Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenki csak szóvirágokban beszél. Leírnád kicsit konkrétabban miben más?
Brian szerintem érti a tréfát, főleg ilyen öreg embertől, mint én.
Azért a két motor, ég és föld. És itt nem a motorr részére gondolok.
Koszi Borso!
Aszongyak, hogy nagyon osszeilunk mi ketten.
Most eloszor vagyok ugy, hogy szep, tetszik, beleszerettem elso pillantasra, de megse szeretnem megfektetni
Ezt értem, de ezek kitesznek egymillió forintot? Merthogy amikor vettem az enyém akkor kipróbáltam az Ezredest is és hát nem éreztem akkora különbséget. Nyilván nem vagyok egy Rossi, ezért kérdezem.
Van biza!
Egyaltalan nincs annyi extra a kicsiken mint a nagyon.
Lasd pl.elso telo
Koszi meglessz
Most komolyan van egy kérdésem. Az Ezredes és a KicsiZ között van majdnem egymilliónyi különbség?
Hat a blokk ugy delutan 6 ra erkezett meg, egy ejszaka szereles, aztan egy nap bonyodalom az elektronikaval es most itt tarok.Hetfon megyek rendszamot intezni, s irany az ut, merthogy "Csak motor legyen, s aszfalt a motor alatt, mi elvezet oda ahova menni akarunk, oda hova mennunk kell" Fiu
Nah valahogy igy
Mostmar Zes udv Fiu
Ugyehogyugye?
milyen kecske? de hiszen ez egy paripa
gratulalok, nagyon szepen osszeraktad remelem innentol csak jo elmenyeid lesznek vele
en is attol felnek jobban
Ez gyorsan ment apám. OCC hozzád képest kutyapikula...

Fasza lett így kép alapján.
Az még csak hagyján, de, hogy Brian-től mit kapsz...
Gratulálok. Akkor vigyázz az Ezredesre és magadra.
Tudtam, hogy ezt fogod mondani.
Mit kapok én kedden?
Szia Gitta
Kepzeld ma mentem 1et a kicsi kecskevel
Ember nem volt aki ne bamulta volna meg
Na de nagyon fekszik nekem, nagyon stabil, nagyon kezes, nagyon, nagyon, nagyon, nagyon koszonok mindent!
Jah es gyonyoru a hangja(semmi zorej)(tenyleg 100%-os az elado)
ertsd ahogy akarod
Most ezt értsem jól, vagy értsem félre.
Kedden buli!
És hoztam Nektek esőt is, egyenesen Németországból... Bár éjszaka megelőzött a felhő, de reggel gyorsan utánnamentem...
mindez par nagyon kedves embernek koszonheto, akik nem hurrogtak le, illetve feltaszigaltak az elejen a palyara na meg persze Briannak, aki mindig a leginkabb nekem valo gumit tette alam
Királylány vagy Csuti. Kedden buli?
Nem tudom. Ahhoz képest, hogy félénk vagy, engem jól lehagytál. Bárcsak tudnám tartani veled a tempót és úgy dönteni mint Te.
Heurekaaa! Gratula!
szevaaaaaasz
kicsit aggodtunk miattad tegnap , vajon merre jarhatsz eppen. orulok, hogy egyben megerkeztel