Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok,de akkor kocsival kell mennem!
Legalább a felsőtt vedd fel, az nem zavaró.
hat olyan gyorsan kell menni, hogy ne erjelek utol
én nem akarok szerepelni a videón! semmi szükség azt nézni hogy hogyan nem kell motorozni
en mar hivtam szepen, eroszakoskodtam is, de csak forgatta a szemet meg ingatta a fejet
en azt se bannam, ha a zold csodaval jonne, mert vihetne egy kort , meg ratok ferne egy kis kikapcsolodas is
es csak semmi eszjatszas, en eddig hiaba probaltam kepre kerulni, sose sikerult, ugyhogy most rajtatok a sor
én már hívtam Petit,de ha jön is csak a kátlesz-szel jön!Menjünk biztosra és hívd Te is!
Remélem nem lesz türelmed mögöttem jönni,mert nem akarok a video bohóca lenni
max kiviszem megmutatni, de nem veszem fel nem orultem meg
viszont viszem a csudiszep kawasaki felsomet, az se lesz olyan rossz
mielott kimegyek ebben a strandra, azert kikerem anyam velemenyet ha sokkot kap, akkor nem tudom, mi lesz
Holnap hozod? nagyon meleg lesz.
knapettel talalkoztam tegnap a palyan, o se nez ki valami fenyesen
gondolom te sem lehetsz sokkal jobb allapotban ha el tudod cibalni, hozdd el ot is holnap, ratok fog ferni egy kis lazulas nalam lesz Robis kameraja - csak meg nem tudja - es jooool felveszlek teged is
annál is jobban,DE! holnap letolom magamról a terhet és megyek a ringre és széttépem a motort.WÁÁÁÁÁHH
hat bakki
nagyon meglepodtem am kov a tortenet: a felso meretezesenel kisse tanakodtam. S es M koze esnek az o tablazatuk szerint es rendesen elgondolkoztam, hogy nem kellett volna-e megiscsak az S-es felsot valasztani jelentem ez is akkora, hogy gondolkozom, a tevesen kuldott L-t kellene megtartani
azt hiszem a "falatka" megfelelo kifejezes
ennek igazan orulok
mar kezdtel hianyozni nagyon kivagy mar?
A másik felsőt, majd én felveszem
Képet, kérünk, amikor rajtad van. De ahogy elnéztem, lehet, hogy alsó és felső az, csak nem tudod, hogyan kell felvenni.
Még élek...
Tadaaaaaaam
megerkezett az exhibicionista bikimim es annak ellenere nagyon boldog vagyok, hogy ket felsot kaptam, de egyiket sem tudom ugy magamra kotni, hogy jo legyen alsonak
biztos allatira siettek a csomagolassal, hogy igy elneztek
Drága Csutka, én mindent megeszek. Jöhet a kedd. Óvatosan gyere hazafelé, nehogy bajod essen. Nagy felvonulást tartunk neked.
Szevasz!
en mar felkeszultem lelekben a szombati napra meg a kabatomat is letakaritom a nagy nap tiszteletere
ha megmondod, hogy kedden hanyra es hova lehet menni, akkor osszeszervezodunk. vagy legalabbis elkezdunk irni egy listat, hogy ki tud/akar menni
Hat en mar korabban szavaztam a ket zold ninjara... (bar a kidolgozas ott is hagy nemi kivetnivalot... )
Jovo szombat, jovo szombat...
Ujjujj, holnap este megyek haza! Remek lesz... (marmint az ut, nem az, hogy hazamegyek... )
A jovo kedd meg mindig all a maga kicsit bizonytalan labain. Az olaszos kajat megeszitek?
csajokamotoron

légyszi akinek van egy kis ideje segítsen nekünk a szavazásban!

az alábbi linken a fejlécen felül regisztrálni majd a kapott mailbe megerősíteni az regisztrációt és aztán szavazzatok JULA nevű kedves ismerősömre!
mindenkinek köszönöm
Nem szerintem inkább azt, hogy egyre több kawa tulaj tudja/ismeri ezt a rendezvényt és eljönn.
Ohhh, akkor valoszinuleg en ertettem felre
Szia!
Amennyiben jól értelmeztem az övében csak az óra,és a napi km-számláló nullázódott,ami feszültség veszteség esetén reális!