Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ezaz. Most meg még jobban fogják utálni az autósok a motorosokat, ha bevezetik az új szabályt és már jogosan mehetünk a sor elejére. Eddig sem értettem a hőzöngést, ha beállok a sorba az autók közé akkor mi értelme a motornak a városban?
Sajna én már tavaly is tapasztaltam ,
Szhbattán volt 1 komoly motorbaleset ,
agyas 150 kerék, Gixer beszitált és az árokba ahol 1 csóró motoros kaszálta a füvet Ő meghalt,
a motorosnak az oszlop amputálta mind két lábát
az idén volt a tárgyalása 1,5 év felfüggesztve + a neje elvált +(kicsi gyerek).
Nah akkor nem volt semmi errefelé motorozni , mindenkiben potenciális gyilkost láttak
FIGU
Én is így tudom. Mégis minden híradásban kihangsúlyozták, hogy a motorosok így a motorosok úgy...
Szar időszak következik úgy érzem... és nekem még mindig nincs jogsim...
igen, igen valószínű !
Bár meg kell h mondjam az 5 motorosból asszem csak 1 volt aki túl vállalta magát és kerítés ,
a többi vagy nem volt hibás, illetve max közös felelőség,
és sajna a polisz most vért szimatol és szarik rá h mi jó fej motorosok vagyunk ,
csak inni akar a motorosok véréből
FIGU
Ráadásul az elmúlt hétvége nyomán nyilván ez a rendőri jelenlét csak fokozódni fog...
Nem száguldozni akarok, hanem egy nagyot (tényleg nagyot) túrázni. Ráadásul én arrafelé nőttem fel. Jó lenne megint arra fordulni.
Robis a Mátra túra nem éppen veszélytelen!
Én amióta meg van a Z minden évben megyek oda, de az idén nincs sok kedvem
tavaly több volt a polisz mint a kanyar,
úgy mértek h az érzékelők leragasztva az útra ők meg benn a bokorba ,
sajna a cimbim beszívta, nekem szerencsém volt h van 1 kis terepes előképzettségem,
erre nem számítottak Z az erdőbe .
Borso végül is mit csináltál ágyat, vagy gyalupadot
FIGU
reszvetem

Joejszakat kedves Uraim!
holnap jovok es rontom tovabb a levegot
Sajnos a hasam a gyengém. Ott nálam mindent el lehet érni.
sejtettem, Haspok Urasag
A süti és édesség minden formában jöhet
kezdem azt hinni, h te is megittal par pohar finom bort
mellesleg voltak mar itt paran, mindenki baromi boldogan nekifutasbol raugrott az agyra, megallapitotta, h nagyon stabil es ennyivel meguszam a tesztelest
csak ne kerd, hogy sussek sutit mostanaban tul nagy a meleg hozza
Borsó, mikor hívod meg hozzád a fórumot egy ismerkedési estre? Borozunk, megnézzük az ágyad, meg a fugát és a szekrényt és adunk ötleteket . Ja az egyik szakmám, épületszobrász. De most komolyan.
ok, akkor legkesobb szerdan megbeszeljuk, h hol es mikor
tovabbi kellemes mulatast joejszakat Mindenkinek
csak ne irigykedj
alkesz
A munkám most is engedi. Holnap vidék, szerda kilőve, csütörtök viszont abszolút jó. Egész nap, kb 6ig.
teljesen raer nem mellesleg megittam 3 pohar chardonnay-t, ugyhogy lassan el kene kusznom az agyamig en a heten szabadsagon vagyok, uh felolem barmikor "randizhatunk", ha a munkad engedi
Tényleg ráérek. Ráérek most is, itt ülök az irodában a Lehel úton. Lassan indulnék, lesz pár köröm a városban, viszek szórólapokat, borítékokat meg ilyesmi. Átdobjam a cuccot? Itt van az asztalom mellett egy dobozban.
nem akartam elmeselni mar tenyleg uncsi lenne, de igy legalabb van "kozos emlekunk"
figy, csutortokon tenyleg raersz? kave? csoki? ropi?
Nem kezdek bele mert aki olvasta annó annak unalmas lenne, így viszont megmarad kettőnknek...
Az a vicc az egészebn, hogy a pocsék iparos is megél... mert mindig vannak balekok. Így van ez mindennel...
a vakegerek megertem, hogy ebbol elnek, csak hat ha rendesen dolgoznanak, akkor sokkal tobbre jutnanak, mert egy rendesen dolgozo szakembert te is, en is ajanlunk masoknak, mig az ilyeneknek csak rosszabb lesz a hire
ez a szekrenyajto nagy boldogsag, hiaba nem lett tokeletes. de mivel nem vagyok asztalos, most en vagyok a legboldogabb
Uuuuhhh ne is mondd... majdnem megvertem...