Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt kifejtenéd bővebben?
ujabb lehetosegek Knapetnek
Sziasztok!

FIGU!
Amit tegnap említettem továbbra is érdekel, az adatlapomon találsz mail címet, azon elérsz ha sikerült dönteni.


Annak aki szereti a motorját…
Megtettem, de semmi reakció nem jött... más fórumon van öntörlési lehetőség.
írj a moderátornak és már tölik is
el se hiszem megvettem a fel tesco-t (szerintem) es meg mindig szinte semmi eheto nincs itthon
haggyad máááá abba ezt a hisztit uccse monnyuk meg
Robisnak igaza van, hogy fogunk igy fel ejszaka hulyesegeket irkalni, ami utan kapunk az orrunkra
Maradjál már Ha törlöd magad, hogy a túróban offolunk ilyen lelkesen?
De még mindig nem tudom, hogyan tudom magam törölni a fórumról?!?!
Milyen forgolódás? Ja azz... te akartad, hogy vigyelek egy kört az autóval és közben meg végig visítottál. Pedig még bejáratós a talicska...
Hali
joooo volt az a forgolodas megerte utana szepen mosolyogni a bacsira
Reggelt!
Tegnapi buli fasza volt. Megint lebasztak a biztonságiak, nálam ez már szokásosnak mondható.
Jobb is, hogy nem motorral mentem mert akkor tuti, hogy teljesen elgurul a gyógyszer.
Két esésről hallottunk, ugye nem innen valaki? És ugye aki esett, reméljük jól van.
Itthon vetted? kurvaszájukat gyanusan sem volt olcso meg semmi? rohadt szemetek...én is most szopok a lovammal... szimeringes lett a vízpumpám,olajba átment a víz...szelepek beégtek. szelep csere megtörtént(egész hengerfejet át kellett alakítani,mert nem gyári szelepek voltak bent ) ez a kis művelet tartott kb 2 hónapig. kész lett. hazafele út 41 km lett volna, 40,6 kmnél elszakadt a vezláncom... új szelepeknek annyi... mindent szétvert a blokkban(még a blokkfeleket is)...most kezd összeállni a gép,egyedüla régi dugó marad bent, de lassacskán az is cserés.
Nem!
Rossz vasart csinaltam, es meg mielott mentem volna vele a motorblok szetment, ugy hogy egyaltalan nem lehetett megjavitani.Meg a kipufogo is tele lett dugatyumaradekkal.(Hozzamatattak a gephez, es csak addig birta amig megvettem)
Meg nem locsoltam meg, de a hangjat mar hallottam.
Gyonyoruen megy egy plussz zorej nelkul(aszem realis az, hogy 6000 van benne)
Ja es kosz
és miért kellett neki? lezúztad?
Ezzel?
Most eledt ujra...
7kor tuti ebren leszek legkesobb, sotetites ide vagy oda
Neked is jo pihenest, joejszakat!
Akkor jó pihenést baby, Aludd ki magad.
kicsit el is faradtam, meg jol esik kiereszteni
sport2-n megy a tavalyi NFL-szezon ismetlese, keszulok a szezonra
miért bambulsz? Fáradt vagy?
addig ra en is kint voltam anyunal, pedig knapettel meg dumaltunk kicsit
mire eltettem a motort, elmenybeszamoltam anyunak, atoltoztem... es most itt ulok a kanapen, es bambulok ezerrel
9:15
Látod, ha velem jössz, már rég otthon lennél. Én 9:125-kor itthon voltam. Hát igen engem nem is csókoltál.
mi történt ezzel a géppel?