ha megéhezel, kész a melegszendvics.
Amilyen formam van, tenyleg vegig esni fog... Utalom, ha elazik a cuccom... Itt amugy tok hideg van, ugyhogy raadasul meg is fogok fagyni... Bar nekem van futheto mellenyem, bizony...
Az biztos, hogy betyárosan nézne ki a Csutka, mint a Lehet piacon a mamák esőben.
tesco-zacsko a megoldas!
bocs, betyaros jokedvem van
Hat meg nekem
azota is itt rohogcselek magamban
Borsó, ez nagyon jól esett. Köszönöm.
Csak óvatosan húzzad neki, inkább állj meg pihenni ha esik.
Az idojaras szerint ma estetol holnap esteig pont arra fog esni, amerre en fogok eppen jarni... Nacceru... Az ajdzsivumba meg befolyik a viz... Az olaszoknal biztos nem esik annyit, hogy ezt is figyelembe vegyek a tervezesnel... Vajon hogyan tudnek a bukora is esoruhat huzni?
jaja! jol latod
Alighanem a sminken volt a legnagyobb hangsúly...
en is gyanitom, hogy ha nem egy egesznapos izzadas utan, kinyult poloban, smink nelkul feszitettem volna azon a 250esen, akkor valamivel jobb helyen vegeztem volna
de ma lesz eredmenyhirdetes ugyhogy hozom a kawa-felsoket
Szerintem Borsó elszúrtad a kawa fényképezkedést...
Bizony ahogy már korábban valaki írta sok minden múluk az 'emberi értékeken' ebben az országban.
Az ominózus fürdőruciban egy kép biztos befutó helyet jelentett volna ...
Én már csak a Borsót látom a lelki szemeim előtt a Borsónyi rucijában.