Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

orulok
te is nagyon szimpi voltal elsore, ahogy a tobbiek is
méék hát,bár láttam egy motoron át tigrisbukfencet ami elgondolkoztatott,azért 22.-én kipróbálom a pályát!
Haversz, ha nem, szevasz
hogysmint? ha meg idoben elkezded szervezni, te is jossz a Lime-Party-ra 22-en?
olvasom hogy szervezkedtek...
erre gondoltam
Szasztok "személyes" haverek
Hát persze és úszógumit is, meg sapkát és szemüveget is.
Hát addig csak nem kell várni,de ha véletlen nem tudom megoldani addig akkor majd megkérlek
karuszot vihetek, Apuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?
Jól van ,akkor pancsolhatunk és hancúrozhatunk is, mint a rossz gyerekek.
akkor inkabb menjunk uszodaba
allitolag Tokolon van is valami nagyon faja elmenyfurdo oda sem artana eljutni mar egyszer
Akkor úszunk.
ha fel 4kor el tudok lepni, marpedig nem lesz fonokom , akkor 5 korul tudunk indulni. max fel6.
remelem meleg marad a viz, mert szivesen furdenek egyet megint
Megvárlak.
max utanatok tudok menni, de azt nagyon szivesen
legrosszabb esetben ketten megyunk
Én most értem haza a velencei tóról. nagyon remek volt. Király volt a víz. Csütörtökön nem akarunk valahová víz mellé gurulni, csapatostul? 32 fokot jósolnak. Addigra már szerintem Borsó is ráér.
oke, nem mindenkinek lehet olyan remek napja, mint neked
veszek is valamit, hamar megerkezett a Visa-kartyam legalabb en lepjem meg neha magamat
Fuss Forest, fuss! Azért az óceánparton megfordulsz? Vagy begázolsz a vízbe?
ma csupa dalszoveggel tudok csak valaszolni: "you can't always get what you want ..."
majd holnap jobb lesz. legalabbis remelem ugyhogy ma este BiroIca helyett futas lesz. az jot tesz az idegeimnek
Mi a baj? Ki bántott? Megverjük!
asszem ez ma nem az en napom
shit
Szerinted ezért ültél be az autómba? Szerintem?

Hat en csak ev vegen koltozom haza, akkor tudok ilyen terjedelmes dolgot hatavinni.
A regebbi kicsiZ-re arul valaki fekete Bagster tankbort az Ebayen, meg 2 nap van hatra a licitbol, ha valakit esetleg erdekel.