Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Megjöttem! Ááááh, nem is esett végig... Pl. Győrtől már egy csepp sem esett...
en pl egyaltalan nem tartom jo dolognak, hogy a nok mindenben reszt AKARNAK venni, ilyen pl a box is. a motorozas es az autovezetes nem tartozik ezek koze, de nem veletlenul inditanak a "ketnemu" sportagakban is kulon-kulon nemeket, mert nem osszemerheto a tudasuk. nem az eszbeli kulonbsegeken van a hangsuly, hanem a fizikai adottsagokon. vannak sportok, amikben pedig a nok jobbak, bar most ilyen nem jut eszembe
mindettol fuggetlenul, a motoros lanyok kozott en spec nem tudok senkit, aki 2:15 alatt menne jelenleg. Amarilla azt hiszem ennel jobbat tudott, a fiukkal ment egyutt es ott jo parat elvert, de az idejet nem tudom es sajna a labat is eltorte
Robis,
en vegigneztem, de nem talaltam meg magamat ennyire bena lennek?
Ne magadból indulj ki. Az, hogy tradicionálisan bizonyos sportokban nincsenek nők az valami oltári nagy baromság...

Autóvezetőt is ismerek egy rakatot aki nő létére szénné ver bármilyen férfit, és egy rakat olyan férfit aki mellé akkor sem ülnék be ha puskával kényszerítenének. Ugyanígy van ez a motorokkal is. Van nő akivel nem tudom tartani a lépést, és van férfi aki mögött inkább nem megyek mert nem bírom a balesetek és a vér látványát.

A pályaidőről... hát nem tudom. A nőkben szerintem legalább olyan erős a versengési kényszer mint a férfiakban. A fizikum, hát nem tudom. Egy 50 körös versenyben nyilván sokat számít, de egy 15 perces kawanapos pályázásnál nincs akkora jelentősége.

Arról nem is beszélve, hogy ha valaki tisztában van a képességeivel ( lásd én ), ne vegyen penge gépet, pályagumit stb, mert felesleges és kiröhögteti magát.
en viszonylag bator vagyok, es meg igysem merek pl akkorat fekezni, illetve gyorsitani es fekezni, mint egy fiu. ok sokkal mereszebben mennek es ez igaz a technikai sportok tobbsegere. legalabbis szerintem. a tegnapi motorozastol pl nekem ma baromira faj is a torott csuklom, de ettol eltekintve, a fizikai adottsagaink is masok.
a lanyok jelentos resze nem a masik megelozesenek lehetosege miatt megy a palyara, hanem jot kanyarogni, megtanulni tisztessegesen donteni es ezek utan jon az, hogy a sajat kepessegeihez merten milyen idot tud elerni. nincs is ezzel baj, en is buszke vagyok magamra, hogy olyan idot megyek, amilyet
itt a honlapjának a linkje. gallery.site.hu/u/motorcicus
A Lime party-s galériában. Jó sok kép van lapozd végig.
kineztem a szep kis szemeimet, de az istennek nem talalom
hol van? monnyad meg léééécciiiiiiii
Mi az, hogy egy lánytól? Ezt nem is tudom értelmezni... de komolyan. Nem mindegy ki ül a motoron?
egy lanytol ez nem olyan rossz ido, masreszt sokaig nalam is ki volt irva
Azmiaz? Zsaniról is van?
tyuha!
akkor minnya megsassintom magamat koszonom!
Borsó, a csajokamotoron honlapon egy csomó kép van rólad.
Tök mindegy mivel sikerült. Na jó nem teljesen, de majdnem. Köridőt csak akkor írnék ki ha van értelme. 2.37-et kírni badarság. Elég lenne annyit, hogy mittomén, jósok, de majd mostantól faragom blabla stb...

Cm, kg, másodperc, kalória...
sajnos annal jobbat en sem mentem soha , csakhogy neki ezt egy 600RR-rel sikerult, eza szomoru
Robist kerdezd, en csak eloben lattam
Remek!

Megnéztem én is ezt a Zsanit. Már eleve aki Zsaninak hivatja magát... nade. Mást nem mondok, Pomáz... ennyi.

Amúgy meg 2.34-et én nem írnám ki mint köridő...
Biztosan, nem rosszindulatúan mondta, hanem arra gondolt, hogy nagyon önálló gondolkodású és életrevaló kis spiné vagy.
kozben Ibolya keszen lett nem olyan,mintha egy "autobuzi" takaritotta volna, de azert egeszen jo lett az eredmeny, itt a haz elott mar csak a porszivozas van hatra! vegre a nem oda valo dolgok is kikerultek belole ugyis mint egy-honapos-kipufogo, hatsoindex, korduranadrag
allati buszke vagyok magamra
Hol? Hogyan? Most mánn én is kíváncsi vagyok...
Hi!
maradjunk annyiban, h egy eleg erdekes karaktaru lanyzo, ca 25 eves es baromira hanyatt van esve magatol. ahogy en is , csak annyi a kulonbseg, hogy engem nem apukam-anyukam tart el meg magamnak vettem, amim van es nem a pasim tolta alam
tegnap Midas megjegyezte, h a megnyilvanulasaim nagyon hasonloak Zsaniehoz, amit nem vettem eppen boknak , aztan Robis volt olyan kivancsi es megnezte maganak Zsanit
kiazazsani?
Majd a Borsó elmondja.
Kiazazsani?
Ktm....