Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aaaa, csak siman atestem a holtponton es mostmar ertelmes dolog nem hinnem, hogy elhagyna az agyamat de nem, nem ittam, csak kavet
Nem le, hanem el... Elmagyarázzam a különbséget?
yesss ez volt a mostani,de szabadtéri volt...amolyan tét nélküli tingli-tangli,bár volt egy pár komoly srác is,de jobban voltam akkor mint most
LEkotelezett?
Huhhh te nagyon kivagy... de nem akartam csak úgy mondani...
Naugye, hogy ugye? Vigyek valamit? Irodázok egyelőre... némaszagéshullacsend...
bakki, azt hittem, h valami tok vadidegen pasi, mert ugye sose lattam Petit, es mar majdnem beirtam, h szerintem igy kiterulve is egesz jol nez ki, segitek feltamasztani bocsanat vissza az egesz
Az van Borso hogy nincs nálam sose szesz,csak ha várok valakit így nem tudok inni

BÁR most várok csak igazán VALAKIT
Az anyagból amit nyomsz? Vagy a borból?
TEEEE most milyen hülyeségről beszélsz? Ha nem lennék elkötelezett akkor huhhh... monnyuk így is, csak így óvatosabban...
mibol?
Ez mikor készült? A mostani versenyen? Nem emlékszem, hogy mondtad volna, hogy szabadban lesz...
Peti,
arra nem gondoltal, hogy esetleg bedobj egy felest? meg akkor is, ha amugy nem sok kedved van hozza, sokat segitene az idegessegeden legalabb utana tudnal velunk nevetni a hulyesegunkkon
így érzem már magam!
Mennyi fogyott el eddig?
Mármint olyat aki leírja, hogy ződ? Még olyanabbat is... Peti tudna mesélni milyen sms-eket szokott kapni a sofőröktől... Egy könyvet simán meg tudna tölteni...
hat jo de a reszleteket NEEEEE meseljetek el SOHA!
Ezt én értem, de ne aggódj. Nem lesz semmi gond, na. Punktum. Nem mondom mégegyszer... Tudom hol laksz! Odamegyek!
afro-magyar .... ilyet szuletett magyarok kozott is talalsz, lassan minden bokorban
Viccelődjél csak amíg még tudol...
egyre érettebb vagyok egyre jobban féltem Őket is Na
majd ugy kell spaklival levakarni rolad
Ja és a képen nem látszik a rendszám... SOF 911... bocsiiiiííííí....
Volt egy afro magyar "barátom" aki a keresztrejtvényben a :három betű:szín-hez beírta hogy ZŐD,aztán nem értette sose hogy miért nem stimmelt keresztbe semmi
egesz biztosan nem lesz semmi baj es te leszel a holnapi nap legboldogabb embere