Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Sajnos nagy anyagi gonddal küszködök, így meg kell válnom a 2006-os Z1000-resem gyári dobjaitól...

Amit tudni kell: a jobb oldali dob enyhén sérült egy kicsúszás miatt, a bal oldali dob teljesen gyári. 12000 km-ert mentek alattam, pont a szervíz után történt az incidens...

Ha valakit érdekel el tud érni bármikor a 06 70 948 43 41-es számon, az árról majd megeggyezünk!

Köszi a türelmet mindenkitől!

Ui: jah! Ha valakit XBox 360+gyári tartozékok+2kontroller+BurOut Paradise game érdekel akkor sajnos ez is eladó!
Megnéztem ennek a Zsani-nak a képeit. Borsókám, Te sokkkkkkkal tutibb leányzó vagy. A kis kirohanásod még jól is állt.
Nem semmi
Egyutterzek veled hallode
Miért felveszed és lefotózod és felrakod ide a képet?
"jon meg kutyara villamos..."
Persze, hogy a Borsó igazi nő, bár ezt bizonyíthatta volna a bikini felső felvételével.
Jóvanna, nem bántásból írtam a dolgokat, csak, hogy írjak alami offot. A kolbász tényleg nehéz volt. Este ittam 1 liter vizet. Még ma is azt böfögöm föl. FIGU nem kellett téged sem félteni, tartottuk a tempót. A Porsche-s gyerek meg el sem mert indulni a lámpánál, mikor két oldalról elmentünk mellette.
Robis hasat a kolbasz fekudte meg a jelek szerint mert inni nem lattam
Hali mindenki!
A vita lezárásaként, meg állapítom h Borso minden kétséget kizáróan NŐ , Robis meg sokat ivott
valószínű .
Knapet véleményét osztom, a legtöbb USA álampógárról én se rajongok értük.
Polo gondolkozok , nem felejtettem el!
King koma hova tűntél tegnap, nem is értél utol minket vagy maradtál még ,
Robis úgy megtáltosodott bakker én is alig tudtam utána menni .
FIGU
Knapet igazi macsó férfi. Róla max. azt feltételezem, hogy nem vásárol. Te Borsó pedig igazi nő vagy, a hiszti alapján, sok női hiba nélkül.
melyiket nem feltetelezted rola a listairas, vagy hogy nő azert ez nem teljesen mindegy
eleg szőrös volt a kepe tegnap, ugyhogy elmeletileg nő nem lehet de persze ebben a mai vilagban
a vegen rolam is ki fog derulni, hogy pasi vagyok
Én biztosan hamar leszerelnélek.
sejtettem, hogy egy darabig meg hallgatni fogom a tegnap delutani hisztit, de nem akarlak elkeseriteni, ha morcos vagyok, akkor ez ennel sokkal rosszabb
Borsó volt a célpont, de más bánom. Rólad nem is feltételezném.
Ok, bocsi, csak azt hittem, Te is AdHoc szerűen vásárolsz. Sorry sorry Csak ne veszekedj velem.
Ezeket ki hazudta neked? Soha nem írok listát ha vásárolni megyek. Vagy az is lehet, hogy valójában nő vagyok!?!? Bakker...
Vannak dolgaik amiket szeretek, vagy űzök. De magát a népet ( ami lássuk be nem is létezik, sőt most olvastam, hogy néhány éven belül 50 % fölé emelkedik a bevándorlók aránya... ) gyűlölöm. Ostobák, szűk látókörüek, sznobok, negyképűek stb... és ezt a stílust hamar felveszik a kitelepülők is. Tapasztalatból mondom...

Na megyek dolgozni, nem szaporítom itt tovább a szót feleslegesen. Hosszú napom lesz már látom...
ooooorisasi tevedesben vagy csak azt vettem, ami a listara fel volt irva , de mivel itthon szinte alig eszek (meloban rendelem az ebedet, vacsorazni alig szoktam), eszembe sem jutott, hogy valami ehetot is kellene venni
VISZONT! vettem macko sajtot
Már látom a következő krosszos verziót.... Kawicso Sutra
Mert nem listával vásárolsz, hanem amit látsz, megveszel. Tipikus nő. Egy férfi, pontos listával vásárol és valóban csak azt veszi meg amit felírt. Ezért a pasik kevesebbet költenek. Legközelebb összeírjuk, mi kell othhonra és elmegyek veled vásárolni, hogy megmutassam hogyan kell gazdaságosan és gyorsan vásárolni.
hmmm eddig meg voltam gyozodve rola, h kedveled oket...
ne is torodj vele, mi tudjuk, hogy tankon ucsorgesben verhetetlen vagy
Úgy meglepődtem... de szerintem alamizsnának szánták, szegény sofőrnek... amiket addig beszélgettek... pff. Eddig sem kedveltem az amerikaiakat...
hat ha bemondasra is adnak egy otvenest, legkozelebb ezekkel kene elorukkolnod
Jaaa igaz. A tankon ülést úgy is lekoppintotta már más is. Múltkor éppen a reptérre tartottam egy transzferrel és egy suzukis jött szembe a tankon ülve... elkezdtem röhögni, a tökrészeg amerikai mentőbúvárok meg nem értették, elmagyaráztam, erre kaptam 50 dollárt, hogy fasza csávó vagyok...
ujabb tornamutatvanyok a tankon ucsorges melle