Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

basszameg... lebuktunk
Most bezzeg lapítanak... még a végén az lesz, hogy én hajtok rád...
20 perc es sehol semmi
szerinted mindenki ezerrel dolgozik?
Én már tudom erre a válaszokat, pillanatok kérdése és jönnek is... szoknyában és a pöpec bikiniben, úgy is jóidő lesz... figyeld csak meg. Fogadhatunk is...
na most akkor szoknyaban menjek, vagy nadragban ez itt a kerdes
Hát ha egyszer a szoknyád alá leverednék akkor tuti nem mennénk buliba...
Én egy buliban voltam álmomban ahol a házigazda elkezdte kaszabolni szamurájkarddal a barátnőjét én meg próbáltam megvédeni... abszolút részletesen láttam ahogy belevág a csajba, leszel egy darabot a karjából... vér nem fojt és nem is fájt neki, de felfoghatatlan látvány volt... meg aztán mentem motorral az autópályán és nem tudtam gyorsítani... meg ilyenek...

A beszólogatós szomszéd vakkancs korcsai fél éjszaka ugattak valamit, kétszer kiüvöltöttem az ablakon, erre ma reggel újra beszólt. Mondtam neki, hogy ha délután még ott lesznek a kutyák mire hazamegyek, intézkedem. Kérdi miért mit csinálsz bunkó? Mondom először ezért most széttöröm az orrod. Másodszor ez egy társasház és egyik lakó sem egyezett bele, hogy kutyát tartson a házban. Következésképpen kérni fogom az önkormányzatot, hogy intézkedjenek és kötelezzék a kutyák eltávolítására. Erre nem tudott mit nyögni.

Majd mindezek után beindítottam kútlács elvtársat és elporzottam vala...
ne dramazz itt nekem
en egesz ejjel valami boncolos krimit almodtam, uh volt is minden bajom reggelre de bejottem es a koromlakkozas helyrebillentette a lelki egyensulyomat
Csutka nekem is csak ma reggelre valaszolt, uh meg ne aggodj ha mashogy nem, beviszlek a szoknyam alatt
Óóóköszi! Ez jólesett!
Fogjuk rá. Aludtam, bár elég zaklatottan.

A holnapi buliról még nem kaptam infót, bár küldtem mailt Csutkának. Lehet, hogy nem kívánatos vagyok?

A hringről is kitiltottak a brummogós autómmal...
sebaj, a pihenes neked is jar asszem
elmeletileg 6kor van kezdes, de valoszinuleg nem csap agyon, ha kicsit kesobb jossz
Nah erröl a múltheti kihagyás miatt asszem lemaradtam .
Hánykor lehet tudni, mert h sajna holnap is melózok 7-ig.
FIGU
Holnap lesz Csutkanal kerti mulaccsag
irjal neki mailt (gittusch@yahoo.com) es maris kuldi az infot
Megünnepeljük Csutka és a párja szerződéskötését Isten előtt, ami szombaton lesz. Olyan Z-s leánybúcsú lesz.
Reggelt !
Nem kell ilyen tragikusan felfogni , nagyon a végletekben gondolkodsz ,
1 igazi nőben /számomra/ megvan a kislány és a fenevad is ,
na ebből csillogtatsz nekünk néha, néha .
Robis mi lesz holnap ?
FIGU
Akkor én is kocsival, mert viszek valamit én is, meg sütivel teli hassal nehéz motorozni.
en biztosan autoval megyek, mert munka utan mar nem lenne idom hazamenni. valami sutit biztosan szerzek, sutok, viszek, mert anelkul vendegsegbe nem megyek
te mivel joszol?
Jó reggelt.
Na felénk vége van a szabinak úgy látszik mert annyi autó vol, hogy csak na. Kikergtetek minden autót az útra mintha muszály volna. S még nincs is suli.
Nem győztem kikerülni őket.
Jó reggelit!

Az aug. 8.-án készült képek a Kamoto-n
Beértem én is, pihenek egy kicsit, aztán folytatom a fordítást. Már alig várom, hogy vége legyen. Holnap mivel megyünk, Csutkáékhoz? Motor vagy autó?
Hello Neked is
mizu?
Halli
mi ezek szerint ismerjuk egymast szemelyesen is? szegyelem magamat, de nem emlekszem
Már akinek, nekem biztos nem: se személyesen (kb. 3 éve, mikor asszem először pályáztál), se itten ne tűnsz annak. Nem is értem miért nem rohamoznak még a lovagok...
Amúgy meg jóreggelt! :)
Jó reggelt offolós banda. Borsó ma jó korán kezdted. Nem vagy villogó szemű boszorkány. Inkább csak boszorka, de azokat szeretjük. Holnap buliiiiiiiiii!.
Joreggelt
kialudtad magad?