Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha akarod, megveszem Neked, vagy elmagyarázom hogyan csináld (e-mailben, hoooolnaaaap....)
Szia!

Kipufogó dobot szeretnék,már ki is néztem egy hp corse-t
Köszi a segítséget. Utánanézek.
Mi kéne az Ebayről? Írjál esetleg e-mailt. Vannak többen is beregisztrálva.
Jujj, hát a tank alá lett bekötve valahogyan... Hogy csak akkor működjön, ha rajta van a gyújtás. Próbálok képet keresni, de nem találom. (a kábelt egyébként meg lehet hosszabítani, azt hiszem volt a dobozban hozzá alkatrész is).
Szasztok!

Tud nekem segíteni valaki a német ebay-ről vásárolni?

Peti
Na tessék Robis a Villám már reagált is !
Köszi Csutka!
Én is szemezgetek a dologgal,a gyári tetszene formára,de a furkálás bizonytalanított el egyelőre,mert mi van ha a magasságomhoz mégse stimmel!? Robis is írta,hogy hangosabb lett tőle a sisakja!
Pilyu a sárvédőhöz Robis tud megoldást azt hjszem már ide is belinkelte egyszer műanyagoscsaba néven Talán!
Keresd muanyagoscsabat as Er6n forumban. Nekem is tole van. Jobb mint a gyari es csak 15 papir. Korabban felraktam kepet is rola.
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. 2008-as Z750-es gépemhez keresnék hátsó sárvédőt. A motorpartsot már néztem, de ott elég húzós az ára: 54.000,-. Esetleg tud valaki olcsóbban?
Előre is köszönöm.
Zsolt
Huuu, szabadsag alatt lehet csak igazan sokat melozni
joooo is az, kis hazimunka, egyebek valahogy en is mindig talalok olyat itthon, amit a feltetlenul a szabadsagom alatt kell megcsinalni
szerdan nekem biztosan nem jo eloszoris anyamat kell felkoszontenem, ami kisebb lelki traumat jelent , masreszt valoszinuleg sikerul vegre FIGU kezei koze keverednem
de az elobb fogmosas kozben egy csutortoki motorozas nekem is eszembe jutott
Szabin vagyok, de halálra dolgoztam magam. A kocsibeállóra ajtókat aplikáltam, ma lekvárt főztünk, holnap megyünk egyet fürödni a gyerkőcökkel. Szerdán motorozás? Hiányoztok dögök.
Hat ezt megkaptad
Hogysmint?
Isten vagy Robis
Csináltam, csak még nincs összavágva. hamarosan, türelem.
Hmm, mostani kawa napról nem csinált itten valaki videjót?
Csutika, pls, csinálj nekem rajzot vagy fotót, arról, hogy hogyan és hová kötötted be a szivargyútjót. Mert ha az aksira rakom, akkor rövid a kábel a kormányig. Ezer és egy köszönet. Az esküvői meneteden a legelső leszek hálából.
Nekem meg napi 24 órai munkáért fizetnek... úgy ahogy... akkor én mennyit és mikor csúsztassak le és hova?!?
fizetnek, vagy mi a szösz
nekem napi 8 oranyi munkat vizetnek ugyhogy a heten valamikor ezt a plusz masfel orat le kell csusztatnom
Jó sokáig húztad... én még bent...
Viszontlatasra!
vege a rabszolgamunkanak, megyek hazaaaaaaaaa
Mivanmi?!?

Gokart lesz belőle?

Fel a fejjel! Még mindig az a lényeg, hogy te egyben vagy.
Pénteken voltam gumi cserén, s az én motoromról méregettek méreteket, s mondták, hogy mi a helyzet! :-(