Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mindig, de én, illetve a cégem 24 órában dolgozik... Sofőrszolgálat. Ez ilyen. Az éjszaka a klasszikus sofőrös téma. Amikor mások buliznak, mi akkor dolgozunk...
hat en kihuzom a szamaidat, de azzal nem sokara mesz
te mindig ejjel dolgozol?
Hogy találtad ki?! Ez egy ilyen játék... ráadásul megint nem húzták ki a számaim...
Füldugó.
Nemigen kapsz olyan sisakot, ami ne zajongana 80-85 dB felett 130-ig (felette meg mégjobban) a jellemző inkább 90+ dB. Ettől süketül a motoros, nem a hangos csőtől.
aztan mééé nem?
csak nem dolgozol?
Akkor most mégsem ugrok le oda...
aaaaa, hozzank kepest a vilag vegen lakik, de alomszep helyen Almadiban
Ez hol?
most elmegyek tusolni,, aztán utca zene fesztivál,,
fűrdöbugyiban kell megmutatnom mit tudok,,?
mondtam, nem uszod meg! jovo heten meg kell mutatnod, mit tudsz
erre csak olyat tudok mondani, amire egyetlen Ronisom kiesik a nemletezo furdobugyijabol a nevetestol de igen, szeretek hatul lenni
Igen van egy-két szigorú kanyar, amit ha nem ismer az ember, akkor vagy lassan veszi be, vagy elkottázza. . Hátul is jó neked?
fákat én is szoktam mászni, de motorral,,
jartam arra tavaly, parszor megjartuk oda-vissza es lihegtem elegge a vegen jol megdolgoztatott legkozelebb felulok valamelyikotok moge es megyek en is
Köszi Borsó, de ha többen lettünk volna, sokkal jobb lett volna. Nagyon szép kanyargós út. Legközelebb menjünk többen. Ott van egy panzió, ahol lehet ebédelni is, és ott a "hínáros, mint a háborodás" tó.
oooo , nagyon szep kepeket csinaltal
a plexi is nagyon szep
No én is hazaértem. Nagyon jó volt. Az Üvegtigris és környéke nagyon szépen el van rendezve.
Vélemények a plexiről. Sokat segít abban, hogy már nem érzem olyan megterhelőnek a 150 fölötti sebességet, DE az eddig halk HJC bukóm, hangosabb lett. Lehet, hogy a plexi olyan légörvényeket kelt, ami pont a bukó alatt landol és felerősödve bejut. De ettől függetlenül, sokkal jobb a plexivel motorozni, mint nélküle. Itt van néhány fotó
mi is lattunk egy csomo motorost, csak en nem azzal voltam
megmasztunk egy jooooo nagy hegyet kivalasztottuk az egyetlen olyan turistautat, amin senki ! nem jar vajon miert? a vegen meg egy fat is meg kellett masznunk, ami hosszaban vegigdolt az uton es semerre nem lehetett kikerulni majdnem beestem a csalanerdobe is viszont az ebedet teljes egeszeben sikerult lemozogni csak ne lenne az a franya izomlaz mindenemben
Z ügynökkel kerültünk egy kicsit. Nekem: Vecsés-BP Nyugati-III. ker-Szentendre-Pilisszentlászló-Visegrád-Vár-Leányfalu-S
zentendre-BP Nyugati-Vecsés. Most értem haza. Rengeteg motoros, elfogadható mértékű forgalom, nincs is túl meleg. Remek!
Egy szép útvonal: Budakeszi-Telki-Budajenő-Perbál-Tinnye és a Tigris
Egyszer én is elindultam arra, de rájöttem, hogy nem tudom pontosan hol van, így csak egy csavargás lett belőle.
Délután én is gurulok egyet az Üvegtigris felé. Még sose voltam ott. Meg kell néznem
Nos Hölgyek, Urak, íme a plexi képek.
No kérem. Én biztos ami biztos délután teszek egy karikát. Egy pont biztos, Vecsés. Innen indulok. Olyan 2 környékén. Megyek a városba a XIII-ba, aztán pedig esetlegesen összevissza. Amerre jólesik. Fekete kicsiZ. Majd integessen aki lát.

Apropó. Próbálta már valaki a váralagút 0-100-0-100-0-át? Állítólag egy Ferrari F430 és egy Yamara R1 tudta eddig...