Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az AirRace csak a jéghegy csúcsa... ezzel még egy hét és sanyi... de az összes többi faszkalap itt marad ugyanúgy és nap mint nap kell a faszságaikkal foglalkozni... Ha Z ügynök nem lenne, és nem vett volna le rólam már egy csomót ebből akkor rég megöltem volna valakit. Vagy többeket...
jovanna
apam szerint valaki ugyis hamarosan kitekeri a nyakamat, uh legalabb ezt a rovidke kis idot elvezzem
Nem bírod befogni mi?
tenyleg eleg lila a fejed de meg mindig nem erzem, hogy nagyon irigyelnelek
remelem mar nincs sok hatra es kifujod magad kicsit, ha vegeztel ezzel a hulye bandaval
Reggel óta gondolkozom azon, hogy emlékszem-e még hasonló szitura amikor ennyire elegem volt mindenből... arrra jutottam, hogy nem. Ez most a csúcs... vagy mélypont...
csak a kepeket nezzetek
Eddig is halálosan komolyan beszéltem.

Annyit fizetünk amennyit ez a munka ér. Transzereknél pl ebben az esetben 1 kör 1400 Ft, egy nap csinál 5-6-7 kört. Vannak shuttle sofőrök is ők 700 Ft-ot kapnak egy órára. A készenlétre is amikor ücsörögnek a szálloda halljában is tévét néznek, vagy alszanak az autóban a parkoló árnyékos felében...
hat ez a lincseles dolog...
nem is tudom, h oruljek, vagy sirjak, hogy nem voltam ott
Szia Csutka!

Bocs, de egy kicsit lemaradtam az oldalról. Megtudnád nézni,hogy a tankbőr elment-e, vagy esetleg ismét feltették az ebayre? (Én sajna nem értek hozzá). Esetleg egy másik van-e fenn?
Előre is köszi! Bugee
Az AirRace szállítását csináljuk 2003 óta minden alkalommal. Nem sokszor láttam repülőt, pláne nem repülés közben... röhej... 3 éve még csak belépőt sem kapok... nagy a szigorúság... ez is olyan szánalmasan vicces... Komolyan mondom ez az egész rendezvényes csapat egy komplett röhej...
Jól fizetsz? Most komolyan kérdem.
Az a vicc, hogy még csak nem is kell különösebben megterhelő munkát végezniük. Semmi öltöny vagy ilyesmi, edzőcipő, rövidgatya, redbullos póló...

Múltkor kifakadtam egy hasonló sztori kapcsán. Konkrétan üvöltöttem, hogy nem bányában kell szént fejteni bassza meg az egész fürdőskuvra társaság. Hisztis picsák.

Egy hajszál választ el attól, hogy meglincseljek valakit... faszom...
Inkább 1000 irigyem legyen mint 1 sajnálóm...

Azért köszönöm, ha úgy van sikítok.
Borsó, pl segíthetsz knapeton, ha holnap beugrassz a köcsög helyett. Ráadásul szerintem baromi jól néznél ki fekete öltönyben. Legalábbis szerintem.
hat... tudom, h nem vagysz ra es nem is segit rajtad, de azert en nagyon sajnallak most
szivesen segitek, ha tudok valamit csak szolj
ma eszembejutottal am! lattam Besenyei bacsit gyakorolni nagyon ugyes volt
Semmi extra. Reggel 6ig dolgoztunk. Aludtam pár órát. 9 után elindultam a reptérre a mai transzferekre. odafelé menet elsodortam egy biciklis nénit aki a stoptáblát figyelmen kívül hagyva akart keresztül hatolni a főúton. Nekiment az autó oldalának és felbukott. Mentő, rendőr, 2 órás helyszinelés. Ami transzfer volt ma az összes atom mód összevissza késett. Nem jött az ember, más jött, olyan is jött aki benne sem volt a listában. Ráadásul volt olyan emberünk aki elaludt. Szóval a remek indítás után csak lefelé vezetett az út. Mindezek tetejébe egy rakat idióta hívott, mindenféle ostobánál ostobább kérdéssel. Délután bejutottam az irodába, hogy alszom kicsit. A folyosón az egyik irodát átépítik, úgyhogy gondolhatod... majd ezek után hazajöttem és egy jó kiadósat veszekedtem a családdal. Most meg bejelentette az egyik csávó, hogy ja bocs de holnap nem tud jönni dolgozni mert az egyik barátnőjének segít költözni. Még szerencse, hogy már mindenhova leadtam a holnapi beosztást... Ez a kis köcsög... múltkor előadta, hogy ő benne van a milliomos születik elnevezésű online valóságshowban. Majdnem kiröhögtem. Vagyis ezt így nem igaz, mert valóban kiröhögtem. Most erre a kifogására már nem volt erőm visszírni, de basszameg, hogy akar milliomos lenni ha a pénzes munka helyett, inkább bútorokat cipel?!? Köcsög kis megbízhatatlan féreg...

Na kb ennyi.

Kipuffogótartókonzolrögzítőcsavaralátét
biztosítószeg
nem leszek tv-kozelben. illetve legjobb esetben is csak M1 lesz, uh lemaradok
Miért nem látod?
Áh, annál "sajnos" jobb fej vagyok.
Így, hogy itthon vagyok legalább megnézem, meg szerintem fel is veszem, hogy lássam örök életre miről maradtam le . Ha kell majd átpasszolom.

Viszont a nagy gépek hangja az valami ááállat!
igazan kitehettetek volna oket feluton
sajnalom, hogy haza kellett jonnotok nem mintha en latnam holnap a futamot
Robis,
nekem neeeeeeeeeeeeeeeeeee
Elég szar idő volt ma (bőrig áztunk), így a társaság egyik fele megunta a dolgot mivel egy autóval voltunk így be kellet adnunk a derekunkat. Ez van
C szektor, bakker az egészen jó hely.
ezek szerint neked sem volt valami jo napod
veled/veletek mi tortent?
Hát ez nagyon gáláns ajánlat, élnék is vele, ha nem holnap lenne a fiam első születésnapja. Így baromi nagy banzáj lesz nálunk. Így egyik szemem sír de a másik nevet.