Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg sem mert szólalni. Csak annyit bírt kinyögni, hogy véletlen volt, bocsánat...
Azért jó az ilyen barommal (nemtől függetlenül) elbeszélgetni,
esetleg ha szép az idő hazakísérni h érezze a SÚLYÁT a dolgoknak (kinél mi van)
Pl: ha kibaszik direkt valakivel, és később kiderül h 20 ropiba került az új tükör már nem tűnik jó mókának!
lehet h legközelebb eszébe jut .
Ja és igen a jogsi dolgot nem kicsit szigorítanám hanem nagyon ,
az optimális teljesítmény fölött autóknál, motoroknál egyaránt bevezetném a gyakorlat szükségességét, és az emelt képességeket követelő vizsgát
de sajna akkora az autó és motor lobbi h kicsi rá az esély
FIGU
Bocsi Wolves-ben
Knapet, kérlek most már tegyél fel egy teljes alakos (fürdőruhás ) képet magadról. De ne szerelésben, mert abban a 40 kilós legényke is óriási. Egy haverom a Wolf-ban játszik. na ő fürdőgatyában is ilyesztő .
hat ha nekem annyi 5 forintosom lenne, ahanyszor rosszul iteltem, ha nem is lennek milliomos, de eleg nagy zacsko kene nekik en is hibaztam, de a bocsanatkeres a minimum, amit normalis, kulturalt embertol el lehet varni. kar, hogy sokan az "erosebb kutya baszik" elven elik az eletuket
en jatszani ugyan meg nem lattam, de az is pont eleg volt, ahogy a palya szelen setalt, mint egy orult oroszlan a ketrecben a gyereknek meg a szeme sem all jol tiszta apja
Hali mindenki!
Aktívak vagytok ma, szar az idő , azt se tudom hol kezdjem !
Knapet a SZÍVEMBŐL BESZÉLSZ , a tapasztalat azt mutatja h a \"BARÁTI\" szót értik többen ,
ha én rosszindulatú, barom közlekedővel találkozok és lehetőségem van rá büntetek
(motorost is állítottam már meg) tudom lehet h 1-szer ráb@szok benne van!
Borso igazad van h ne általánosítsunk , de sajnos az emberek nagy része a szokásai rabja és
különben is szarik az egyenlő megítélésre , és legyünk őszinték kivel nem fordult elő h elhamarkodottan ítélt meg valakit, esetleg az első benyomása abszolút téves volt, mint később kiderült,
emberek vagyunk (tisztelet a kivételnek),
én sose haragszom ha valaki 1 nagy balfaszság után int h BOCSIKA,
ha mindenki belátná a hibáit, tévedéseit (esetleg tanulna is belőle) sokkal szebb lenne a világ
FIGU
Szerintem nem is olyan, akinek ilyen jóképű kisfia van, az nem agresszív . Csak kedvesen meg akart ismerkedni a fiatalemberrel és bemutatta a legjobb barátját is.
ha ismerned knapetet, nem merult volna fel benned ez a kerdes
en azt is megigernem neki, hogy ferfiva operaltatom magam, csak ne bantson
Igen igazad van. Ismerős a dolog. Rákoskeresztúron is van pár hasonló mocis és csuknom kell a gyerekszoba ablakot este, hogy fel ne ébredjen a pici. Pedig a normál forgalom nem hallatszik fel, sak a lámpánál gyorsuló tuningolt autó és motorok.
Szépen csináltad. Dicséretes. Megigérte, hogy többet ilyet nem csinál?
merhetetlenul korrupt egy orszag ez nem ertem, h miert kell elfogadni a kenopenzt egy vizsgaztatonak, ha LATJA, hogy az illeto alkalmatlan. hogy tud ugy nyugodtan aludni, ha tudja, hogy gyakorlatilag okozoja lehet egy balesetnek. csak azert, mert ha o nem, akkor mas megtenne? ez annyira ostoba es lelkiismeretlen hozzaallas
az ilyennek en is kivernem az osszes fogat. egyesevel.
engem bosszant az altalanositas, mert engem is emiatt vesznek a barmokkal egy kalap ala. ennyi ostoba ember szerintem nincs is mas orszagban
Ez lehet, de tudod itthon az is kaphat jogsit akinek nincs érzéke a vezetéshez (lehet finoman fogalmaztam). Idő és pénz kérdése az egész. Öcsém barátnőjét B katból 5. forgalmi vizsgán úgy engedték át, hogy jó lenne ha nem látnánk egymást és remélhetőleg nem fog sokat vezetni (jó magyar vizsgáztató X forint fejében). Szemethunytak pár dolgon a vizsgán, de most van jogsija és Pesten flangált autóval. Eddig szerncséje volt és mindenki kezelte a bakiait. Meddig?

