Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na az sem rossz
en mondtam mar egy par embernek, h hulyeseg, amit be akar epiteni a kazanrendszerbe, mert ahelyett, h nyulna, az altala kitalalt csavar inkabb torni fog es jobb esetben csak a lerepulo csavar feje fogja fejbevagni, rosszabb esetben felrobban az egesz koceraj es AKKOR lesz miert fejfajast kapnia , de o jobban tudta, ugyhogy rahagytam en is
Ajánlatot, megoldást - felváltva. Amivel nem is lenne baj, ha nem jönnének néhányan az utolsó pillanatban "korszakalkotó" ötletekkel. De van egy két delikvens aki nem adja fel hiába magyarázod el neki, hogy tulajdonképpen nem igazán okos amit kitalált . Dehát Ő az ügyfél nála van a pénz
Szia(sztok)!:)

Akkor pont Neked való, megnézheted a pace-makered leszabályzási fordulatát vele. ;)
Amúgy kiment és elnéptelenedett, lepusztult kép fogadta. Később meg- ha jól értelmeztem - valami zombik meg akarták motozni, igazik-e a mellei, vagy valami ilyesmi, erre a csaj meg bepörgött, mert kiskorában túl sok "lindát" nézett.
(Amúgy próbáld ki az ilyen filmeknél a "hegedűcincogtatós"-feszkeltő részeknél való némítást - a másik kezed végszükség esetén még mindig eltakarhatja a szemeid. Ezt csak azért javaslom, mert félelmeink a tárgyuktól való menekülésünkkel erősödnek, közeledésre viszont zsugorodnak, utólag meg nem értjük, mit izgultunk)

A könyvet lehet, hogy majd kölcsönkérem a távoli jövőben (bár jobb szeretném az eredeti nyelven fellelni). A nagyon furcsa relatív, szerintem sok esetben a belénknevelt szemlélet a furcsa inkább (fenntartások, +/- előítélet, stb.). Egy-egy jó olvasmány nagyot tud tekerni az ember gondolkodásmódján, ez is ilyen?
(sajnos most az olvasás helyett házkörüli munkálatok vannak, pihen a Don..)
tőled mit akarnak az őrültek
őrültekből itt sincs hiány.. de ezek napközben is zaklatnak szakadatlan...
tulsagosan is lassan telik aztan 3kor jon valami felorult, aki fenyes csavart szeretne es akkor altalaban kiborulok majd hazamegyek
igen,ezt ma már más is ajánlotta ..nagyon durva.
Hallihoooo
de reg lattunk! nem lattam azt a filmet (sem), mert pokolian felos vagyok nekem max a Colombo meg a rajzfilmek valok de mi tortent a Kaptar hosnojevel?

jah! a konyv, amit a multkor mondtam: feltetlenul olvasd el! nagyon furcsa es iszonyu joooo
Kérem én dologozom mint a gép! De időnként pihennem is kell egy kicsit
Lassan megsajnállak, hogy a következő heteket böngészéssel kell töltened . Bár én felettébb nem szeretem ha látszólagosan munkát kell imitálni és nincs mit csinálni. Lassabban telik a nap...
Aggódni csak akkor kezdj, ha ugyanazt látod az utcára érve, mint a "Kaptár" hősnője...
Kár, hogy régen volt már a) verzió... Addig is marad az averzió...
Így kell berúgni a 650-es Husaberget - mezítláb. A fiúk nem tudnak a dekompresszor létezéséről?
Szia!
Nem hagyom magam odahaza terorizálni állandóan sisakban vagyok!
Már nagyon várom én is hogy mehessünk a nagy vízhez,és akkor jön az édes semmittevés!
te se sokat csinalsz ma a munkahelyeden?
lassan az egesz internettet kiolvasom, es az elkovetkezo 2,5 hetben ez csak rosszabb lesz, mert fonokunk is elmegy nyaralni
Azért ettől nem kell tartani . Lehet, hogy mindenkit lefoglal a munka, csak mi henyélünk a melóhelyen
a nyaralas az az, amikor
a.) edes semmittevessel toltod a napjaidat
b.) megcsinalsz minden elmaradast otthon, kulonben az asszony fejbevag a palacsinta sutovel
Nyaralás-mi az!? Munka,munka,munka...
Hello a nyaraloknak
hogysmint? mi a mai program?
huuuu, kezdtem mar kicsit egyedul erezni magamat
Hát persze hogy, drága Borsócska.
igen
Hahoooo!
el meg valaki a Z-tulajok kozul?
Ha nekem megy, neked is fog.