Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ezaz,de majd kitalálok erre is valamit...
El lehet postaztatni haza, bar lehet, hogy kicsit sokba lenne.
Szia!

Csutka már írta hogy segít,de ha valami miatt nem menne akkor mindenképpen kereslek,de nagyon köszönöm hogy felajánlottad a segítséged!

Peti
Szia!

Szeretném mindenképpen,majd beszéljünk róla,mert még azt is meg kell szerveznem hogy hogyan jut el hozzám a dob ha sikerül megvenni.

peti
Viszlat
elrobogtam hazaaaaaaa
szerinted miert ultem be a kocsidba?
engem ott kedvelnek ugyhogy mivel engem nem akartak bantani, a kocsidhoz se nyultak
Jaaa... ráadásul régi amerikai autóval egy japán motoros bulin... csoda, hogy nem dobáltak meg villáskulcsokkal...
köszi, korrekt vélemény
Szerintem Te vonzod a kamerákat!Igazi internetes médiajelenség vagyol!
uuu, a multkor nagyon lazba jottem a kapros-juhturos verzio lattan, es azt hiszem, ha sutok palacsintat, es abban lesz ez a toltelek
te akkor meg csak "utban" voltal
Én meg ki... szerencsére...
Olyan meleg lesz szerintem, hogy egészen biztosan.
A már bevált recept szerint: motor, fürdés, lángos, fagyi
majd legkozelebb jatszom huzoerot
pancsolni is fogtok, vagy csak mentek-jottok?
afene belelogtunk a kepbe Robissal
Képzeljétek. Nézelődök a neten Pl itt vagyok és mit találok ott?
Hát ezt.
Bizony jó hely !
Mi biztos leugrunk, ha nem jössz, akkor a testületi húzóerő valószínű csökkenni fog...
Szia,
en biztosan nem fogok raerni, mert talalkozom egy ismerossel. reszemrol a holnap targytalan, de amugy a dorogi tohoz szivesen elmennek testuletileg par eve voltam es nagyon baba kis hely
Szia,
nekem literes van, a barátomnak 750-es. Minkettő 2004-es, kb. azonos állapotban (na jó az enyém kicsit többet futott). Ha engem kérdezel, én nem vagyok biztos benne, hogy annyival jobb az ezres. Szoktam az övével is tekerni, szerintem nagyon penge gép. Igaz, hogy az ezres futóműve jobb ( sűrübb olajjal lehet valamennyit segíteni a kistesón), meg talán a fékei is egy picivel, de nem megyek tőle a falnak. (Az előző motoromnak - K1-es GSX-R - szerintem fényévekkel jobbak voltak ezen komponensei - jó tudom az sportmotor ). Annak idején nekem egy új 750-re fájt a fogam de véletlenül sikerült megszereznem egy másfél éves 1000-est kicsit olcsóbban mint egy új 750. Az új ezresről nem tudok nyilatkozni - csak annyit, hogy disznó módon néz ki - sem az új 750-ről illetve ezek összehasonlításáról . Azt majd megteszi más....
Ha használtan nézel akkor talán kisebb a külömbség és érdemes elgondolkozni az ezresen. Ne érts félre jobb az ezres, de abban nem vagyok biztos, hogy motorozási élményben annyival többet nyújt mint amennyivel többe kerül. De ez csak az én magánvéleményem ...
Erről jut eszembe, van egy felvetésem! Dorogi tóra, hasonló esti gurulásban benne vagytok?
Szerdai nap azaz holnap már egy barátommal kitűzve.
Találkozó 17.30 az Árpád fejedelem útján levő MOL kútnál.
jeeeeeeeeeee, te mar megint ebren vagy?
nem lesz ennek igy jo vege
es igen, a kocka is egy forma az uj bikiniben akkor nem megyek a velencei tora veletek
Ha jól emlékszem akkor 30-án lesz a Csutka esküvője. Igy nem ütik egymást.
Hát lehet, hogy megyek. Megdumálom az időpontot a melóhelyen és gurulunk is. WWWRRRMMMMMMMMM..........
elfelejtettem megnezni a naptart, pedig beirtam tenyleg egy hettel kesobb 30an lesz az eskuvo es igen, a ZZR-forum tagjaival karoltve, vagy mellettuk, vagy utannuk vagy elottuk, de megyunk
Hüjee... végülis a kocka is egy forma... Bőrgatyában abszolút pöpec a hátsód... is... a bikinis sztoriról csak azok tudnak akik ott voltak 2 hete velencén... na az sem vót semmi...
Robis jobb kepet csinalt nade! majd a Lime-partyn!