Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom máson is kitört a családmánia. Úgy látszik ilyen korban vagyunk... (bár én helyzeti előnyben vagyok, mert megvan a leendő apa... ) (De a motoj azért marad... )
se a Golyaban, se a Szentlelekben nem hiszek
nem kell ezt elsietni , meg elobb gyakorolok a forumos gyerknapon
152 euro hivatalosan! (esetleg az Ebayen felbukkanhat kevesebbért is, de eddig nem láttam ilyet )
Akkor most még nem vagy terhes.
jovan, nem ugy ertettem nem sirok am, csak asszem ma kicsit nyugosebb vagyok az atlagnal
egyelore nem surgos, de ettol meg randizhatunk csutortokon egesz heten semmi dolgom
Mikor vigyem a cuccokat? Csütörtök lenne nekem jó, napközben bármikor olyan 6ig.
Nincs rá szükség, itt mindenki szeret téged.
jovan akkoooo
megyek alunnyi. v sirni
Nono, Borsó drága, én már a második házam építem. Most éppen a télikert projektnél járok. Bármit megcsinálok.
hat le ez ma nem az en napom legalabbis itt mert vegre lecsereltuk a beepitett szekrenyem ajtajat es most nagyon szep es mar csak le kene festenem es akkor aztan igazan nagyon csudaszep lenne
uh a fiuk kifujhatjak az orrukat, nem erdekelnek a pikirt kis megjegyzeseik egyik se epitett meg maganak agyat az otlettol a komplett kivitelezesig en meg mar ezen is tul vagyok
Téged úgy látom le-leforráznak, még a végén főtt Borsó leszel...
Hali Bás, menniyért vágták hozzád azt a csuda hátizsákot?
Csutka drága, meg tudnád nézni, hogy nálatok mennyibe fájna egy kemény Kawa hátizsák? Tudod zöldben. Előre is köszönöm.
Hello!

Jaja vigyázni kell mert a sok eső sokhelyen kavicsot mosot az utra. Tegnapelőtt én is megcsúsztam egy ilyen átmosáson pedig c 40-50-nel mentem csak pont kanyarban volt.....
Ilyen rendszámot mint a tied nehéz beszerezni az tuti. Sokba fájt? Jópofa.
Nahat, akkor pont olyan, mint Te...
(hmmm, jo az a zold hatizsak... )

Itt meg szakad az eso es tok hideg van! 11 fok! Julius vegen, fenyes delutan! Hat hogy megyek igy Parizsba?
Nem én voltam, de már én is láttam 1x az üllöin!
Igyekezven a lassan szokasosnak mondhato reggeli kolni repulohoz, szokasos modon szembe jott az Ulloin a szokasos zold kicsiZ a szokasos modon utassal es az utason a szokasos Kawa hatizsakkal. Ki o? Talan Bas?
hat ez fajt en csak orultem neki olyan kedves volt, amikor talalkoztunk a palyan
Azért jó hogy megúsztad.
Ismerős a dolog volt nekem is ilyen esetem, akkor a bal kezemből ki is rántotta a kormányt. Összeszedtem. Mák volt az is.
Amúgy könnyű ilyet csinálni ma pl egy pillanatra megállt az első kerekem, kezeltem nem volt semmi extra, csak gurultam 2 kocsisor között előre és lassan fékezek, s volt egy kis átmosás a hajnali eső bemosott egy kis retyót és ennyi.
Ha ennyit esik állandóan akkor mindig van az úton valami sz... !
Szevasztok.

Ma majdnem sikerült eldobnom magam, meg a motort is. Nem is tudom h hogyan szedtem össze
A váci úton sikerült egy f@szkalapnak kikanyarodnia elém úgy, hogy ZÖLD azaz ZÖLD jelzésem volt. Kb 80-al mehettem, satufék, poros, csúszós szaros út ( rögötn a lámpa előtt ugye, ahol sokat állnak a kocsik, folyik a klíma mittomén) Eleje elcsúszott már itt majdnem zakó volt, aztán valahogy kijöttem belőle, aztán kerültem jobbról, ott meg jöttek szembe.

Még mindig remeg a picsám
Borsó, Te már minden motorosban potenciális apát látsz? Csak viccelek
Klassz tura lehetett, gratula!
(hmmm, nekem is el kene ugranom mar Parizsba, ha mar itt van egy kopesre, vagy mi... )
jovanna , csak regen lattalak