Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondhatnam, hogy annyira megnyero voltal a korlatnak tamaszkodva, hogy azonnal baratomnak tekintelek (igen!), de en vagyok az egyetlen lany, es engem tuti nem vernek meg, ha nekiallok valakivel porolni raadasul akkor allitolag eleg randa es remiszto latvany vagyok
a csajokon a minnél kevesebb ruha jó! úgyhogy nem kell túlzásba vinned
upsz
ki állsz mellettem?mondjuk reméltem is...
es talaltam valamit Knapetnek is
Robis,
azt hiszem holnap beruhazok
ha valaki esetleg kinevetne, azt szemelyesen rugom sipcsonton csizmaval
Nnnnna majd gyakorlok addig,hátha nem nevettek ki nagyon
Lefotózlak titeket ha ez a vágyatok, nehogy lemaradjon valaki .
Na ittvagyok csak a fürdetés most zajlott mert eddig nem volt szivünk felkelteni
oooooo, van egy nagyon szep, csajos kawas felsom, azt szivesen magamra cibalom egy kozos foto erejeig
Na látod, nem lesz itt gond. De neked zöld bikiniben és esernyővel a kezedben kéne ott lenned.
biztos Briant se nagyon kell biztatni, hogy csinaljon egy kepet rolunk
jaja, az olimpia alatt minden este van Watts es altalaban felteszik a youtube-ra is nagyon kedves emberek amugy sajna mindig csak keddre szednek ossze eleg anyagot de most van min nevetni
OK, majd megkérünk valakit, hogy fotózzon. Mondjuk Matska jó lesz.
az elöbb volt az eurosport-on az olimpiáról baki parádé,hát befostam a röhögéstől miket tudnak művelni
de akkor kell szereznunk valakit, aki fotoz, mert MOST NEM maradhatsz le a keprol
csak viszonyitaskeppen : tudnak es a voltak a palyan kozotti kulonbseg. es ugyanaz a kanyar
Akkor 22-én ott a helyed velünk. ha kérhetem a Z fórum tagjait, akkor egy helyen gyülekezzünk, egy csoportkép reményében.
nem az esés miatt fulladtam ,az esés csak tudatosította bennem hogy nem lehetetlen esni mert ugyanis 10 perc nézelődés után azt hittem hogy nem is olyan veszélyes pályán döntögetni.Ahogy néztem elhitettem magammal hogy ezt tudnám én is
a bukfenc TUTI, hogy nem a motor vagy a palya hibaja volt. ez szinte mindig a tulvallalasbol van mar csak onnan tudom, hogy folyton elgurul a gyogyszerem es mar csak mikor majdnem osszeakadok valakivel, akkor jut eszembe, h ez az egy motorom van

a karuszo tenyleg allat es van a szomszedban egy jateknagyker, csak az a baj, hogy kb akkora karom van, mint egy kamasz sracnak es azokra meg ritkan gyartanak ilyesmit de azert majd holnap atmegyek korulnezni
de de,csak meglepett,meg épp akkor kezdtem volna tapogatózni hogy kit is ismerhetek,Te pedig "belöktél a mélyvízbe"
viszont így is jó
Miért akadt el a lélegzeted? A bukfenc nem a pálya és a motor hibája volt, inkább a pilótáé. Borsó ez a karúszó állat lesz.
ugy erzed, h a "Hello Szöszi!" nem a legmegfelelobb megszolitas volt
Hááát nekem először elakadt a lélegzetem,mikor megszólítottál,aztán maradt is a megilletődöttség DE nagyon örültem Nektek ha ez nem látszott volna