Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és biztos platinával erősített a bokája...
igen,ő nagyon akrja,de még csak 24 órája volt nála a motor ...és azt a 24 órát sem folyamatosan együtt töltötte a drágával,így még csak ismerkednek egymással ....pár nap mulva már tökéletesen menni fog neki.
ügyes,ügyes....bátor csávó.
Csabikámnak azért sikerűlt mert vastagon van a szőr a lábán
ugyanolyant vett mint amit most árul,csak fiatalabb kiadásban, úgyhogy bátorság kislány,menni fog!
A berg inditásról tudoknék mesélni, pöcc-röff,csak nagyon kell akarni
nem nagy szám, csak tudni kell hogy fogjál neki,, husaberg berugás,
nagy orom, ha az embernek ilyen baratai vannak
meg jo, hogy az enyemet senki nem szokta elkerni Keme uj morotjara lennek kivancsi, csak meg ossze kell szednem a batorsagomat, hogy rauljek
na,az volt rajta ...csak kicsit sok időt töltött a motor beindításával,miután az összes haverja kipróbálta az új motort,és természtesen az összes min. 1x le is fullasztotta.
talan nem artott volna csizmat huzni
mondjuk készült pár videó,meg fénykép is ...remélem hamrosan hozzájutok a bizonyítékokhoz.
este kb. 20 perc sikertelen elindítási kísérlet után úgy tolták be neki a fiúk lejtőn lefelé ...szegény srácnak már fájt a talpa,annyit kinlódott vele.
igazan szep mutatvany lehet egy ilyen berugni egy videot keszithetnetek rola
ne izgulj,erre még a fiúk is félve ültek fel ....párom 6.-ban alapjáraton közlekedve már félt ...iszonyat vad,erős motor,úgyhogy vigyázni kell vele....berúgni pedig művészet .... igaz,ez már önindítós,de rossz az akksija,amit most fognak garanciába cserélni,de addig is 2-3 perc mire sikerül elindítani a motort.
en csak Keme 125-en ultem, de majdnem meghaltam a homokban nyakig sullyedtem, amikor megprobaltam egy eppencsak emelkedon felmenni es persze eldoltem, mint a huzat ugyhogy motor megemel, labra allit, valahogy berugtam, aztan inkabb ujra nekifutottam a dombnak, de ujabb borulas lett a vege
jo reggelt,, lennék a shibád, és átölelnélek mind a nyolc karommal mint egy polip, hogy ne érezd magad félkarunak,,,
jaaa,akkor ez kellemetlen. tegnap este bűnbe estem....ettem 2 kanál lecsót (tojás nélkülit),és olyan fíííínom volt...de nem kellett volna,mert rosszul voltam utána,úgyhogy még mindíg csak óvatosan kajálhatok. jaaa,meg este bemutatta az új motorját párom egyik haveja...igaz nem sportmotor (650-es Husaberg),de egy életveszélyes motor! Terepre egy ekkora motor öngyilkosság...legalábbis szerintem....na meg az összes barát szerint,akik gyorsan kipróbálták a mocit.
aaaa, nincs kedvem hazaautokazni, a fonokom ma meg sajnos bent van/lesz es amugysem vilagvege, csak kicsit felkarunak erzem magamat nelkule
mizu?
szia! na,akkor go haza érte....úgysincs bennt a főnököd.
Joreggelt!
otthon felejtettem a telefonomat
Mit nem veszel?
mennyi büdös gyökér is felhív minket?! ... nem hiszem el hogy emberek mit engednek meg maguknak
sok itt a volna
Fasza! Bár jobb lett volna ha már elöbb találkoztunk volna,de majd lesz valahogy...
rendi vagy!