Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

TeeBee, akarmitol is volt, en a helyedben elmennek szervizbe, es felvetetnek egy munkalapot, hogy ez tortent, hogy ha kesobb barmi elektronikus problema felmerul, akkor legyen nyoma a dolognak (a garancia miatt).
Az a baj, hogy nem tudsz te olyan lassan menni, hogy én is beleférjek a képbe.
rendben van, hogy kontaktproblema, de en is csereltem mar akksit az enyemben, es megsem felejtett el mindent. a jelek szerint valami miatt kinullazodott az egesz gepe...
szerintem hivd fel a kawa-szervizek egyiket
Sziasztok!
Holnap úgy néz ki még én is kijutok , de csak a grillig...
Ez a növekvő létszám azt jelenti vajon, hogy egyre több Kawa van az utakon vagy, hogy egyre többen jönnek el?
Szerintem is csatlakozási probléma,esetleg kontakt sprével fújd meg a sarukat,és mérj egy töltést a vibrálás a lámpán az egyenletlen töltést mutathatja!
arol volt szo, hogy nalam lesz az egyik korben a kamerrrra
szedd ossze minden tudasodat, mert valahogy rogziteni kell az en motoromra is majd
Úgyis inkább buli lesz. Evés, fotózás és megbeszélés. Lesz megint kamera nálam. Az első menetben előre vesz, a másodikban hátrafelé. Úgyhogy Borsó, úgy helyezkedj. meg akarlak örökíteni.
valoszinuleg azert, mert legutobb is mar nagyon sokan voltunk
meg hat valamikor enni is kene, hamar ennyire keszulnek
autóval szívtam ilyet. ott az akku saru volt a ludas (nem húzták meg rendesen a gyárban...)
Szomorúan tapasztalom, hogy holnap csak 2x20 perces gurulások lesznek...
csak remeld, hogy csak joakaroid vannak itt , mert ha ezt az asszony elolvassa, nem lesz tobbe gondod gumicserere
Sajnos nem. Ilyen jellegű gumicseréhez nem értek.
Aranyom ez majdnem olyan, mint a tegnapi nap mondasa
figyeljel, ismersz te gumit Szhalmon, aki motorgumit is cserel? kulonben holnap a nyakamban kell kivinni az ujat
ezeket a lanyokat elnezve, tuti nem en leszek a holnapi befuto
de nem is banom meg jo, hogy nem a kor-kulso aranyt kellett pontozni
holnap termeszetesen grill-party! mar elokerestem a csudaszep kawas felsomet is
Sziasztok,

Lenne egy kis problémám a mocival és érdekelne, hogy nektek van e vagy volt e hasonló gondotok.
A minap mentem egy kisebb karikát és az egyik indításnál volt egy kis gáz. Ráadtam a gyújtást, indítanám és off leállt minden, kialudtak a led-ek stbstbstb, megfőtt minden. Azt hittem kiment egy biztosíték, el is kezdtem keresgélni a bajos biztit, de még szét sem szedtem, vagy 2 perc után láttam, hogy a fordulatszám mérő tesztelt egyet..., na mondom akkor most ráprószálok, ráadtam a gyújtást és pöcc röff, beindult. Viszont kinullázódott minden (óra, napi számláló) csak a km állás maradt benne. Azóta figyelgetem, és mintha vibrálna a fényszóróm, nem tudom, hogy ezt csak az eset óta csinálja, vagy csinálta régebben is, csak nem vettem figyelembe...
Remélem nem a fesz. szabályzó kezdett el szarozni 8000 km után...

Van valakinek effajta tapasztalata?
Én meg csaltam
Szavazni már rég szavaztam, de sajna a magyar tendenciákat nézve az fog nyerni akinek a legnagyobb a melle.
Még jó hogy arc a téma. Hát igen ilyenek a férfiak.
Igen, de a kawa honlapján már nincs.
Hali!
A CKM oldalán fent van még,én szavaztam is rá!
Aranyom (Borsó) , eltűnt a képed a Ninja lányok közül. Miért vették le? Én rád szavaztam.
Holnap eszünk egyett a grill teraszon?
jol hangzik nekem is a friss levego tett be tegnap. raadasul pentek ota nem dolgozom es ezert gondoltam, hogy hetvege volt
Nem volt szülinap, nem volt vendégség és nem volt hétvége mert csak 1 nap volt és SZERDA.
Amúgy kinn a szabadan rohangáltam a kislányom után és most fáradtabb vagyok minha egész nap melóztam volna.
most meg egeszen jol jartam, mert maskor csak a plexi szelessegeben szoktam leegni
a jelek szerint jostehetseg is vagyok, mert eletemben eloszor pirosra festettem az osszes kormomet is
hogy telt a hetvege? most kinek volt szulinapja? hol volt vendegseg?
A piros szín megy legalább a bőrrucidhoz.
Amúgy jó reggelt
Joreggelt!
akkor folytatnam
szoval ezek a szegenyek eloszor megfottek a napon, aztan ujra kezdodott a rajtprocedura az elso kanyarnal meg valaki eltaknyolt, ugyhogy lett iszonyu tomeg azonnal... azt halistennek nem lattam, viszont rendesen osszekuszalta a mezonyt utana mar csak a meleg volt a fejem leegett ugy nezek ki, mint aki belefejelt a piros festekbe