S volt olyan srác aki úgy ment mociból forgalmi vizsgára, hogy neki meg kell hogy legyen. Hozott 10000 Ft-t majd szerencsére visszaadták neki, mert a vizsgabitos közölte vele, hogy azért ennyire nem biztos abban, hogy neki motorozni kéne. Elöszőr ismerje meg a behatani tilos táblát és nem kéne bemenni a forgalommal szemben. Ez a pozitív döntés, Sajna ez a kevesebb.
nekem aztan semmi bajom az ejszakai motorosokkal, felreertettel...
laktam jo par evet a Kiraly utcaba, ahol 2x1 sav van es a troli is eleg larmas, de amikor ejjel 1kor valami torpepocsu kis buzi fel-ala rohangal kettesben, nyelgazon es horog a motorjan a kiherelt dob, akkor szivem szerint lementem volna egy partvisnyellel es jol megruhaztam volna. szerintem ez ertheto
en is mentem ejszaka, de az nem lehet normalis embernek szorakozas, h masokat zavar. gyorsulni, hangoskodni ott a versenypalya es ha baj tortenik, akkor nem csap el artatlan embereket, javareszt csak magaban tesz kart es nem az en automban, vagy nyugdijasban. amiert aztan megintcsak teged es engem is utalni fognak.
Nekem volt egy hasonló esetem egy tunyinggolfossal. Én elmentem utánna amíg meg nem állt a háza előtt. Remegő lábbal szállt ki. Nem volt semmi csak elővettem a viperát és megkérdeztem, hogy van-e kedve megismerkedni a barátommal? 3x estem el miatta kishíjján. Az elsőnél még csak bunkó volt, a másik kettő már szándékos volt. Ezért kísértem haza.
Ezt az autók 40 %-a suzuki és a sofőrök 40 %-a béna akkor az összes suzukis béna, ezt csak ugye viccnek szántad? Ez már nagyon régóta nem így van. Sőt már azt sem lehet mondani, hogy pl a nők közlekednek bénán...
Tegnap elmentünk haverommal csapni egy karikát Visegrád irányába és Esztergomnál Valami sufni tuningos suzukis azzal szórakozott, hogy fojamatosan rámászott a motor farára, utána inkább be előztünk egy elöttünk lévő autót, persze suzukisnak se kellett több egy perc múlva elénk előzött és akkor meg azzal szórakozott, hogy hírtelen fékezgetett.. Nem tudom megérteni ezeket az embereket mi a problémályuk
Hát egyes autósok azért utálják a mocisokat mert irigykednek, hogy el tud menni ott is ahol ő nem az autóval. Ez a tipikus ország, hogy ha nekem nem jó akkor a másiknak se legyen.

Borso!
Én is gondolkoztam, hogy majd ha jó lesz az idő gurulok egyet éjjel (Nem fogok gumit égetni, egykerekezni s megjegyezném gyári dob van a vason így nem fogom felkelteni az alvó népet). Akkor jó az idő, tisztább az út, stb. De azárt nem utál nagyon?

A autók és járművek között nem érdemes különbséget tenni, mert már volt izgalmas esettem minddel. Max tényleg annyi lehet, hogy a nagyszámok törvénye (sok x tipusú autó, nagyobb esély hogy a következő a kevésbé rutinos vezető), de ezzel nem foglalkozom amikor megyek.
S volt úgy, hogy segíteni akkart az autós, de inkább ne tette volna, mert azzal okozott majdnem nagyobb gondot, bajt.
Nemrég egy hetet votlam Svédországban. Tudnék mesélni, hogy kb hogyan kellene KÖZLEKEDNI! A legtöbben ott tévednek, hogy az autó vagy motor vezetést összekeverik a közlekedési készséggel...
pont errol van szo
ja, ugye sok suzukis van az országban mert az olcsó
sok hülye is van az úton

mivel az autók 40%-a suzuki és a sofőrök 40%-a béna elég valószínü hogy sok béna suzukis is van

de a bénák minden autóban ott lapulhatnak

egyik nap egy X5-ös, hátul "figyelek rájuk" motoros matricával akart leszorítani mikor mociztam


ja, mellesleg nekem egy 15 éves swiftem van nagyonrégóta és elég jól vezetek elég sok tapasztalattal (sok sok km)
csak hogy en se maradjak ki ...
a.) a motorosokkal kapcsolatos rosszindulatu megjegyzesek nekem kicsit olyanok, minthogy "minden suzukitulajdonos (auto) egy barom". mert teny, hogy nagyon sok az idiota koztuk, de azert nem mindegyik az, ahogy a motorosok kozott is van egy csomo normalis ember, aki TUD kozlekedni.
b.) talan nem volt hulyeseg anno a palyaalkalmassagi vizsga. most olyanok is jogositvanyt kapnak, akik "farokhosszabitonak" (bocsanat) hasznaljak a motort es a kisebbsegi komplexusukat probaljak kompenzalni a szaguldozassal. aki ejjel 1kor a belvarosban gumit fustol, azt en a pocsenel fogva kotnem fel egy fa also agara, es alaultetnek egy tucat ehes pitbullt
attol, hogy "en" tudok vezetni, meg egyaltalan nem biztos, h az elotte meno nem tanulovezeto, nyugdijas vagy eppen rovidlato. en is bambultam mar, bogtem vezetes kozben es akkor biztosan nem vagyok olyan figyelmes, hogy az "ellenallhatatlan" stilusban kozlekedoket feltetlenul eszrevegyem. akkor en is egy barom vagyok, ha megijedek es fellokok esetleg egy motorost vagy bringast?
fura egy orszag ez, fura megitelessel. altalanositunk, es senki nem tartja be azokat a szabalyokat, amiket masokon szamonkerunk

Tyuuuuu, Borso megmondos reggelt tart cimu musorunkat lattak
ez tényleg így van, remélem tényleg bevezetik és akkor már nem is rinyálhat senki
(mondjuk a robogósokat én nem engedném előre, mert őket megint meg kell előznöd ahogy zöld a lámpa)
Hát nekem, ritkán szoktak reklamálni
elég határozottan vezetek és ennek nem lehet ellenállni ,
és aki nem motorozott nem is értheti
ő viszont inkább azért haragszik, mert valójában minden férfi szeretne motorozni ,
de csak kevesen merik megpróbálni
FIGU