Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jovanna
" hat meg az hianyozna, hogy ott barmit kelljen csinalni "

mármint az ágyon? pedig néha jók a kommersz szituk is...
Zrider az lehetséges h tegnap láttam Szoboszlón a strandon a fiad és a nejed?
megorultel?
orultem, h ket eve keszen lett az agyat beepitettem, uh se ki, se be, hat meg az hianyozna, hogy ott barmit kelljen csinalni
nem baj az...legalább meglenne a motiváció egy kis lakásátrendezésre.
Polo a buszke tulajdonos, ha a polirozott felnisre gondolsz
Sziasztok!
Úgy látszik az idén Kawa-napon nem sikerül kijutnom a ringre...
Talán a zárónapra...
Kié az a fekete-piros Z1000 az első képeken?
de akkor felujithatnam a lakast
Vagy kényszer kijelentővel távozik
szerintem szeret téged, azért lakik nálad,,
Szevasz
a sörétes puskát nagyon tudom ajánlani.
ciripel, bakki meg berreg, meg mittomen
3 napja nalam lakik es vandorol... egyik este a hutoszekreny mogul dalolt, szombat ejjel az egyik noveny cserepebe bujt bele, tegnap meg a haloszobaban, az agy alatt tunt el, de majdnem megorultem mar tole remelem estere kikoltozik
Kaboca Hello mi?
Kabóca? Azmiazmi? Valami bogárféleség? És zörög?
beszereztem valahogyan egy kabocat es egesz ejjel zorgott
az istennek nem talaltam meg, uh agyonutni sem tudtam
Borzalmas? Ki bántott?
Jóreggelt...
Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje. Én mindkét nap motoroztam és sikerült az első 1000 km-et megtennem a kis Z-vel. Nagyon-nagyon jó volt. Most viszem az első szervizre. További kellemes napot Nektek.

Ja és dugattyúvisszahúzórugó.
nah,hát ez remekül hangzik! én meg reménykedem,hogy szerdán már ehessek rendes kaját (jelenleg a babapiskóta,háztartási keksz,főttkrumpli,rizs,tea a választható menü ), mert akkor mennénk a kolléganőkkel egy nagy nevetős közös vacsira. ja,pénteken meg irány Kunmadaras,úgyhogy nekem csütörtök lesz a hét utolsó munkanapja.
borzalmas...
na mindegy, ezen is tul vagyok, csak most mersekelt lelkesedessel vagyok a vilag irant... viszont szerdan van utoljara a fonokunk, aztan 31ig magan es hazon kivul lesz, ugyhogy kicsit jobb a kedvem, ha erre gondolok
most eppen kihez mesz targyalni? a sraccal sikerult megallapodni? v meg varsz vele?
A Balcsi az vicces volt Majd mesélek.
Ma még nyomatok egy strandolást a Rómain, és holnaptól Sziget. Ma délre megyek a motorkám ügyében tárgyalgatni.Kíváncsi vagyok mit mondanak.
hát sajnos ez van...amint lesz jobb úgyis lelépek. és neked milyen volt a hétvége?
hat akkor meg rohadjanak meg