Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem oda már csak eljutok.
Csutka esküvője nem egy héttel később lesz? Mintha már lett volna szó róla.
Lesz 'spontán' motoros felvonulás a szertartás teljessé tételére?
Hidd el ez sem rémísztő,de majd jön a Z-s brigád többi férfi tagja és alátámasztja eme állításomat!
elkaptak es kenyszeritettek
egesz nap bornadragban melegedtem a palya szelen, fejemen bukosisak, smink sehol ugyhogy az eredmeny nem maradt el csak az vigasztal egy kicsit, hogy nem minden kep ilyen remiszto rolam
Szia!
Én csak véletlenül találtam rád a kis ninja arcai között! Nem is tudtad,hogy fennt vagy!?

azonnal szedesd le azt a kepet szegeny kisgyerekek megijednek, es csuuunya aberralt felnott lesz beloluk
Találtam ott mást is!
Közérdekű hozzászólás:
amennyiben nem aznap lesz drága Csutkánk esküvője, akkor irány a
Lime Party
remélem, hogy jövő hét péntekig sikerül mindenkinek elintézni, hogy ráérjen a tavalyi mulatság is elég jól sikerült, de idén már egy kicsit több a Z-tulaj és jóval többen vannak az esti motorozásokon is na meg egyre többen ismerjük egymást
Sziasztok,
ártatlan kérdés: ti lecserélnétek / ápgrédelnétek a 750-est egy 1000-esre? Hagyjuk figyelmen kívül a kort, futást, állapotot, stb...vegyünk két azonos állapotban levő mocit. Van értelme átülni a nagyobbra?
köszi
Azért ne menj át Béres Alexandrába..... Így jobb.
mint ezt itt?
nade! minnya kiesek a szamon, annyira bamba vagyok de ma este is kene tornazni
Még formásabb? Kizárt... valaki félreinformált...
eljenek a legzogyakorlatok
erthetetlen modon izomlaz van a hatsomban de nem is baj, max kicsit formasabb lesz
Bíró Ica dvd rulez?
jahhhh
tegnap ejjel a faradtsagtol nem birtam alunnyi annyit sportoltam az este
Óóóó már órák óta, csak most kerültem gépközelbe. Mi lett a kabócával? Elhúzott?
szevasz
maris ebren vagy?
halijahóóó!
Jó reggelt nép!
Ha kell segítség szólj, akár meg is veszem neked...
jó reggelt!
Hello Csucsu
ma kezdodik a nagy mulatsag a szigeten? labad hogy van?
http://www.youtube.com/watch?v..." target="_blank">ők is fellépnek a szigeten! Yepp
Jó reggelt mindenkinek.

Sziaget Fesztivál, hajógyári sziget, Party Aréna mellett BURN BAR.Aki teheti, az semmiképpen ne hagyja ki.Én ott leszek.

Joreggelt
megnyugtato zenet sugarzunk ma reggel