Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tölem átköltözhetsz a szoba másik sarkába is, de a Robis a szexi fürdőruhádra gondolt szerintem és arról kérne fotót. A nagy igyekezetbe az átköltöznit átöltözni-nek olvasta.
afjancba
tehat itthon csak atoltozni lehet
Ezt nagyon elolvastad.

atkoltozok az nem = az ÁTÖLTÖZÖK-kel
Van benne egy K betü is.
FOTÓT
minnya atkoltozok
Köszi, de a google segített.

Romániában kötelező az úthasználati matrica (rovignetta) vásárlása minden gépjárműre, kivéve a két- és háromkerekű motorkerékpárokat.
en nem tudom, DE ha senki nem valaszolna, akkor a www.magyarorszag.hu -n valoszuleg talalsz informaciot
Lenne egy kérdés. Romániában az autóra kell úzhasználatra matrica azt tudom, de mocira kell e? Még nem 100%, de lehet, hogy megyek arra a vassal és érdekelne a dolog. Ha igen akkor az mennyi lenne? Kösz a helpet.
szerintem meg leki szemei elött látott téged abban a bikiniben ....azt hiszem a fiúk elkezdhetnek félni apukádtól,mert ha felveszed a bikinit tutira előjönnek a gyilkos ösztönei. tényleg,a többieknek mutattál már képet a bikiniről?
apamnak mutattam a fenykepet a neten, de vagy nagyon meg volt illetodve, vagy egyszeruen csak nem kapott sokkot, mert szerinti csini
jaaa,ez az a bizonyos bikini?! már meg is érkezett?
egy bikinit, ami a fiuk egy resze szerint feler egy kisebb zaklatassal
én meg azt hittem hülyéskedsz csak azzal, hogy "microkitten". Szerintem ne kérdezd meg anyukádat Nem hinném, hogy erre azt mondaná, hogy finom konszolidált
szia Borso! mi jót vásároltatok?
Joreggelt!
a felsorol csak annyit, hogy gondolkodtam, hatha az S-es meret jobb lett volna de most osszeteszem a ket kezem, hogy az M-t valasztottam , mert a normal meret az L-es lenne
Király A tetőt vedd fel Borsó
Ez aztán az egyedi thaiföldi tájszólás. Ha az alsóból is kettőt küldenek, megveszem a ráadás kollekciót!
Jesssssz! Hello,

Elnézést kérek a problémáért!

Ma szállítani fogjuk a nagy aljat. Tudod tartani azt az extra tetőt, amit küldtünk.

Köszönet a vásárlásodért. Biztosak leszünk, hogy gondosabban fogjuk becsomagolni a rendjeinket.

Szívélyes üdvözlet,

Kevin rózsa
services@microkitten.com


Bocsi
Jesssssz! Hello,

I apologize for the problem!

We will ship the large bottom today. You can keep the extra top that we sent.

Thank you for your purchase. We will be sure to pack our orders more carefully.

Kindest regards,

Kevin Rose
services@microkitten.com
Szuper!

Igen, már megszeretgettem a kis drágát, bizti jól elleszünk egymással!
TERMESZETESEN ott a helyem
most olvastam a Husaberg forumon, hogy megsimizted gratulalok! remelem nagyon boldog leszel vele
Sziasztok!

Borso!

MOTO A GO-GO 2, szeptember 6-7 Kakucs! Szombat este 18:00-tól vasárnap estig. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Megvan az új motorkám is!
eldőlök,majd legkésöbb pénteken! szí ju létör
beleneztem mar a tukorbe ... eleg zavaro
az autotol meg en kapnek sokkot azzal eszembe nem jutna felmenni, foleg ugy nem, hogy en vezetek