Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak nehogy egy helyre menjunk latnad, ahogy sirva jovok kifele
Én ilyen fékcsövet rendeltem, remélem jövő héten ide is ér. A Lucas sem rossz választás.
Agyon?!?! majd nézd csak meg egy év múlva. Közeleg az ősz a tél amikor jobban gyógyul, meg nem süti a nap... vannak még ötleteim, és abszolút csupasz vagyok egyelőre. Van még hova fejlődni...
egy agyontetovalt macsoooo
agentZ az üzlettársam, úgyhogy neki se nagyon emlegesd ezt a témát. Bár ő sokkal konszolidáltabban szokott nyilatkozni nagy nyilvánosság előtt mint én. Én viszont egy bunkó vagyok.
ja,ezt nem tudtam ...így már minden világos.
dehogynem!
Jaaa pont te vagy az az ijedős fajta... mmuuhhhahahahaahahahaaa...
Szerinted? Mit tippelsz?
Vilagert sem szeretnem a vegen meg megijedek es bepisilek ejjel
de hat mar bejelentkeztel Csutkahoz, nem?
vagy az meg utana van az edzes?
Olvass vissza, ne pedig az én szavaim forgasd ki.

Azt mondtam, hogy inkább hagyjuk a témát, különben felidegesítem magam. Vagyis ha nem hagyjuk abba, akkor leszek ideges. De akkor is a témára, nem pedig arra aki szóba hozza. Szerintem ez így egyértelmű. De ha szeretnéd akkor lehetek ideges is.
Mindent a maga idejében. Megjegyzem ma kellene mennem edzésre...
Szia,
nekem az van, bar az en motorom 2004-es. nagyon meg vagyok vele elegedve, sokkal biztosabban fog, sokkal hatarozottabb a fekezesi pont es nem enged el egy ido utan. elol-hatul az van, a hatso fekemet azota sokkal tobbet hasznalom es nagyon jol stabilizal igy a kanyar kozepen is
Sziasztok!
Fém fékcső ügyben tudtok mondani valamit? Melyiket érdemes feltenni 2006-os Z-re? Én a német Lucas-t néztem ki? Valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?
Előre is köszönöm!
"Az idegességem nem rád irányult, hanem a témára. "
hogy is volt ezzel az edzessel es a plusz kilokkal?
Én olyat nem tudok. Nem látod, hogy vigyorgok?
Ön ideges?
pedig te kezdted, erre most meg csak mozizol? na jóóvvaannn... amúgy a franciadrazsé a kedvencem, ma is elmorzsoltam egy csomaggal amíg beértem a dugóban...
aaaa, ezt nem ertheted
knapetnek soforcege van, erre/ennek szolt a megjegyzes
Félreértesz. Nekem sofőrszolgálatom van, és ezt Borsó tudja. Én ezt csinálom lassan 6 éve és igencsak sokat tudnék ezekről a szedett vedett, mocskos patkány, lehúzós, gerinctelen társaságokról mesélni. Ráadásul a 90 %-a mögött még cég sincs, csak egy haveri társaság... Az idegességem nem rád irányult, hanem a témára.
de amúgy meg csak segíteni akartam...de többet nem teszek ilyent.
én itt találtam ezeket:
http://www.t-online.hu/katalog...
a harmadikat én is c sak akkor néztem amikor belinkeltem ide....pedig úgy másoltam be,nem is begépeltem. van még egy csomó cím amit bedobott a google,de az összeset nem írhatom ide.