Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mármint a mondat második felében?
biztos vagy te abban, János?
akkor meg főként kell
nem nagy szám, csak ti vagytok rajta. akkor is kell?
akkor szeretném elkérni minden érdekel
csak viDEJÓ! készült. az is érdekel?
El lehetne...
Bivaly
amiket csináltál képet az esti motorozáson el lehetne kérni?
Sajnos az ilyen müszaki dolgokhoz nem értek azért kérdeztem meg itt. Nem vagyok az a balhés ember de azért visszaviszem és jelzem hogy vmi nem frankó. Ha ingyen megcsinálja épségben megússza. Igy is az volt h 100 frank lesz megcsinálni és mire mentem érte már 213 volt, ami több mint 30 ezer ft. egy fékbetét cseréért kicsit sok.persze hogy a legdrábább betétet rendelte bele.kicsit sokallom mivel munkadijnak csak 6 ezret számolt fel.Otthon tuti nem ennyi lett volna.Kösz a segitségeket. Majd irok hogy mi lett.
ahham..
Jó ez a sztereotipizálás . Az én szakmámban minkét nem részéről ismerek kiemelkedően jó/ügyes embereket..
Hali FIGU! Téged láttalak tegnap 19 : 30 körül Budán? Utánad ment egy SV1000-es haverom, nekem le kellett térnem a Lágymányosira.
Szerintem nem normális. Az, hogy egy pici súrolást hallasz amikor tologatod az igen de, hogy nehéz legyen tologatni... Párszor lett már nekem cserélve fékbetét én soha nem tapasztalatm ilyet. Amúgy a fék önbeálló. Mit állítatsz rajta? Jól rakták össze? Távtartók miazmás megfelelően a helyükre kerültek?
alapvetoen nem kene azonnal megrugni, hanem inkabb egyszeruen visszamenni es rakerdezni a dologra
egyaltalan nem biztos, hogy o a hulye... meg akar az is lehet, hogy a kinyomoszerkezettel van gond
Tehát akkor ez semmiféle képpen nem jó igy? Bekaphatja a hülye svájci. Itt semmit nem csinálnak meg rendesen. Akkor gondolom vigyem vissza. Nem fog ez igy bekopni nem?
Lehet, hogy:
-a gyárihoz van egy-egy plusz lemez, hogy a fékdugattyútól távol(abb) tartsa a hőt, némely nem gyári betét olyan vastag, hogy az említett lemezt kérik nem visszatenni
-a dugattyú esetleg vmi idegen anyag, elhasználódás, stb miatt nem tud teljesen visszamenni
-némely esetben külön trükkje van a féknyereg-tárcsa pozícionálásának, különben az egyik betét állandóan súrlódik
Hali! Nekem nem Zé-m van de itt gyorsabban válaszoltok ezért itt kérdezek vmit remélem válaszoltok. Ki lettek cserélve az elsö fékbetéteim de ugy hogy eléggé fogják a tárcsákat elég nehéz tologatni állóhelyzetbenés ha megyek kicsit nyikorognak is.Normális ez hogy ennyire fogják? Bekopik ez majd vagy vigyem vissza h állitsa be rendesen?!
ja,mezítlábbal...
OK
FIGU
a Husaberg beindítása mezítláb című videóra.
Szijaaaaa
el is kuldtem a valaszt
idonkent komplett bolondnak neznek, csak mert lany vagyok es ugye alapbol nem erthetek en ehhez , aztan amikor jonnek, hogy FÉNYES meg KEMÉNY csavart keresnek, akkor csuuunya megtorlasban van reszuk
Szia Borso
Nézd meg a mailed!
FIGU
a konyv pont azert "furcsa", mert abszolut targyilagos. egy esemenysort ir le, semmit nem tesz hozza, nincsenek kovetkeztetesek es igy aztan pont azt olvasod, ami tortent! se tobbet, se kevesebbet. amugy sem vagyok eloiteletes, hiszen amig nincs sajat tapasztalatom, addig nem tudom megitelni az illetot.
az biztos, hogy azokat, akik eloiteletesek, nagyon megdobbenti a konyv. pont azert, mert nem itelkezik. sot, a szereplok sem mondanak kulonosebben befolyasolo dolgokat. talan a legmegdobbentobb, ahogy az egyik gyiklos apja nyilatkozik a fiarol, a korabbi eletukrol, a gyerekkorarol.

ami a felelmeket illeti... igen, ha szembenez veluk az ember(lanya), akkor egy csomo eltunik. sot!, a gondolat ereje tenyleg mukodo dolog. en probaltam, azert is merem leirni de azert vacogni inkabb nincs kedvem
mire tetszik gondolni?