Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van. Szep... Egyebkent szerintem kicsi ahhoz, hogy kulonosebben hatasa legyen. Es furni kell hozza a fejidomot! De nekem igy jobban tetszik a masina... Olyan lett, mint a nagyteso...
Sziasztok!
Valakinek 2007-2008-as (z750) gépen nincs fent gyári plexi!?Kiváncsi lennék a tapasztalatokra!
A tavaly te voltal 1 fekete Zvel?
ott valahol a patak mellett volt leparkolva s oldaltaskakkal felszerelve.
Fiu
okes
"Nem,mindenki..." X
"Nem mindenki..."
pedig ha ok futnanak az elol a golyo elol, tuti jobban meggondolnak, mit firkalnak
Túl könnyen vesznek dolgokat. Az lehet a baj, hogy számítógép előtt töltik az életüket...
Én is figyeltem, de nem tudtam meg semmi érdemlegeset...
jo, akkor tessek odatenni az X-et is
szerintem itt a "Nem,mindenki" a helyes válasz.
nem hinnem, h az index es tarsai barmikor is ilyen moralis kerdeseken elgondolkodtak volna
a kurvaanyját minden újságírónak... asziszik ez így vicces? akik ott élnek tutira nem röhögnek ezen...

Amúgy meg igen, jogos felvetés...
Nem mindenki

vagy

Nem, mindenki



nem mindegy...
mostmar minden vilagos
de ez jogtalan elonyszerzes, nem? ha ok kulon gyakorolhatnak
meg jo
milyen volt a hetvege? motoroztal?
Mióta van motorban kardántengely?

( csak viccelek... de ha már vicc akkor itt egy kép... )
Nem mindenki hallgatózik hátha hall majd valamit.
jobb is

kardantengely
Na ezen most megakad a topic mert senki sem tud vagy mer mit mondani... én is kussolok...
hat ha lehallgattak, akkor valjon egeszsegukre hallottak am nagy csodat, ebben biztos vagyok
Húú, de rendes vagy.
Honnan tudod, hogy nem a lehallgató poloska hibásodott meg? Vagy nem egy rosszakaród küldte?
nem bantom, o se tett nekem szandekosan semmi rosszat csak bosszanto volt, h nem talaltam meg meg ejjel 2kor se
Szép napot mindenkinek!

Ma jól kezdtem a napot mert reggel gurultam egy 100-ast. Keresztúr-Ecser-Ócsa-Dabas-Ócsa-Bp. V. ker. A célom amiért mentem nem értem el így ma mégegyszer megyek Dabasra, de jó volt. Alig volt forgalom csomó helyen. Szépen lehetett adagolni. Viszon rájöttem hogy izom hideg van. Ócsa után egy erdôs részen gurultam át ahova a nap egyáltalán nem süt be és úgy áthültem pillanatok alatt, hogy csak na. A nyári öltözet nem a reggeli hidegbe való.

Találkoztam egy Yamahás sráccal aki jött szembe és úgy elcsapott egy galambot hogy csak cafatok és toll röpködött utána. A Vasnak nem lett baja de ocsmány lett az erdmény. PPFFFFÚÚÚÚJJJJJJJJJJ.
na jó...értem én...ha nem,hát nem. akkor próbáld ki a Raid-et....fújd tele azt a részt,ahol hallod a motoszkálását...tutira kipurcan tőle ...aztán 2 napig keress más szálláslehetőséget.